|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
20.12.2010 15:02:37   
bubaMaja
Persil mrzim jer testiraju na životinjama i to "životinjski". Ariel ne kupujem iz istog razloga + što smo mi manje vrijedna rasa kad je kod nas taj Ariel toliko skup i ništa ne opere??? Kad odem kod frendice u Njemačku koja pere Arielom - to je razlika nebo i zemlja!!!
Volim Dash, ali obvezno samo iz italije (ne Trsta) ili njemačke... komplicirano...
s obzirom da ne mogu uvijek skočit u drugu državu po det. kupim u DM-u njihov Denk Mit za sve i imam Perwoll... obavezno gledam na deklaraciju da nije original naša na omotu već preljepljena kao prijevod. tako je veća mogućnost da uhvatite one za zapadno tržište ))) user posted image

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
20.2.2011 20:10:39   
Mery Du
ja koristit tide sensitiv prašak i s njim perem sve,i šareno i bijelo i rbu od male,savršeno pere a i nije tako skup,2 kg 30 kn,ja sam prezadovoljna,lijepo se pjeni i stvarno sve opere,a omekšivač lenor sensitiv,predobra mi je kombinacija toga dvoje,,,sve lijepo miriše onak po bebicamauser posted image

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
20.2.2011 20:19:14   
patka
IZVORNA PORUKA: Mery Du

ja koristit tide sensitiv prašak i s njim perem sve,i šareno i bijelo i rbu od male,savršeno pere a i nije tako skup,2 kg 30 kn,ja sam prezadovoljna,lijepo se pjeni i stvarno sve opere,a omekšivač lenor sensitiv,predobra mi je kombinacija toga dvoje,,,sve lijepo miriše onak po bebicamauser posted image


potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

probala iz spara onu njihovu marku, mislim da je 3kg 30kn dobar je za sareno ali za bijelo nema mi do tide-a


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu Mery Du)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
19.4.2011 12:45:10   
Fever
mi smo isto na persil sensitiv, a nedavno je bila akcija u Getrou sa nekim kuponom 6 kg Persil-Gold je košalo 80 kn pa san uzela. Iza njega ću probat taj Mercatorov....za šarenu robu Dreft sensitiv i za bebe, uopće ne triba omekšivač kako fino miriše! user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 16:15:01   
gradojev
bdw.od onog " jeftinog" ERA detegenta dijete(2.5god) mi dobilo takav osip po tijelu da su doktori rekli da to neki ekcem.I tako ja potroših na stotine kuna (i živaca) za raznorazne kreme koje niš nisu pomogle.pa se sjetih da properem svo rublje s nekim drugim praškom ,kad ono ko rukom odnešeno.da napomenem da mi djete nije alergično ni na što(osim očito na eru).stvarno me došao jeftino taj ERA

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 16:18:18   
Tanjica Tanja
Ja koristim Faks za bijelo i Rubel za šareno rublje. Za sada nemam primjedbi.user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu gradojev)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 19:27:38   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: gradojev

bdw.od onog " jeftinog" ERA detegenta dijete(2.5god) mi dobilo takav osip po tijelu da su doktori rekli da to neki ekcem.I tako ja potroših na stotine kuna (i živaca) za raznorazne kreme koje niš nisu pomogle.pa se sjetih da properem svo rublje s nekim drugim praškom ,kad ono ko rukom odnešeno.da napomenem da mi djete nije alergično ni na što(osim očito na eru).stvarno me došao jeftino taj ERA


hvala na informaciji ali ne moraš na svakoj temi koja govori o prašku za robu natrkeljit isti text. imala si peh ali nije svima tako. nekome smeta persil, nekome rex itd.user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu gradojev)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 19:41:41   
olivija
Svu ovu mafiju što testiraju  proizvode na životinjama ne podržavam ni u snu ARIEL,PERSIL...Faks koristim on mi je ok.

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 19:46:12   
olivija

Tvrtke koje testiraju na životinjama

[/link][link=http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=81#][/link][link=http://www.addthis.com/bookmark.php?v=250&winname=addthis&pub=xa-4be689dd1294f038&source=tbx-250&lng=hr&s=myspace&url=http%3A%2F%2Fwww.prijatelji-zivotinja.hr%2Findex.hr.php%3Fid%3D81&title=Prijatelji%20%C5%BEivotinja%20-%20Tvrtke%20koje%20testiraju%20na%20%C5%BEivotinjama&ate=AT-xa-4be689dd1294f038/-/-/4eb2e08d90afd470/1&frommenu=1&uid=4eb2e08d30229312&ct=1&pre=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2Furl%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26frm%3D1%26source%3Dweb%26cd%3D1%26ved%3D0CBoQFjAA%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.prijatelji-zivotinja.hr%252Findex.hr.php%253Fid%253D81%26ei%3DiOCyTuSfM8bxsgagu-jABA%26usg%3DAFQjCNEpHJw1MEuh6B047q1v3SCzHv7nug&tt=0][/link]| [link=http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=81#]More

