|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 18:34:44   
MaTana
Ajme u šoku sam!!!
Užaasno mi je žao....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I jednostavnom nemam rijećiuser posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 18:46:06   
Monica
Tako mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
draga drži se...svi smo uz tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 19:36:12   
daniela 31
Grozno, jako sam tužna ,user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 19:45:40   
novamama
user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 20:29:43   
bomboncic02
Uistinu mi je žao zbog svega, uz tebe smo.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 20:40:30   
BUMBIKA
Jao,sva sam se naježilauser posted image user posted image user posted image
Užas ,nemogu vjerovati,jako mi je žaouser posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 20:47:03   
Kika83
Ajmeuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Jako mi je žao user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 20:47:38   
mali_macic
ajoj, jako mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 20:51:48   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image  nemam riječi utjehe,jer znam da te nista ne moze utješiti,jako mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 21:49:00   
Ruža
Užas!user posted image user posted image user posted image  Jako mi je žao. Ajme baš tužno.user posted image user posted image user posted image
Drži se draga i budi jaka zbog svoje dječice! Šaljemo veliki user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 22:13:00   
Ninaa
Draga moja neopisivo mi je žao i neznam kaj da ti kažem osim da mislim na tebe! Drži se i budi jaka. Mojoj prijateljici se to isto nedavno dogodilo, Bože zašto?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 22:14:00   
Thea
Lu stvarno mi je žao i znam da te ne možemo sad utješiti ali znaj da smo uz tebe i budi hrabra zbog djećice... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 23:50:08   
gljiva
Draga jako mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , budi jaka i drži se user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: vijesti o Lueman
5.2.2010 23:53:33   
Wukovarka
Oh BOže user posted image

Draga vjerujem da je to strašan šok i da će trebati puno vremena proći da kreneš dalje...

Ako bilo što trebaš, slobodno se javi.

Volimo te draga user posted image

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: vijesti o Lueman
6.2.2010 7:11:09   
troubled
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
totalni šok.....ajme kako sam tužna.....
lu....ne znam uopće što reći.....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: vijesti o Lueman
6.2.2010 12:32:53   
Njofra
Meni je jako jako žao zbog tvog gubitka user posted image . Jučer sam puno mislila na tebe i tvoje iako vas uopće ne poznajem već samo tebe po tvojim postovima tu na rr. Žao mi je.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: vijesti o Lueman
6.2.2010 12:41:00   
lema
Rijeći utjehe ne postojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: vijesti o Lueman
6.2.2010 18:41:53   
sina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nažalost,nema tu utjehe,to je nešto prestrašno i uvijek se samo pitam ZAŠTOOOOOOOO?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: vijesti o Lueman
6.2.2010 20:35:15   
zaba
user posted image šaljem ti veliki zagrljaj,user posted image  

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: vijesti o Lueman
6.2.2010 21:32:04   
novamama
Bože kako samo ja tužna zbog ovoga, već danima mislim na nju...nikako mi iz glave ne izlazi...

Na jednom portalu sam našla ovaj komentar na sličnu priču, pa ga prenosim:

Nažalost doživjela,preživjela, ali ne i zaboravila.
Obdukcija nije ništa pokazala. Stisla zube, pospremila sve u jedan mali škafet u glavi i ponovno se usudila ostati trudna...
Danas uživam u svakom danu sa svojim djetetom, veselim se svakoj riječi, šali, ali...pomislim kako bi izgledao naš život da je Ona sada s nama.

žao mi je da itko prolazi takvu situaciju...grozno...ideš roditi, raduješ se tom trenutku, tom biću koje dolazi na svijet a vraćaš se kući bez djeteta, prazne utrobe, praznog naručja...užas, trnci me prolaze kad se sebe sjetim u tom očaju.Nema utjehe, nema osvete, nema krivca. Tisuću zašto, bez odgovora...
Nadam se da će roditelji koje je zadesila ova tragedija pronaći utjehu jedno u drugom i u ostaloj djeci i kad prođe neko vrijeme u radosti dočekati rođenje još jednog djeteta, a do onda svu snagu ovog svijeta im želim; da prebrode ove strašne trenutke



luemanuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: vijesti o Lueman
6.2.2010 23:21:13   
pula25
Znam kako je lu...
Zato sam u mislima s tobom i želim ti brz oporavak
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: vijesti o Lueman
7.2.2010 0:10:07   
Krky
Lu, žalimo s tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: vijesti o Lueman
7.2.2010 10:59:40   
Duve
jel se netko čuo s njom?

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: vijesti o Lueman
7.2.2010 11:07:58   
lee
IZVORNA PORUKA: Duve

jel se netko čuo s njom?




i mene zanima kako si luuser posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: vijesti o Lueman
7.2.2010 11:17:11   
MILLA
joj...nisam vidjela do sada.....bože moj.....user posted image user posted image ...ne znam šta reč...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!