|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posvajanje djece
14.11.2008 21:21:29   
anne
Biste li posvojili dijete? Iz Hrvatske ili inozemstva? Kao Brad i Angelina.user posted image
Kao dijete bilo me strah da neću moći imati djecu i odonda sam razmišljala o posvojenju. To je bio i prvi ozbiljan razgovor između mene i MM dok smo prohodali. Znala sam ako odbije da nije za mene.
Eto mogu imati djecu, ali svejedno imam želju da nekom manje sretnom djetetu otvorim dom i pokušam mu pružiti sretan i miran dom. Kad moji malo porastu mislim da je to realna opcija.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posvajanje djece
14.11.2008 21:33:32   
njanja
mislim da smo neki dan imali sličnu temu...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posvajanje djece
14.11.2008 21:41:12   
Ruža
Imam tu želju duže vrijeme. Dok sam studirala volontirala sam u domu za nezbrinutu djecu i kad se sjetim tih malih anđela...user posted image  Skupljam hrabrost, želju i volju imam.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posvajanje djece
15.11.2008 7:30:42   
ninolina
moja sestra posvaja bebicu i nikako ju dočekati. već godinu dana smo u isčekivanju. naša lijepa Hrvatska toliko djeca a oni ih drže dok ne odrasteju i zato se događa da ljudi idu van po bebu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posvajanje djece
15.11.2008 10:56:33   
tikica_69
Ne znam...nekad sam bila sigurna da bi, ali nakon sto sam gledala i slusala borbu svoje kolegice koja je trajala 3 godine koliko je cekala svog sina i kakve sada ima procedure i neugodnosti sa birokracijom a i sa njegovom adaptacijom stvarno vise nisam sigurna i lagala bi kad bi odmah rekla DA

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posvajanje djece
21.11.2008 20:10:37   
Wukovarka
Evo, da pohvalim svoju sestricnu, koja je danas dobila svoja dva andjela, Hannu i Irinu.
Zivi u Njemackoj, vec ima dvoje posvojene djece i presretna je s njima.
Tamo to nije toliko komplicirano kao kod nas, ali svakako za svaku pohvalu.
Ne moze ostati trudna i odlucila je usreciti sto vise andjela iz doma za nezbrinutu djecu.
Hanna i Irina imaju 6 mjeseci, a mama im je nazalost premlada da ih odgaja, a nema podrsku roditelja

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posvajanje djece
21.11.2008 20:25:05   
tikica_69
Svaka joj cast, pravi je andjeo. Zelim joj puno lijepih trenutakasa svojim djevojcicama user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posvajanje djece
21.11.2008 20:58:21   
njanja
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Svaka joj cast, pravi je andjeo. Zelim joj puno lijepih trenutakasa svojim djevojcicama user posted image
 slažem se!!! bravo user posted image  i sve najbolje dječici i hrabroj mami

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posvajanje djece
21.11.2008 21:04:33   
Kika83
svaka joj čast na takvoj odluci i hrabrosti. sve najbolje joj želimuser posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
30.11.2008 9:24:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Posvajanje djece
1.12.2008 14:36:26   
anne
Ne znam zašto je u Hrvatskoj tako teško posvojiti dijete?! Ima toliko ljudi koji su voljni i toliko djece kojima je to potrebno. Zar je bolje da djeca odrastaju u instiucijama???