Neetičke tvrtke čiji su proizvodi i/ili sastojci testirani na životinjama.
Molimo bojkotirajte ih!
  • Bausch & Lomb
  • Beiersdorf (Atrix, Eucerin, La Prairie, Labello, Nivea)
  • Chesebrough-Ponds (Cutex, Faberg, Vaseline)
  • Church & Dwight (Lady's Choice, Nair)
  • Colgate-Palmolive Co. (Ajax, Fab, Hills Pet Nutrition, Mennen Co., Palmolive, SoftSoap, Speed Stick)
  • Gillette Co. (Braun, Duracell, Flair, Liquid Paper, Oral-B, Parker Pens)
  • GlaxoSmithKline (Aquafresh, Binaca, Corega, Nicorette, Parodontax, Sensodyne, Strep)
  • Henkel (Bref, Clin, Kaloderma, Opti, Persil, Perwoll, Pril, Pur, Rex, Silan, Solea, Somat, Weisser Riese, Schwarzkopf & Henkel-Bac, Fa, Krizia, Palette, Poly, Schauma, Sergio Tacchini, Taft, Vademecum, Vision)
  • Johnson & Johnson (Aveeno, Clean & Clear, Neutrogena, ROC)
  • Kimberly-Clark Corp. (Cottonelle, Huggies, Kleenex, Kotex, Pull-Ups, Scott Paper)
  • L'Oréal (Anais Anais, Bilage, Biotherm Cosmetics & Skin Care, Cacharel, Garnier, Giorgio Armani, Helena Rubinstein, Lancôme, Logics, Matrix Essentials, Maybelline, Ombrelle, Ralph Lauren Fragrances, Redken, Soft Sheen, Vichy, Vital Nutrients)
  • Nina Ricci
  • Pfizer (Plax)
  • Pliva
  • Procter & Gamble Co. - P&G (Alfred Dunhill, Alldays, Always, Anna Sui, Antikal, Ariel, Atkinsons, Attends, Bess, Blend-a-Dent, Blend-a-Gum, Blend-a-Med, Blendax Anti Belag, Bogner, Bold, Bruno Banani, Camay, Carrera, Certina, Certina Med, Charles Jourdan, Cheer, Chiemsee, Chlorhexamed, Cindy Crawford, Clearasil, Comet, Cover Girl make up, Crest, Dash, Daymed, Ellen Betrix, Escada, Extase, Fairy, Firmodent, Gabriela Sabatini, Gabriele Strehle, Galileo, Gerry Weber, Ghost, Gillette Series, Giorgio Beverly Hills, Globe, Gucci, Head & Shoulders, Henry M Betrix, Herbal Essences, Hervé Léger, Hugo Boss, Ivory, Jean Patou, Lacoste, Laura Biagiotti, Lenor, Luvs, Marc O'Polo, Max Factor make up, Max Mara, Medinait, Meister Proper, Mexx, Mont Blanc, Muelhens, Naomi Campbell, Naturella, Oil of Olaz, Old Spice, Otto Kern, Pampers, Pantene, Pantene Pro-V, Pringles Chips, Priscilla Presley, Procter & Gamble, Puma, Rochas, Scannon, Secret Deodorant, Shulton, Sir, Spic & Span, Sumatra, Sure, Tempo, Tide, Tom Tailor, Tosca, Trussardi, Valentino, Vidal Sassoon, Wash & Go, The Wella Corporation-Sebastian, Wick, Wick Vaporub, Yardley, Yohji Yamamoto, Zest)
  • Reckitt Benckiser (Airwick, Ava, Calgon, Calgonit, Easy Off, Fibish, Harpic, Lysol, Mop & Glo, Old English, Resolve, Spray 'N Wash, Vanish, Veet, Woolite, Coty-Adidas, Calgon, Calvin Klein, Celine Dion, Cerruti, Chipie, Chloé, Chopard, Cindy Adams, Club Med, David Beckham, Davidoff, Esprit, Glow, The Healing Garden, Isabella Rossellini, Jennifer Lopez, Jette Joop, Jill Sander, JOOP!, Jovan, Kenneth Cole, Kimora Lee Simmons, Lagerfeld, Lancaster, Marc Jacobs, Mary-Kate and Ashley Olsen, Miss Sixty, Monsoon, Nautica, Nikos, Parera, Pierre Cardin, Rimmel, Roland Garros, Roots, Sarah Jessica Parker, Stetson, Vera Wang, Vivienne Westwood)
  • S.C. Johnson (Drano, Edge, Fantastik, Glade, OFF!, Oust, Pledge, Scrubbing Bubbles, Shout, Skintimate, Windex, Ziploc)
  • SCA Hygiene Products AB
  • Schering-Plough (Bain de Soleil, Coppertone, Dr. Scholl's)
  • Shiseido Cosmetics
  • Unilever (Axe, Calvin Klein, Cerruti parfemi, Chloe, Cif, Diversey, Domestos, Dove, Elida Gibbs, Elizabeth Arden, Fabergé, Finesse, Helene Curtis, Henry Cotton's, Impulse, Lagerfeld parfemi, Lever Bros, Lux, Max Azria, Omo, Rexona, Signal, Suave, Sunsilk, Valentino parfemi)

