|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?


do 10
  12% (25)
10 do 15
  35% (72)
15 do 20
  34% (70)
više od 20
  16% (34)


Ukupno glasova: 201


(Posljednji glas : 9.3.2017 14:27:46)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:01:01   
Kony
U prvoj 26 a u drugoj 18 sve otišlo u obadva puta ubrzo nakon poroda. Ma lako meni za kile ali strije nejdu dolje to mene muci. Kako se vi koje ih imate nosite s tim. Mene jako muce.user posted image

(Odgovor članu danijel i martina)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:01:19   
seraphyme
4 kile ukupno u prvoj.... jezus, koliko jedete da dobijete preko 15????  sada sam 15 tj i 3 kg u minusu, iako nisam bljuvala i jedem normalno.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu danijel i martina)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:06:00   
Kony
I ja sam bljuvala prva cetri mj.ali svejedno dobivala na kilaži. To su ti hormoni draga moja više nego jelo. Sve se poremeti

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:07:04   
mala pcelica
seraphime mi krčimo sve pred sobom user posted image user posted image

ja sam dobila 20 kg ,al su brzo spale poslje poroda ...povracala sam 4,5 mjeseca pa sam 2 odmah izgubila,poslje sam to sve lijepo nadoknadila mojim zubićima user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:07:53   
seraphyme
aha, hormoni..... kako da ne. u obliku krofne valjda

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:08:29   
seraphyme
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

seraphime mi krčimo sve pred sobom user posted image user posted image

ja sam dobila 20 kg ,al su brzo spale poslje poroda ...povracala sam 4,5 mjeseca pa sam 2 odmah izgubila,poslje sam to sve lijepo nadoknadila mojim zubićima user posted image user posted image
tko prizna, pola mu se praštauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:12:05   
mala pcelica
ja sam shvatila bukvalno ono da treba jesti za dvoje user posted image user posted image user posted image ja nabujala,a djete dobilo samo 3 kg user posted image user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 3.7.2012 13:13:52 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:16:13   
seraphyme
količine za dvoje odraslih, a? moja sestrična jela ko da trenira za sumo hrvačauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:21:57   
Kony
ja sam zbog štitnjače pila u trudnoci 12 tableta na dan. Zato molim te ne osuđuj ako ne znaš o cemu se radi. Inace sad 2mj nakon poroda nemam ni 60kg a visoka sam 1.70 vidiš šta meni rade hormoni

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 13:22:30   
mala pcelica
pa nego,količina za odrasle,nije za ptičice user posted image zato sam sad kao sumo rvač user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 14:17:00   
seraphyme
usput bud rečeno, većina trudnica su zdrave ko drenak

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 17:43:23   
newmum
Dobila sam 14 kg u trudnoći i sad 2 miseca nakon poroda sam sve skinula...tocnije samo je otislo..

Samo sto imam jos 10 kg viska koje sam natukla prije trudnoce...user posted image i od toga sam do sada skinula samo 2 kg.. u prijevodu..Trenutno imam 68kg a visoka sam 1.63m

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 18:45:42   
Lotte
Šta mi vrijedi što su mojih petnaest i deset kila koje sam dobila u dvije trudnoće otišle sa porodom, kad mi stomak od strija izgleda kao najlonska vrećica koju je netko rastopilo nad plamenom. Užas!
Seraphyme kolika ti je bila težina bebe kad si dobila tako malo kila?

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 18:50:30   
Marti83
17 kg, 10 otišlo poslije poroda....ostatak se skida kad prestanem dojiti user posted image

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 19:41:08   
seraphyme
IZVORNA PORUKA: Lotte

Šta mi vrijedi što su mojih petnaest i deset kila koje sam dobila u dvije trudnoće otišle sa porodom, kad mi stomak od strija izgleda kao najlonska vrećica koju je netko rastopilo nad plamenom. Užas!
Seraphyme kolika ti je bila težina bebe kad si dobila tako malo kila?
dvije i pol kile, ali je malo bio prije reda. nema ti značajne ovezanosti između kilaže mame i djeteta. ne ide to proporcionalno. imam i ja strije, al mi ne smetaju. čak ako ih fino dirneš, to je najmekša koža na tijelu

