|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nosim nisko
29.5.2010 18:17:09   
Gianna
Ja sam Dina nosila poprilično nisko, pred sami kraj trudnoće me užasno smetalo, a čini mi se da se bebica i sada smjestila nisko...

Slijedeći tjedan idem na pregled pa ćemo vidjeti što ginica kaže...user posted image

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nosim nisko
30.5.2010 11:52:47   
S84
ma da Lidac, mora da je onda to to... vec sam se zabrinula... stalno kukam da mi je stomak malen... ali valjda je to jer je beba nisko i vec odavno spusten u zdjelici...
Jedva cekam sutra pregled da vidim je li se udebljao :-)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nosim nisko
30.5.2010 12:31:58   
Točkica28
s ovo za kontrakcije, veli dr na 4d da visdi kontrakcije, ali ja to nis ne osjecam...
idem u srijedu svom giniću pa da vidim kaj bu on rekao... iako ja sam na mirovanju od početka trudnoće...
s koji si ti tjedan?


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nosim nisko
30.5.2010 21:46:55   
S84
sutra 37+0 :-) ( po novom terminu-smanjili su mi trudnocu za jedan tjedan), a uz mirovanje kao da su me tako unazadili i sve to produzili godinu dana :-)

ni ja nisam osjecala kontrakcije- niti su bile igdje zabiljezene - nakljukali me tabletama od 28 do 36 tjedna pa ih nisam mogla ni imati... user posted image

Tockice, kad cujem tako da trudnice miruju od pocetka trudnoce, shvatim da su ova moja 2-3 mjeseca mirovanja stvarno sitnica... Drzi se i brzo ce i tebi doci termin.. Glavno da je iz tjedna u tjedan lakše user posted image
nadam se da ce mi sutra na pregledu doktor reci da se aktiviram, drzite mi fige user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nosim nisko
15.6.2010 10:00:08   
Skylark
IZVORNA PORUKA: jkurtanjek

Moj je bebač meni od početka skroz nisko, još mi je i posteljica sprijeda pa je to dodatno komplicirano. Od sutra sam u 38. tjednu tako da ne brini, to je sve ok samo malo češće piškišuser posted image

Mi imamo problemčić što se dečko ne želi okrenuti, ali to s time nema veze koliko sam shvatila prema onome što je doktor rekao.



Mi smo u 21. tjednu i beba je isto dosta nisko i posteljica je sprijeda pa me zanima što se to dodatno komplicira? Osjetila sam bebu u 17. tjednu i bila je dosta aktivna, također je na UZV bila dosta aktivna. Sad se malo smirila, manje ju osjetim i na zadnjem UZV je bila mirnija i sad sam već puna ????? i nervozna!

Je li netko imao sličnu situaciju?user posted image

(Odgovor članu jkurtanjek)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: nosim nisko
15.6.2010 10:02:48   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Skylark

IZVORNA PORUKA: jkurtanjek

Moj je bebač meni od početka skroz nisko, još mi je i posteljica sprijeda pa je to dodatno komplicirano. Od sutra sam u 38. tjednu tako da ne brini, to je sve ok samo malo češće piškišuser posted image

Mi imamo problemčić što se dečko ne želi okrenuti, ali to s time nema veze koliko sam shvatila prema onome što je doktor rekao.



Mi smo u 21. tjednu i beba je isto dosta nisko i posteljica je sprijeda pa me zanima što se to dodatno komplicira? Osjetila sam bebu u 17. tjednu i bila je dosta aktivna, također je na UZV bila dosta aktivna. Sad se malo smirila, manje ju osjetim i na zadnjem UZV je bila mirnija i sad sam već puna ????? i nervozna!

Je li netko imao sličnu situaciju?user posted image

draga ako se nisi počela otvarati ne sekiraj se...samo malo uspori tempo ali nije ništa alarmantno...a kaj se tiće bebe i micanja kako id esve veća manje se miće tj nema više toliko mjesta za akrobacije...pa kako vrijeme ide tako će i udarci biti bolniji ali i manje će ih biti...polako samo ne sekiraj se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Skylark)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nosim nisko
15.6.2010 12:22:30   
S84
nije bitno da li je posteljica sprijeda ili straga, glavno je da nije na ušću, što kod tebe nije slučaj. Ako je posteljica sprijeda, neces bas toliko intenzivno osjecati pokrete kao kad je straga.
I sasvim je normalno da u tim tjednima ne osječaš bebine pokrete uvijek isto, jos je beba melena, mozda udara prema unutra (a to ne mozes osjetiti)...


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nosim nisko
18.6.2010 7:16:22   
Skylark
Hvala na razumijevanju i podršci. Sad mi je lakše. user posted image

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: nosim nisko
2.6.2021 0:32:10   
Albertina18
Vecer mene zanima isto jer prva mi je ttudnoca i 6 mjeseci sam trudna 20.8 mi je termin a trbuh mi je jako nisko i imam bolove pa me strah😔😔


(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nosim nisko
2.6.2021 0:33:26   
Albertina18
Vecer mene zanima isto jer prva mi je ttudnoca i 6 mjeseci sam trudna 20.8 mi je termin a trbuh mi je jako nisko i imam bolove pa me strah😔😔



(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!