|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:18:09   
xxl
onda bi se ti i ja odlićno slagali a naši muževi bi se odlićno slagali.Meni se nikad neda istouser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Bebys

xxl zato si i NERVOZNA I OSJETLJIVA...inace koliko sam te ovdje skuzila nisi takva bas...xxl ti i mm bi se ODLICNO SLAGALI u nasem braku meni se nikad neda i umorna sam ON MOZE UVIJEK...HEHEeto vidis kako su svi ljudi drugaciji...ma hajde bit ce bolje...nedaj se...FI OZDRAVI I user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  u bolnicu ne odgadjaj


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:18:22   
leilany
..i tako...
.....sve je dobro..kad se dobro svrši....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:21:01   
FIONA
IZVORNA PORUKA: leilany

..i tako...
.....sve je dobro..kad se dobro svrši....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



naglasak na SVRŠI!...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:27:23   
Bebys
IZVORNA PORUKA: xxl

onda bi se ti i ja odlićno slagali a naši muževi bi se odlićno slagali.Meni se nikad neda istouser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Bebys

xxl zato si i NERVOZNA I OSJETLJIVA...inace koliko sam te ovdje skuzila nisi takva bas...xxl ti i mm bi se ODLICNO SLAGALI u nasem braku meni se nikad neda i umorna sam ON MOZE UVIJEK...HEHEeto vidis kako su svi ljudi drugaciji...ma hajde bit ce bolje...nedaj se...FI OZDRAVI I user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  u bolnicu ne odgadjaj

  a tebi se ´neda a ja misla tvome muzu...hehekoja sam ....sve krivo skuzila...nema veze ...bit ce boljeFI DRZI SE... 

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Neće mi se
17.1.2010 15:27:41   
Bebys
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: leilany

..i tako...
.....sve je dobro..kad se dobro svrši....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



naglasak na SVRŠI!...user posted image user posted image user posted image user posted image

ETO TO JE FIONA...user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!