|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:00:10   
BUMBI
Cuba D je super..jučer se prvi put kupao u velikom bazenu(prošle godine se bojao čak ni u more nije ušao)Baš sam bila ponosna jučer na njegauser posted image user posted image
kako tvoj dečko?


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2351
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:06:12   
MiniMama
IZVORNA PORUKA: ZVRK


kada ti je vruče jer imaš kostim na sebiiiiiiiiiiiii-skidaj seeeee


ne mogu se gola šetati pred rođenim ocem. dovoljno mi je traumaticno sta mi stalno ulaze u wc. user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2352
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:06:58   
Anoniman
Hej cure, vece user posted image
Evo ja u miru zapalila cigaru, najela sam se kao kreten toplih sendvica user posted image i sestra uspavljuje malu, a mm-a nema doma...ma milina user posted image

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 2353
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:07:34   
Gianna
Večer cure.....pridružujem se onoj cugi, ako nemate ništa protiv, ja ću zajedno sa Zvrkom nazdravljati sa čašom mlijeka, jer ipak dan je za nazdravljati - sutra je mome dečku rođendan, a danas je mama položila posljedni ispit user posted image ....



_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 2354
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:07:58   
BUMBI
Ja nalakirala noktiće na nogama u naranđasto da se slažu s rukamauser posted image user posted image user posted image
Nellyce bok,vidim ti uživašuser posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2355
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:08:01   
MiniMama
Cuba, otpalo mi ciovo za ovaj tjedan tako da sam u st jos neko vrime u komadu..
bas ganjam vrtirepku za kavu, ali se ne javlja..

ocemo sutra popodne na neku kavicu.. onako kad malo padne sunce?
ujutro je zvizdan cim otvorim oci :(

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 2356
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:09:02   
boba125
bokic cure user posted image
malo sam u zaostatku pa citam i nadoknadjujem propusteno user posted image ,nekak bas ne stignem na raju u zadnje vrijemeuser posted image
zauzeta sam gubljenjem kartica user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 2357
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:10:15   
ZVRK
prije si napisala stari ali mislila tm.

nelly jel onda prava uživancija kada si sa cigarom....p.s.jel'možda od ''onog''susjeda?

pusa velika

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 2358
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:10:36   
MiniMama
IZVORNA PORUKA: Gianna

Večer cure.....pridružujem se onoj cugi, ako nemate ništa protiv, ja ću zajedno sa Zvrkom nazdravljati sa čašom mlijeka, jer ipak dan je za nazdravljati - sutra je mome dečku rođendan, a danas je mama položila posljedni ispit user posted image ....




o pa čestitam!! onda je bas na tebi red da pocastis user posted image user posted image ali u tvom slucaju ni neki janjcic ne bi bio previse! user posted image user posted image user posted image

fakat bravo za ispit, vidis da si se bezveze juce tresla..
i nisam u toku. jos diplomski pa si onda dipl ing..?

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 2359
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:11:24   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Gianna

ja ću zajedno sa Zvrkom nazdravljati sa čašom mlijeka,



nije još puno ostalo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 2360
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:13:36   
ZVRK
ja vas pozdravljaaaam
idem u krevet
sutra se nejavljam ujutro jer idem na kontrolu kod giničke

ln svima

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2361
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:14:28   
BUMBI
Zvrk ln..čekamo te s vijestima od ginuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2362
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:15:53   
Anoniman
Gianna, bravooo, nisam ja ni sumnjala u tebe i bebicu user posted image user posted image

MiniMama, cuba, aj da organizujemo nesto od srede pa do subote, mm je slobodan pa cu imati prevoz user posted image mislim ako me primate, posto me ova Mini nije ni primetila user posted image

Zvrk, nije od susjeda user posted image mada bi mi dobro dosla jedna takva user posted image nikad nije kasno za isprobati nove stvari user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 2363
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:16:08   
Gianna
IZVORNA PORUKA: MiniMama

IZVORNA PORUKA: Gianna

Večer cure.....pridružujem se onoj cugi, ako nemate ništa protiv, ja ću zajedno sa Zvrkom nazdravljati sa čašom mlijeka, jer ipak dan je za nazdravljati - sutra je mome dečku rođendan, a danas je mama položila posljedni ispit user posted image ....




o pa čestitam!! onda je bas na tebi red da pocastis user posted image user posted image ali u tvom slucaju ni neki janjcic ne bi bio previse! user posted image user posted image user posted image

fakat bravo za ispit, vidis da si se bezveze juce tresla..
i nisam u toku. jos diplomski pa si onda dipl ing..?



