|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhalo za vodu!
17.6.2010 17:48:06   
MiniMama
ja imam neki tefalov zadnje dvije godine, a prije toga sam imala moulinexov koji sam dala mami i jos uvik je ziv, evo mu sada 7 godina jos malo. ja ga isto staaalno koristim. cijeli dan je topal user posted image

ali cistim ga s octom jer me strah s onim umjetnim sredstvima da necu dobro isprati..  cistim ga jednom mjesecno i zadovoljna sam. nikad mi se ne skupi previse kamenca. ovaj tefalov mi je drag jer je zbilja jak i 1,7 l vode zagrije za manje od minute. ne pitaj kako to znam. user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kuhalo za vodu!
17.6.2010 20:29:51   
plavka
moj je malo skuplji Philipsov i ne bih ga mijenjala za ništa, vrijedi svaku kunu i svaki dan je u upotrebi, mogu podesit temperaturu na njemu, ima odvojivi filter kamenca koji se može prati i trostruku zaštitu s automatskim isključivanjem kad voda zavrije i ako u kuhalu nema vode....

-kad su aparati u pitanju mm i ja gledamo da kupujemo uvijek neki kvalitetniji stroj.... pa makar par mjeseci bili bez njega!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kuhalo za vodu!
17.6.2010 21:03:38   
BruMa
Super stvarčica!Mi imamo iz Lidla Bifinett i dobar je imam ga jedno dvije godine.Uvijek gledam kad kupujem da je grijač unutra sakriveni tj. pokriveni.Čistim ga isto sa octom.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kuhalo za vodu!
17.6.2010 22:05:10   
Nika 24052006
Ja imam neko kuhalo no name,i ne gasi se već 5 godina,i traje,i trajeuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kuhalo za vodu!
17.6.2010 23:17:37   
Ninaa
Moj je isto jeftini neki, ali ne bi ga dala za nikakve novce, to mi je jedno o dražih kuhinjskih pomagala. Isto ga čistim octom

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 8:19:57   
troubled
bomann ili bomman user posted image ...koštao 99 kuna daleke 2003. i od onda je svakodnevno više puta u upotrebi...
čistim kamenac tekućinom baš za to koju kupim u dm-u...nije skupa a očisti odlično user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 9:15:13   
Bebys
E DOBRO...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 9:16:07   
danery
e i ja imam bomann već 2 godine,jeftino,a dobro....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 12:54:12   
Bebys
user posted image

< Poruku je uredio Bebys -- 18.6.2010 12:55:37 >

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 12:57:27   
Bebys
nije crni NEGO JE FINI SREBRNO BIJELI...

i nije bas ovakav ali je slican ovome..

philips...kupila danas...nije bas jeftin...ali sada cu viditi..koliko ce ovaj dugo biti.
do sada sam kupovala...onak ne skupo ....ali nije ni bilo dobro...

e da ima ravnu platu dole kao grijac...i fino brzo grije kaze STEDI STRUJU...mos mislit....

kao philips je za mene dobra marka...volim njihovu kvalitetu...imam jos nekih kucnih aparata kuhinjskih njihovih i jako jako sam zadovoljna...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 14:02:57   
Bebys
skuvala sam prvu kavu....kao SAD JE FINA...mos mislit...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 14:05:14   
novamama
odlučila sam ga kupiti tati danas, bit će to prvi jeftini na koji naiđem...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 14:07:50   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Bebys

skuvala sam prvu kavu....kao SAD JE FINA...mos mislit...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma daj sigurno je njamiuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kuhalo za vodu!
18.6.2010 17:39:48   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: novamama

odlučila sam ga kupiti tati danas, bit će to prvi jeftini na koji naiđem...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kuhalo za vodu!
3.11.2010 13:47:09   
Bebys
jedna obavijest...
od kada sam kupila phillips...KUHALO ZA VODU..

zadovljna...super super...zadovoljna...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kuhalo za vodu!
3.11.2010 13:51:52   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kuhalo za vodu!
14.5.2018 21:19:57   
AnitaZg
Cure, gdje ste kupile kuhalo? Ja sam u potrazi i redovno svaki dan nađem ih jakooo puno na internetu i ne mogu se odlučiti koji ću. Zadnji koji pikiram već neko vrijeme je https://smartmall.hr/trgovina/kuhalo-za-vodu-princess-236002/ - osim što ima predivno ime, dizajn je nešto što mi se uklapa u novu kuhinju. Preferiram ovaj shop jer nude povrat robe u roku dva tjedna od zaprimanja, ako istim niste zadovoljni, što mi je vrlo bitno. Cijena nije nešto na što trenutno obraćam veliku pažnju pri kupnji, uređujemo novu kuhinju po svom guštu, došao je neki neplanirani novac i imamo svaki svoj budžet da ga potroši kako želi. Iako sam dojma da ipak mogu nešto uštedit na tome, svaki dan ipak kuham kavu u tome, neka bude najbolji. Imate kakvih iskustva?

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!