|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bankomati
22.1.2010 17:57:09   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lee

drage moje seku zvali iz banke i neče joj vratiti 1000kn...da ne vjerujete...zamislite 2sek...eto ti banke zagrebačke...user posted image  rekli su joj da je greška njihova...ali da joj neče vratiti...user posted image
   e ne mogu vjerovat....neka NE ODUSTAJE...obavezno...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: bankomati
22.1.2010 18:46:20   
Ruža
Ne mogu vjerovati.user posted image  Baš bezobrazno, ma neka ode u poslovnicu i neka traži voditelja, da vidiš kako oni to riješe. Ja sam jesenas napustila ZABU jer sa kolicima i malim djetetom nemaš nikakvu prednost. 3 dana sam čekala 50 i neka u redu sa kolicima i Đurcem koji je trčao po banci. Kad sam zamolila da mi samo provjere jel kartica stigla, pa ako je onda ću čekati, žena me otpilila. Pa sam im rekla zbogom i navela razloge odlaska, da vidiš kako su onda bili ljubazni i neće se ponovit više,  i vizitku voditeljice, i balon Đurcu.. Malo prekasno.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: bankomati
22.1.2010 19:33:38   
curice
izbjegavam bankomate u širokom lukuuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 28
   [Obrisani korisnik]
22.1.2010 19:40:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: bankomati
25.1.2010 21:32:26   
lee
sutra če otič mama sa sekom u banku...ma na kraju je ispalo da je dizala sa dva različita banomata od zabe što je nemoguče u roku od 2sek...ma da ne vjeruješ i još je službenica bila drska prema seki rekla joj je da je on digla 2000kn odjednom a da nije ni znala...užas kako su bezobrazni.sutra čemo znati detaljnije što raditi ali mama kaže ako joj ne vrate novac sutra da če ih dati u novine i na tv i da če sve povuči iz zabe...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
25.1.2010 22:08:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: bankomati
25.1.2010 23:23:15   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Ruža

Ne mogu vjerovati.user posted image  Baš bezobrazno, ma neka ode u poslovnicu i neka traži voditelja, da vidiš kako oni to riješe. Ja sam jesenas napustila ZABU jer sa kolicima i malim djetetom nemaš nikakvu prednost. 3 dana sam čekala 50 i neka u redu sa kolicima i Đurcem koji je trčao po banci. Kad sam zamolila da mi samo provjere jel kartica stigla, pa ako je onda ću čekati, žena me otpilila. Pa sam im rekla zbogom i navela razloge odlaska, da vidiš kako su onda bili ljubazni i neće se ponovit više,  i vizitku voditeljice, i balon Đurcu.. Malo prekasno.


vidiš a mene su tamo uzeli samoinicijativno kao trudnicu dok sam u RBA stajala ko tuka satima!...sve prema iskustvu ali meni je ZABA jedino kako treba...a z aovaj pojedinačan slučaj očito ste nabasali na krmaču bez pedigrea...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: bankomati
30.1.2010 19:43:51   
PENZIONERKA
ja imam isti problem ,zapalio me zabin bankomat za 1.600kn ,a nisam nitrazila toliko vec samo 100kn .Bankomat mi nakon duzeg cekanja i pomalo moje panike vrati samo karticu.Odim na drugi bankomat desetak metara udaljen i podignem 100kn.Zalila sam se u svojoj banci UNIcredit ali mi nemogu pomoci.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!