|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
21.7.2010 11:15:23   
ninolina
nama je danas super...ne moramo na zaraznu...hvala bogu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
21.7.2010 11:34:59   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
22.7.2010 11:25:33   
Bubu
Nama se mrvicu povuklo...mažem sinopenom no nisam baš najsretnija...moram u nabavku po čaj od kamilice, a to je tu mišn impasibl user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
22.7.2010 11:28:36   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Bubu

Nama se mrvicu povuklo...mažem sinopenom no nisam baš najsretnija...moram u nabavku po čaj od kamilice, a to je tu mišn impasibl user posted image

ma povuči će se...baš pričam s doktoricom jučer i kaže da skoro večina djece koja su bila i došla s mora imaju takve osipeuser posted image ovi ovdje se oflekaju ali ne tako...da i nemoj ju mazati nego ju pusti čim više golu na zraku jer krema vlaži a treba se kao to sušiti....mi smo mazali pa nikako proči...na kraju kamilica i puder pomogli...a kamilicu imaš u svakom dučanu


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
22.7.2010 12:05:11   
Bubu
Je, a ja na Visu u nekom selu daaaaleko od bilo kakvog dućana! :)
Valjda bu brzo prošlo! :)

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
22.7.2010 17:07:57   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Bubu

Je, a ja na Visu u nekom selu daaaaleko od bilo kakvog dućana! :)
Valjda bu brzo prošlo! :)

a joj draga...ma onda ju samo puno kupaj more i voda će joj samo olakšati


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
23.7.2010 15:47:03   
Bubu
evo nakon dan i pol pranja u blagom losionu od nevena, i pudranju stanje je bitno bolje!user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
23.7.2010 16:22:03   
ninolina
ma super...bude bolje...mi smo se riješili skroz...jel ju kupaš

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
24.7.2010 10:54:11   
Bubu
Naravno!user posted image  Curka uživa u moru! I nisam primjetila da joj more smeta..

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
25.7.2010 14:52:42   
CallamityJane
drago mi je da je malenoj bolje, nama je isto stanje bilo katastrofalno, vise to nije bio osip nego su plikovi krenuli da joj izlaze koliko se osula, puder nam je pomogao ali ni blizu koliko bi trebalo da mama bude zadovoljna ali zato sam nasla A-DERMA
irritations cutanees i stvarno sam prezadovoljna. U jednoj noci joj je pola osipa nestalo a bila je stvarno sva u osipuuser posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
27.8.2011 16:32:04   
Hubertica
taman htjela otvoriti temu, ali hvala Bogu nasla sam informacije. Mi imamo bebu od 26 dana i od ove lude vrucine jadničak nam je dobio osip od vrucine po leđima , ramenima i vratu gdje ga dodiruje kosica... jos ga ne smijem kupati zbog granulomića u pupku pa sad vise ne znam dal je dovoljno samo pranje vodicom i vaticama... kazete da puder pomaze?! ajde da i to probam ... i nadam se da će uskoro bar malo zahladiti da to više prođe.. tako mi ga je zao vidjeti sa tim crvenim flekama, a sigurna sam da nije od hrane jer nisam nista novog uvela u prehranu


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
27.8.2011 16:36:36   
mamice
Moj Mikica vec 3 dana dana je doslovce po danu i noci gol skroz(ima sam pamucne gacice na sebi) jer su mu cijela ledja od sitnih tockica osipa sad mu je puno bolje mazem ga svako malo s vodom i pustim da se osusi i ne oblacim mu nista jer se opet sve vrati cim se malo oznoji.

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
27.8.2011 16:46:53   
lidac0605
Napudraj bebaču pregibe,puder će pobrat višak vlage pa će i ta iziritiranost kože proć...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
27.8.2011 21:34:38   
lavica81
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Napudraj bebaču pregibe,puder će pobrat višak vlage pa će i ta iziritiranost kože proć...


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
27.8.2011 22:06:01   
berny
puder kao zatvara pore pa sam ga izbjegavala. kad sam isprobala sve pomade, pokušala s puderom i oduševila se. zaista je pomogao.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
3.3.2012 21:21:49   
tota
http://www.facebook.com/groups/125477637468590/

_____________________________

tota

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Alergija na sunce ili znoj????
4.3.2012 14:36:38   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: berny

puder kao zatvara pore pa sam ga izbjegavala. kad sam isprobala sve pomade, pokušala s puderom i oduševila se. zaista je pomogao.


mislim da su te priče o štetnosti pudera samo prazne priče kako bi se ljude natjeralo da kupuju skupe kreme... pa i kreme zatvaraju pore! mi smo puder koristili od prvog dana pazeći samo da ga ne udahne i nikad nismo imali nikakvu alergiju niti ništa.. po ljeti se pudramo po cijelom tijelu s naglaskom na pregibe, a po zimi samo po guzi i ne stavljamo ništa drugo... odlično, jeftino, praktično, i predivno miriši (Borotalco)

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!