Hvala, a janjić se vrti u subotu user posted image , naravno sve ste pozvane, ak ništa onada ovako preko rajeuser posted image ... U sljedeći utorak ( tada je obrana) kitim se titulom dil. ekonomistice user posted image ...


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 2364
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:16:14   
cuba
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Cuba D je super..jučer se prvi put kupao u velikom bazenu(prošle godine se bojao čak ni u more nije ušao)Baš sam bila ponosna jučer na njegauser posted image user posted image
kako tvoj dečko?



user posted image user posted image user posted image  za D! Do kraja lita će i na glavu skakatuser posted image
R je super, spava, izašao jučer drugi zubić koji ga je mučiouser posted image

MiniMama sutra ne mogu nikako, već imam dogovor, možemo prekosutra ako nemaš planova?


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2365
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:16:54   
Anoniman
Zvrk, s nestrpljenjem cekamo da nam se javis sutra user posted image user posted image laku noc

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2366
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:17:35   
BUMBI
R je super, spava, izašao jučer drugi zubić koji ga je mučio


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2367
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:18:21   
Gianna
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: Gianna

ja ću zajedno sa Zvrkom nazdravljati sa čašom mlijeka,



nije još puno ostalo


Daj šta daš, a i skoknut ćemo do dućana... Je da bi ja sada jednu čašu lipog crnog vina, ali trenutno mi preostaje samo maštati user posted image ...


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2368
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:21:01   
cuba
IZVORNA PORUKA: Nellyca


MiniMama, cuba, aj da organizujemo nesto od srede pa do subote, mm je slobodan pa cu imati prevoz user posted image mislim ako me primate, posto me ova Mini nije ni primetila user posted image



Možemo naravno da te primamouser posted image  i jedva čekam!!! Kako je S?

Gianna čestitam ti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2369
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:22:16   
BUMBI
Cure i ja vas pozdravljam,idem pod tuš
Lnuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2370
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:22:48   
Gianna
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Gianna, bravooo, nisam ja ni sumnjala u tebe i bebicu user posted image user posted image

MiniMama, cuba, aj da organizujemo nesto od srede pa do subote, mm je slobodan pa cu imati prevoz user posted image mislim ako me primate, posto me ova Mini nije ni primetila user posted image

Zvrk, nije od susjeda user posted image mada bi mi dobro dosla jedna takva user posted image nikad nije kasno za isprobati nove stvari user posted image


Nelly , dušice moja, znam ja da si ti nama podrška, danas sam mislila na tebe, pusa na kvadrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

Ajme i ja bi s vama, ali doma smo tek slijedeći tjedan, u četvrtak...
Ako koja bude zaintersirana, neka viče user posted image user posted image ...


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2371
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:28:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: Nellyca


MiniMama, cuba, aj da organizujemo nesto od srede pa do subote, mm je slobodan pa cu imati prevoz user posted image mislim ako me primate, posto me ova Mini nije ni primetila user posted image



Možemo naravno da te primamouser posted image  i jedva čekam!!! Kako je S?




I ovaj put dolazim bez Sare, jer bih stvarno volela da jednom neku pricu saslusam do kraja user posted image a i skontala sam da za oba druzenja sa tobom nisam razmenila 3 recenice , moramo to ispraviti user posted image
Sara je malo prehladjena, tako da ce to da mi bude dodatni razlog da je ne vodim...znas, da ne predje na drugu decu hehhe user posted image


Gianna, sreco, kad dodjes mi se svakako vidimo u komsiluku user posted image a i organizovacemo i grupno druzenje svakako user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 2372
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:31:41   
Gogule
Nelly kad nećeš da vodiš svog tajnovitog mm. Čuvaš ga ti

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2373
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:35:17   
Anoniman
Ma ne cuvam ga, ako nekoj treba poklanjam ga user posted image user posted image user posted image
to mi je taman prilika da se malo od njega odmorim, jos mi samo fali da ga gledam i na mom RR druzenju...kad bude bio clan raje, moze da dodje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gogule, iskreno nismo u najboljim odnosima u poslednje vreme, pa mi i to druzenje bude prilika da malo "pobegnem" i danem dusom...

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 2374
   RE: C.B " Kavica u hladu"
5.7.2010 22:37:24   
MiniMama
Cuba moze preksutra.. ja ionako samo trulim u splitu i šizim na svoje vrle prijatelje koji me ignoriraju.
tipa. prije 5 minuta mi dođe poruka od prijatelja iz srednje. "okupljanje je u 11 isprid centrala. dođi i povedi maloga, svi ga oce vidit!"
ma kako da ne. da ne kaže da su svi prijedlozi za plažu ili kavu isključivo od podne do 5. grrr...


(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!