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Posvajanje djece
1.12.2008 14:45:19   
tikica_69
A netko ocito misli tako user posted image mada bi i ja vrlo pazljivo birala obitelj u koju bi dala dijete da sam pravno tijelo. Danas nas nazalost ima svakakvih...no, to ne znaci da to mora trajati 3 godine ili vise.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Posvajanje djece
1.12.2008 14:55:20   
Dajana
da, slažem se, naše su institucije zbilja užasno spore i to ne bi trebalo trajati godinama. Ali je teško o tome govoriti, pogotovo nama laicima jer zbilja treba provjeriti obitelj u koju se daje dijete. Djeca nisu stvari da ih se malo daje pa uzima.
a što se tiče toga da li bi posvojila, razmišljala sam o tome i razgovarala s mužem, u nekim našim razgovorima, na sreću o tome nismo trebali ozbiljno razmišljati jer smo lako dobili svoju.
Ali ne znam da li bi posvojila da ne mogu imati svoju. U domovima ima djece svakakvih roditelja. Od onih koji su nesretnim slučajem ostali siročad do one djece problematičnih roditelja koji su napustili svoju djecu a da ih nisu ni vidjeli. Možete samo zamisliti kakvi su to ljudi a krv nije voda i geni su jaki.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Posvajanje djece
1.12.2008 14:56:25   
Dajana
Dakle zaboravih, zbilja skidam kapu običnim malim ljudima (ne Jolie niti Madoni) koji su se odlučili na korak posvojenja.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Posvajanje djece
1.12.2008 17:00:10   
ninolina
Treba provjeriti obitelj i uvjete slažem se ali mislim da to večinom predugo traje. Koliko samo udomljene djece prolazi fizičko i psihičko zlostavljenje. Koliko znate malih beba, ja ni jednu jedino veće da bi takvi ubrali novac. To je strašno. Koliko je onda pravde u našoj državi? Na koliko savjetovanja je išla Lea Boban. Moš misliti. Ona je javna ličnost pa je to naša politika

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Posvajanje djece
21.1.2009 0:44:14   
tikica_69
Što znači biti posvojen? 
TO ZNAČI DA SI NARASTAO U MAJČINOM SRCU, UMJESTO U TRBUHU.

George Dolan

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Posvajanje djece
21.3.2009 14:09:38   
Indy
I ja sam razmišljala o posvojenju dok još nisam se udala. Sad kad imam svoje dijete i dalje razmišljam o tome jer voljela bi usrećiti barem jedno napušteno dijete i pružiti mu dom.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Posvajanje djece
8.4.2009 16:50:11   
djetelina
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Što znači biti posvojen? 
TO ZNAČI DA SI NARASTAO U MAJČINOM SRCU, UMJESTO U TRBUHU.

George Dolan



Ovo mi je predivno. user posted image

Ja bih posvojila dijete, ali me strah birokracije. Znam da bi se jaaako vezala za njega... I šta da mi ga onda "iščupaju iz srca"? Umrla bih... user posted image

Ali ko zna, možda jednog dana skupim hrabrosti.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Posvajanje djece
27.8.2009 15:15:06   
srećica
evo mom mm i meni odlazi polako vlak s god.pa sam s njim načela temu posvajanja i nije baš oduševljen ali je pristao.E sad pitanje koja je prva stanica Živimo u Karlovcu i nemam pojama od kud krenut.Ja ću 15.9. napunit 32 a mm je neki dan zaokružio 40user posted image havaluser posted image

(Odgovor članu djetelina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Posvajanje djece
27.8.2009 17:47:00   
Ninaa
Neznam kak će biti u budućnosti i koliko djece ćemo imati,ali razgovarali smo već o tome jel mi je jako teško kad se sjetim te djece i voljeli bi nekom pružiti dom i obitelj jel svako dijete to zaslužuje, možda jednog dana i uspijemo.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 17:53:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Posvajanje djece
27.8.2009 18:04:45   
lee
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Što znači biti posvojen? 
TO ZNAČI DA SI NARASTAO U MAJČINOM SRCU, UMJESTO U TRBUHU.

George Dolan











svaka čast tikice! ja bi posvojila djete da ne mogu imati djecu.možda jednog dana i posvojim.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Posvajanje djece
2.10.2009 0:16:22   
Anoniman
Bok svima! Majka sam dvoje dječice od kojih je jedno usvojeno s tri mjeseca starosti.
Samo vas koji se dvoumite želim ohrabriti da se sve može kad ima volje. Naše sunce je bilo s nama dva mjeseca nakon što smo predali zahtjev za posvojenjem...... Samo hrabro user posted image

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Posvajanje djece
2.10.2009 1:37:08   
natalijax
ja bi isto posvojila,da dam nekom djetetu, dom ,ljubav,ali cisto sumnjam da cemo moci ,lijepo od tebe ,i sto si imala tu srecu biti majka tom djetetuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisani korisnik]
2.10.2009 7:32:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!