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
3.7.2012 20:28:22   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Lotte

Šta mi vrijedi što su mojih petnaest i deset kila koje sam dobila u dvije trudnoće otišle sa porodom, kad mi stomak od strija izgleda kao najlonska vrećica koju je netko rastopilo nad plamenom. Užas!
Seraphyme kolika ti je bila težina bebe kad si dobila tako malo kila?

slazem se i moj je isto takvi poslje prve trudnoce,mogu misliti kakav ce biti poslje druge ili vise trudnoca user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
4.7.2012 7:03:16   
Kony
Seraphyme kako ti ne smetaju strije? Pa je cu poluditi stalno mislim kako sam ruzna. Mogu vam reci da mi to utjece na seksualni zivot jer zbog njih nemam volje za tim. Kako u danasnje vrijeme nema nekakva krema za to.
user posted image
Dal je netko mozda probao onaj remescar?

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
4.7.2012 8:31:12   
Lotte
Draga moja, mislim da ne postoji nikakva krema koja može pomoći u regeneraciji kože s takvim oštećenjima (ja imam doslovce brazde). Mislim, meni to smeta čisto iz razloga jer sam mršava i na mojih 50 kg izgleda da imam masni šlaufić, a zapravo imam viška rastegnute kože. Ja sam se raspitivala, čak ni tretmani laserom vjerojatno ne bi pomogli. Jedino rješenje (barem u mojem slučaju) je abdominoplastika s pomicanjem pupka.

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
17.8.2012 11:39:40   
toninjo
dobila 13 kg, a inace sam imala 54 / 170. i odma nakon mj sve otišlo, trbuh mi u trudnoci bija kao da sam 6 mj, i sada ga nema nista, cvrst totalno, samo par strija ostalo na donjem dijelu, kad se beba spustila, a ja nisam smila mazati više zbog komplik. koristim remescar i meni je pomoga, samo sta moje nisu puno široke i duboke, pa valjda zbag toga, sada 4mj od poroda, sve super, i vježbam tako da nemam nikakvih problema, a rodila na carski,,, iako većina misli da sam pretjerala s linijom nakon poroda, meni sve super, jbu takva sam tvrdoglava....

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
10.10.2012 17:40:56   
marinelci
Ja sam 20 tjedana trudna i sa 57kg sam zatrudnila a sad imam 59,5 kg pa me zanima kaj se vama čini jel to ok, jer mi je moj dok rekao da je to ok i da nismo na kuri debljanja, samnom i bebačem je sve super user posted image user posted image

(Odgovor članu toninjo)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
10.10.2012 19:31:33   
Vjeverica ST
ako je beba ok, sve super!
ja sam u 1. dobila 17 a u drugoj 16 kg!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu marinelci)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
10.10.2012 20:17:12   
seraphyme
IZVORNA PORUKA: Kony

Seraphyme kako ti ne smetaju strije? Pa je cu poluditi stalno mislim kako sam ruzna. Mogu vam reci da mi to utjece na seksualni zivot jer zbog njih nemam volje za tim. Kako u danasnje vrijeme nema nekakva krema za to.
user posted image
Dal je netko mozda probao onaj remescar?
malo kasnim user posted image user posted image user posted image user posted image  pa ne smetaju mi, one su dio mene. što se tiče sexa, nemam na pici strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ljepota je u oku gledatelja

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
6.11.2012 11:35:54   
barabusina
18kg, prva trudnoća... otišlo mi sve u roku pola godine, ostale strije (od vraćanja trbuha, nisam ih nicim mazala, kupila jednodijelni kupaci user posted image ), sise su mi ko suve šljive

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
6.11.2012 23:10:19   
LanaOs
16kg, nakon poroda ostalo mi je 5kg i u 3mj sve otislo jedino mi je ostao donji dio trbuha zadebljan od carskog

(Odgovor članu barabusina)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Koliko ste kilograma dobili u trudnoći?
7.11.2012 9:52:11   
Kony
morati cu kupiti taj remescar!user posted image u ljekarnu danas.

(Odgovor članu LanaOs)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!