|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
27.9.2010 21:25:20   
anuska08
Ajme  strašno..čitam članak i ne vjerujem..zar se zaista čovjek može od danas do sutra toliko promjenitiuser posted image user posted image user posted image pa i ne vjerujem..UŽASSSSSSSSuser posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
28.9.2010 8:54:43   
Ninaa
Strašno i odvratno, ako je imao problema trebali su reagirati. Pa i njegova mama je rekla da bolje da se ubio da nema riječi. Pa kaj ljudima dođe u glavu to je strašno!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jadna djeca i obitelj njezina!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
28.9.2010 11:22:44   
tiha
umro je i zvonko Mirelin suprug,mozdani je dobio!!!!!!



_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
28.9.2010 11:23:29   
tiha
http://www.24sata.hr/news/umro-je-mirelin-ubojica-i-to-na-dan-njezinog-sprovoda/192982/

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
28.9.2010 11:48:49   
inesica
Nevjerojatno, da je bar tih par dana bila na putu, samo da nije bila doma...sta ti je sudbina!!! user posted image

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
28.9.2010 19:29:00   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu inesica)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
6.10.2010 15:20:53   
natalijax
nisam stigla komentirati ovaj post nisam ni bila na forumu,mogu reči strašno,žao mi je djece,mamu joj znam osobno i mogu reći da žena stvarno nema sreće u životuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
7.10.2010 21:00:50   
bembo
Prenosim iz 24sata Roditelji ubijene novinarke HTV-a Mirele Sršić-Kovač otvorili su žiro račun u Privrednoj banci Zagreb kako bi se skupljala sredstva za školovanje njene djece. Oni su, naime, preuzeli brigu nad 11-godišnjim dječakom i djevojčicom (8), nakon što je Mirelu, prije dva tjedna, u spavaćoj sobi ubio suprug Zvonko. Nekoliko dana nakon toga i on je umro od posljedica pokušaja samoubojstva. Djeca su ostala bez ikakve skrbi pa baka i djeda mole za pomoć. Novinarka Mirela Sršić-Kovač 18 je godina radila na HTV-u, bila je ratni izvjestitelj iz Vukovara i radila priloge za emisiju Plodovi zemlje. Broj računa u PBZ-u je 2340009-3500017947, a svi koji im žele pomoći na uplatnici trebaju staviti naznaku “za školovanje djece Mirele Sršić-Kovač”.

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
7.10.2010 21:06:10   
Anoniman
nemogu to ni čitati, trenutno nisam u stanju... samo bi se još više zbedirala, a ne treba mi još jedan bed sad.

(Odgovor članu bembo)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
7.10.2010 21:10:12   
minnie
nemojte me krivo shvatiti ali koje je ovo pizuser posted image . djeca imaju pravo na mirovinu i garant im je i htv pomogao za prvu ruku a to sigurmno nije malo. znam kad je moj otac poginuo da je firma puno financijski pomogla i još uvijek pomaže u sličnim situacijama. i sad baka i deda mole za pomoć. ma tko to koga sada farba. žao mi je djece i sve ali mrzim kada ljudi moljakaju i glume . ispričava se ako sam u krivu ali čisto sumnjam

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
7.10.2010 21:17:54   
bembo
minnie nemoj sada ti mene krivo shvatiti, ali mislim da nema smisla raspravljati da li oni opravdano ili neopravdano traže pomoć. Ako im bilo tko želi ili ne želi pomoći neka tako i učini bez da se o tome nepotrebno raspravlja jer time se ide u OT i ono što sam prenijela iz 24 sata neće biti primjećeno.

< Poruku je uredio bembo -- 7.10.2010 21:19:10 >


_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
7.10.2010 21:20:11   
bembo
IZVORNA PORUKA: bembo

Prenosim iz 24sata Roditelji ubijene novinarke HTV-a Mirele Sršić-Kovač otvorili su žiro račun u Privrednoj banci Zagreb kako bi se skupljala sredstva za školovanje njene djece. Oni su, naime, preuzeli brigu nad 11-godišnjim dječakom i djevojčicom (8), nakon što je Mirelu, prije dva tjedna, u spavaćoj sobi ubio suprug Zvonko. Nekoliko dana nakon toga i on je umro od posljedica pokušaja samoubojstva. Djeca su ostala bez ikakve skrbi pa baka i djeda mole za pomoć. Novinarka Mirela Sršić-Kovač 18 je godina radila na HTV-u, bila je ratni izvjestitelj iz Vukovara i radila priloge za emisiju Plodovi zemlje. Broj računa u PBZ-u je 2340009-3500017947, a svi koji im žele pomoći na uplatnici trebaju staviti naznaku “za školovanje djece Mirele Sršić-Kovač”.


_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mirela Sršić-Kovač R.I.P
7.10.2010 21:21:41   
minnie
bembo nisam mislila ništa loše radi tebe niti imala namjeru iči ot. ispričavam se ako jesam. neću se više petljati u to. ispričavam se još jednom

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!