U zagradi su navedeni proizvodi za jasnije prepoznavanje tvrtke. Lista ne služi da navodi prizvode koji su/nisu testirani na životinjama već je to popis proizvođača odnosno tvrtki koje testiraju/ne testiraju na životnjama.


_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 19:51:53   
olivija
Tvrtke koje su zadovoljile Humani standard kozmetike (HCS)

Tvrtke koje su ispunile i poslale ovjereni upitnik Udruge kojime su izjavile da njihovi proizvodi kao ni sastojci nisu testirani na životinjama.

U zagradi su navedeni proizvodi za jasnije prepoznavanje tvrtke. Lista ne služi za navođenje proizvoda koji su/nisu testirani na životinjama, već je to popis proizvođača, odnosno tvrtki koje ne/testiraju na životinjama.

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 20:14:06   
Ira_
Olivija, evo ja ću biti prva i vjerojatno ću biti popljuvana, ali ja ću i dalje kupovati proizvode koji meni i mojoj obitelji odgovaraju. Svjesna sam da je 90% tih proizvoda testirana na životinjama, ali ja za većinu tih proizvoda ne mogu naći, a niti se ne želim nešto pretjerano niti truditi pronaći adekvatnu zamjenu. Ja imam psa i mačku, životinje jako volim, ali što ti misliš ovi proizvođači što ne testiraju na životinjama, na čemu testiraju?! Sorry, ali eto meni su ljudi draži od bilo kojeg pokusnog kunića, pa ako moram birati između testiranja na ljudima ili životinjama...

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 20:35:43   
stars777
Ariel

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 20:38:52   
Ira_
Eh da, zaboravila sam napisati, Ariel i Silan baby.

(Odgovor članu stars777)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 21:13:35   
olivija
Ira neću ništa komentirat ti se sama dovoljno iskomentirala...neradi se tu o naučnoj fantastici već o vrlo jednostavnim stvarima...suosjećajnosti prema drugom živom biću i podizanju svijesti...jadne te životinjice...zamisli da tebe netko stavi umjesto njih...znaš kako bi patila....ajmeeee

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 21:19:22   
mare00
Meni je Persil zasada najbolji, tekuci color uzimam za sarenu robu al je dosta skup pa znam ponekad promijeniti. Kod mene je problem sto ja volim sve isprobati, Ariel mi se nazalost pokvario, Dreft koristim za Larinu robu al mi ne opere dobro mrlje, Perwol za bijelu robu isto sada imam al mi i neizbjeli bas nesto posebno....Nila color, Rex, Faks, Taid mi uglavnom Larine mrlje od voca nemogu oprati...ZASTO?????
Ponekad imam osjecaj da je to sve isto sra...drugo pakovanje...user posted image

Mozda i ja probam taj iz Mercatora,jel ga koristite za bijelu ili sarenu robu?


(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 21:23:31   
mare00
Jos sto se tice tih jadnih pokusnih zivotinja, kada bi svi gledali koji se proizvodi testireju na zivotinjama nebi imali sto niti kupiti...
Prvo je cijela medicina i medicinska testiranja zasnovana na zivotinjama, farmaceutski proizvodi, kozmetika,pa da dalje ne nabrajam...
je je zalosno je to, al u takvom svjetu zivimo i mislim da se to nikada nece promijeniti...user posted image



(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 21:27:41   
mamacita
Jejjjjjjj, ja kupujem Faks za rublje. Dobar je, dobro opere, a moji se ne pocnu svrbjeti nakon toga.user posted image

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 21:35:55   
danery
kako kada,trenutno....user posted image user posted image e hebi ga,aj znaj jel perwol ili woolite user posted image user posted image user posted image neki od ta 2 je user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 21:42:00   
Ira_
IZVORNA PORUKA: olivija

