|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HSG
21.10.2008 18:25:24   
FIONA
 
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Cure, dobro nam dosle user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja vam želim dobrodošlicu!!!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: HSG
31.10.2008 19:10:40   
darcy
Drage moje,
Htjela bih s vama podijeliti svoje iskustvo o HSG-u. Meni su prije zahvata dali apaurin i ketonal u mišić. Užasno me je boljelo. Onda mi nije bilo jasno jesam li ja luda ili zašto druge neke to uopće ne boli, a onda mi je dr. objasnio da boli jako ako postupak prođe uspješno (valjda ako je sve prohodno), što je kod mene slučaj. Onda su mi rekli da legnem u krevet i da se ne smijem sama kretati 2 sata. Nakon toga išla sam u zahod i pao mi je ugrušak (kao kod menstruacije izgleda), a krv mi je išla po ulošku svijetlo-crvena. Drugi i treći dan bilo je još sukrvice na ulošku.
Moje pitanje svima onima koje je bolio HSG a išle su na punkciju jajnih stanica bez anestezije (u VV): Koja je razlika u bolovima, u intenzitetu, trajanju...?user posted image

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: HSG
1.11.2008 20:57:56   
tikica_69
Ja sam odustala od HSG...dva lijecnika su mi rekla da nema smisla s obzirom na moje godine, dva poroda i na to da idem na IVF zbog loseg spermiograma MM. Jajovodi mi u tom slucaju ne trebaju, pa i da su zacepljeni, nek tako i ostanu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu darcy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: HSG
3.11.2008 21:45:41   
darcy
Hvala tikici. A gdje su ostale sa svojim iskustvima?user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: HSG
28.12.2008 21:37:19   
CATE
draga tikice moj savjet ako je TM nalaz loš i ako si sigurna da ćeš ići na IVF je NE IDI na HSG!!!! nema potrebe. osim toga možeš napraviti laparoskopiju u kojoj te uspavaju naprave pregled kamericom unutra i paralelno s tim i HSG. ja sam to napravila u petrovoj i izašla za dva dana.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: HSG
28.12.2008 21:40:51   
CATE
draga darcy meni su radili punkciju JS u petrovoj al prije toga su mi u venu šutnuli neki koktelčić pa sam samo osjetila lagano čupkanje unutra. kažu da bez anestzezije boli ko sam vrag.... onaj koktelčić je bio tako efektan da su mi mohli i prst otkinut ja ne bi reagiralauser posted image

(Odgovor članu CATE)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: HSG
29.12.2008 10:21:06   
tikica_69
Ma, napraviti cu sve...ionako vise ne polazem puno nade u postupke. Nekako si mislim, ako ce htjeti, doci ce prirodno....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu CATE)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: HSG
12.1.2009 13:04:18   
tikica_69
Sutra idem na dogovor za HSG. Obaviti cemo ga 7 dan iduceg ciklusa. Nadam se da daju neku vrstu anestezije. Iskreno, umirem od straha user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: HSG
12.1.2009 13:13:36   
Candy
Tikice,ipak ideš na HSG?
U svakom slučaju,apsolutno te podržavam,kako kažeš,barem ćeš znati da si probala sve...
Vjerujem da te je strah,ali ti si hrabra žena i znam da ćeš ti to stojećki podnijeti user posted image !
Javi kako je prošlo,držim fige i mislim na tebe user posted image ...
Kad ideš u Maribor?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: HSG
12.1.2009 13:29:10   
tikica_69
U MB idem 16.02.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: HSG
12.1.2009 19:06:28   
Kika83
tikice ti si hrabra žena i biti če sve ok. napravi još hsg i biti češ na miru.ja vjerujem da češ nakon toga ostati trudnauser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: HSG
13.1.2009 4:03:26   
Candy
Tikice,držimo fige user posted image ...
Javi kako je bilo na dogovoru ...
Drži se user posted image user posted image user posted image ...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: HSG
13.1.2009 12:07:50   
tikica_69
Kuna odustao od mog HSG-a....jako los spremiogram imamo pa me ne zeli muciti time. Kaze da cemo jako tesko prirodno user posted image
Ali zato smo dogovorili ICSI iduci ciklus sa Klomifenom...toliko od mog odustajanja user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: HSG
13.1.2009 12:26:53   
FIONA
ma to je pravi duh u pravom tijelu...samo kad ti se nakloni da vidiš!!!! prava si nema kaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: HSG
13.1.2009 12:28:23   
FIONA
čuj a kaj on zna kaj vi delate i kak to delate...možda bu baš sve išlo prirodno....tu priču sam čula sa svih strana...niš niš i odjednom beeeeng!!! ...stigao mali bembolinač!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: HSG
13.1.2009 12:36:36   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

