|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: caffe aparat
3.8.2010 12:21:34   
MiniMama
mi imamo jako slican, ako ne i isti taj aparat. kava bude fantasticna. međutim, to ti je jako skup hobi, samo da te upozorim. kilo dobre kave ti kosta od 400 kn pa na dalje.. na toma aparatu nama je bila najbolja franjina kava (ne znam na pamet sad tocno koja vrsta, imam negdje u zg napisano), ali nikad nismo mlili na njegov mlinac nego u ducanu (kazem teti na trojku) jer mi bude puno finija kava.

s druge strane, ti tri kave dnevno moras baciti da bi dobila dobru kavu.. aparat treba svako jutro zagrijati prije upotrebe i navecer temeljito oprati. nije ti to samo stisnes gumb i gotovo. mislim, jest, ali kava onda ne valja. i nakon 3 mjeseca gustanja, shvatili smo da nam se vise isplati piti kavu u birtiji i izgustat se nego se igrati s aparatom. pogotovo kad dođu gosti! jao nikad nakuhati dovoljno kava! :((

ali da pohvalim svog muza, dok smo koristili aparat, on ga je prao i kuhao kave. svako jutro bi se prije posla dignuo ranije da mi upali i zagrije aparat, onda bi bacio dvije kave i napunio dozu da ja kad se dignem samo stisnem gumb :)

a nisam trudna bila. cure, poceli su upisi u malu skolu dresure muzeva, javite se :)

ali aparat je famozan. ako imas para, samo naprijed. svaka kava ispada super na njemu, samo trebas naci onu koja se tebi sviđa.. :)

ps. na njemu se da napraviti i super vruca cokolada :)

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: caffe aparat
3.8.2010 13:58:16   
mlada mama
Imam iskustva s tim grijanjem aparata i bacanja kave, i pravljenja čokolade,ipak sam i ja jednu sezonu radila u kafićuuser posted image user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: caffe aparat
3.8.2010 21:03:24   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: MiniMama

mi imamo jako slican, ako ne i isti taj aparat. kava bude fantasticna. međutim, to ti je jako skup hobi, samo da te upozorim. kilo dobre kave ti kosta od 400 kn pa na dalje.. na toma aparatu nama je bila najbolja franjina kava (ne znam na pamet sad tocno koja vrsta, imam negdje u zg napisano), ali nikad nismo mlili na njegov mlinac nego u ducanu (kazem teti na trojku) jer mi bude puno finija kava.

s druge strane, ti tri kave dnevno moras baciti da bi dobila dobru kavu.. aparat treba svako jutro zagrijati prije upotrebe i navecer temeljito oprati. nije ti to samo stisnes gumb i gotovo. mislim, jest, ali kava onda ne valja. i nakon 3 mjeseca gustanja, shvatili smo da nam se vise isplati piti kavu u birtiji i izgustat se nego se igrati s aparatom. pogotovo kad dođu gosti! jao nikad nakuhati dovoljno kava! :((

ali da pohvalim svog muza, dok smo koristili aparat, on ga je prao i kuhao kave. svako jutro bi se prije posla dignuo ranije da mi upali i zagrije aparat, onda bi bacio dvije kave i napunio dozu da ja kad se dignem samo stisnem gumb :)

a nisam trudna bila. cure, poceli su upisi u malu skolu dresure muzeva, javite se :)

ali aparat je famozan. ako imas para, samo naprijed. svaka kava ispada super na njemu, samo trebas naci onu koja se tebi sviđa.. :)

ps. na njemu se da napraviti i super vruca cokolada :)



najrađe bi cijeli odgovor pocrvenil, al nema smisla...
ak velim da radim s aparatima za kavu... dopusti da nekaj znam...

1. dovoljno je 2-3 minute prije prve kave upalit aparat...
2. ne baca se ni 1. ni 2. ni neznam koja... svaka je super...
3. dozeuser posted image ...u aparat kaj sam preporučil ide kava u zrnu...
4. nijedna unaprijed mljevena kava, nemre bit dobra ko netom prije kuhanja mljevena...(nakon par sati hlapi...)
5. vrlo kvalitetna espresso kava se da kupiti za 50-60kn/kg...u Zg...
6.user posted image
7.user posted image
.....
mogel bi još pisati...o kavi...al protiv ovak citiranih argumenata... neznam kaj bi rekel...šokiran sam..user posted image user posted image user posted image

nemojte se srditi...al na ovoj temi više nebum pisal...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: caffe aparat
3.8.2010 21:29:51   
MiniMama
cinik, vraaati se.. aparat stoji na ormaru i ceka sretnije dane iz navedenih razloga..

ovako... meni fakat kava ne bude fina ukoliko se aparat ne upali bar pola sata prije.. i prve dvije kave kao da mi imaju okus po prašku za suđe.. i od svih mogucih kava koje sam probala samo mi neka franjina bila super i to nikad mljevena na nasem mlincu.
naravno da je vrli muz isao popravljati mlinac i da od tada mlinac uopce ne radi..

daj mi reci gdje onda mogu aparat odnit na servis da prvo sredim taj mlinac? i koju kavu preporucujes?

mislim, pricam iskustva sa svojim aparatom, pa onda ocito nesto ne stima.. daj me malo savjetuj, fakat bi ga htjela staviti u pogon..

a bila sam uvjerena da imam super aparat (nakon kave na svekrvinom, moje kavice su milina) ali sad mi jasno da i nije bas tako bajno..

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: caffe aparat
6.8.2010 23:35:24   
mlada mama
"Pomoć!! rekao si da se bavis caffe aparatima. Pa evo imamo problem
kupili smo tu gaggiu syncrony logic i napravili smo sve kako je u
uputstvima,ali kava jednostavno nece da curi :( stavili smo vodu i kavu
gdje idu i svjetli zeleno da ukljucimo,kada ukljucimo cuje se zvuk kao
pravljenja kave,ali kava ne curi, i kada je kao gotovo ukljuci se crvena
kontrolna lampica da nesto ne stima. Tamo gdje izbacuje ostatke kave
kao istrosene, napravljene izbaci suhu kavu. Mislila sam da je do
vode,ali kad ukljucim da curi na onu cjevcicu za paru i caj onda bez
problema curi. Znas li sto bi to moglo mozda biti??? Ili moza netko drugi tko ima cafe aparat zna???? user posted image user posted image user posted image
please pomoć

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!