Ira neću ništa komentirat ti se sama dovoljno iskomentirala...neradi se tu o naučnoj fantastici već o vrlo jednostavnim stvarima...suosjećajnosti prema drugom živom biću i podizanju svijesti...jadne te životinjice...zamisli da tebe netko stavi umjesto njih...znaš kako bi patila....ajmeeee


Draga moja kada budeš rodila i tvome djetetu zatreba neki lijek jer je bolesno ( nadam se što manje ) mislim da će te u tome trenutku boliti ona stvar da li je testirano na životinjam ili ne ako pomaže! Ova tema je otvorena s ciljem pomoći kod izbora deterdženta za pranje rublja, a ne za životinjska prava. Zato molim te otvori drugu temu.

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 22:08:13   
gradojev
IZVORNA PORUKA: mišica 666

IZVORNA PORUKA: gradojev

bdw.od onog " jeftinog" ERA detegenta dijete(2.5god) mi dobilo takav osip po tijelu da su doktori rekli da to neki ekcem.I tako ja potroših na stotine kuna (i živaca) za raznorazne kreme koje niš nisu pomogle.pa se sjetih da properem svo rublje s nekim drugim praškom ,kad ono ko rukom odnešeno.da napomenem da mi djete nije alergično ni na što(osim očito na eru).stvarno me došao jeftino taj ERA


hvala na informaciji ali ne moraš na svakoj temi koja govori o prašku za robu natrkeljit isti text. imala si peh ali nije svima tako. nekome smeta persil, nekome rex itd.user posted image


a kaj to tebe tepe?kaj radiš u njihovoj propagandi?ja ću text kopirat gdje god je ova tema,a ti uživaj u pranju sebe i svoje djece s tim sr...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 22:18:36   
gradojev
olivia sve to štima,al dok je nama svima svaki dan odrezak na meniju ova priča zvuči dvolično,al ovo je već skretanje s teme.

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
3.11.2011 23:12:29   
maryann01
persil,prije zadnje trudnoće sam koristila samo ariel ali mi je u trudnoći toliko smrdio da sam jedva čekala da ga potrošim i zatim sam prešla na persil. za šareno i za robu koju nosimo po doma koristim Lel iz lidla i super mi je miriši po limunu a turbo jeftin obično zna biti subotom na akciji pa 9 kg košta 50 kn i njihov tekući formil koristim za osjetljivo. od omekšivača koristim silan i ornel.

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu gradojev)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
4.11.2011 1:16:47   
olivija
Ira rodila sam ima 9 godina i znam što govorim,a to što ti sebe ograničavaš u emotivnom smislu je tvoj izbor,a ova tema je izmeđuostalog mojim načinom razmišljanja i doživljajem života povezana s ovom  pričom. Ja nisam pisala o pravima životinja  već o suosjećajnosti prema živom biću,korjen milosti je u suosjećajnosti prema slabijima i nezaštičenima.

< Poruku je uredio olivija -- 4.11.2011 1:22:35 >


_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
4.11.2011 1:27:18   
olivija
Gradojev slažem se s tobom ali to nije razlog da se stvari nemogu promicat i da ovu priču stavljamo kao nebitnu u životu....neću više o ovome da ne skrećem priču...moj naj prašak je Faks,hahahaha...fino miriše i lijepo mi opere bijelu i šarenu robu, zadovoljna sam skroz njim...user posted image

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu olivija)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koji deterdžent za pranje rublja?
4.11.2011 8:05:15   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: gradojev

IZVORNA PORUKA: mišica 666

IZVORNA PORUKA: gradojev

bdw.od onog " jeftinog" ERA detegenta dijete(2.5god) mi dobilo takav osip po tijelu da su doktori rekli da to neki ekcem.I tako ja potroših na stotine kuna (i živaca) za raznorazne kreme koje niš nisu pomogle.pa se sjetih da properem svo rublje s nekim drugim praškom ,kad ono ko rukom odnešeno.da napomenem da mi djete nije alergično ni na što(osim očito na eru).stvarno me došao jeftino taj ERA


hvala na informaciji ali ne moraš na svakoj temi koja govori o prašku za robu natrkeljit isti text. imala si peh ali nije svima tako. nekome smeta persil, nekome rex itd.user posted image


a kaj to tebe tepe?kaj radiš u njihovoj propagandi?ja ću text kopirat gdje god je ova tema,a ti uživaj u pranju sebe i svoje djece s tim sr...




malo si bezobrazna  ali to govori o tebi. i ne radim u njihovoj propagandi i ne perem robu s tim praškom.  pozz user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu gradojev)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!