čuj a kaj on zna kaj vi delate i kak to delate...možda bu baš sve išlo prirodno....tu priču sam čula sa svih strana...niš niš i odjednom beeeeng!!! ...stigao mali bembolinač!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image Hvala Fi..mada jako tesko...ima ih malo i jos su spori i user posted image grbavi


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: HSG
13.1.2009 12:43:33   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: FIONA

čuj a kaj on zna kaj vi delate i kak to delate...možda bu baš sve išlo prirodno....tu priču sam čula sa svih strana...niš niš i odjednom beeeeng!!! ...stigao mali bembolinač!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image Hvala Fi..mada jako tesko...ima ih malo i jos su spori i user posted image grbavi



kad se mali spermiči složeeee...sve se može sve se možeee.... tralalalala....
kaj ti je stara dovoljan je samo kedan malo brži i da vidiš...ja sam od MM promatrala na maybe baby...i da znaš da se vide!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: HSG
18.2.2009 3:07:32   
Candy
I mene čeka HSG...Ovo što čitam,ne izgleda mi baš najoptimističnije i ježim se od samog postupka user posted image ...Ali,što se mora,mora se user posted image ...
Uglavnom,zvala ja danas privatnu polikliniku i rekli su mi da nije toliko bolno kao što je to nekad bilo...Čak ni da više ne daju apaurin prije samog postupka jer da navodno nema potrebe user posted image ...Kažu da nakon postupka odležiš cca pola sata i ideš kući...
E sad,sve je to divno dok ja to ne probam...Kad ga obavim,javim kako je prošlo user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: HSG
18.2.2009 6:55:40   
pilek
ja sam radila laparoskopiju jer sam isto mislila da su mi zacepljeni jajovodi i da je to razlog da nisam trudna ali opet nista...za one koje se odluce za umjetnu oplodnju ,nemojte se muciti jel prohodno ili ne jer je to nebitno....a sto se tice punkcije jajnih stanica,mene nije bolilo za vrijeme postupka nego kasnije ali krvarila nisam....

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: HSG
18.2.2009 13:30:36   
Kika83
candy nije tako strašno. ako sam ja to mogla bez injekcije napravit onda može svatko sa injekcijomuser posted image

(Odgovor članu pilek)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: HSG
18.2.2009 13:45:38   
Tsmee
Candy, drži se. Nije najugodnije, ali nije ni strašno. Samo misli da možda baš nakon toga ostaneš trudna. Meni se baš tako dogodilo. Ništa, ništa, HSG pročistio jajovode i bum, odmah isti mjesec. I sad već mjesec i pol nunam svoju user posted image

Držim fige! user posted image user posted image user posted image  Kad ideš?

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: HSG
18.2.2009 14:06:13   
Candy
Tsmee,baš me tvoja priča i prepala user posted image ...Čitam da postupak nije baš ugodan i da mnoge cure padaju u nesvijest od boli user posted image ...Ipak,šalju me privatno user posted image ,pa možda i nije tako strašno...Isto tako čitam da je puno njih ostalo odmah trudno nakon toga...nevjerojatno...Drago mi je zbog tebe i tvog bebača user posted image ...Nisam se još naručila,iako sam jučer dobila user posted image ,kažu da moram to napraviti između 8 i 13 dc,pa ću i to riješiti...Svakako javim kako je prošlo,hvala ti na podršci user posted image ....

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: HSG
18.2.2009 14:13:28   
tikica_69
Bum te ja umirila user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: HSG
18.2.2009 14:24:17   
Candy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Bum te ja umirila user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: HSG
21.2.2009 22:12:04   
Candy
Negdje sam pročitala da se prije odlaska na HSG moraju napraviti pretrage CB....
Ja CB idem raditi u ponedjeljak,a nalazi se navodno čekaju nekih 14 dana...Pretpostavljam da nema potrebe se onda ovaj ciklus naručivati na HSG dok ne dođu nalazi cervikalnih briseva user posted image ...
Cure,koje ste to prošle,help user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!