|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 12:33:01   
BUMBIKA
Moja mama je bila kupila i jedno vrijeme pekla kruh u njemu,ali je brzo odustala i sad peče sama i tako mi je puno boljiuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 16:52:56   
Ninaa
Mi imamo moulinex(ili kak se već piše) kupila ga nam je moja mama i Konzumu bio je 780 kn. Mi smo super zadovoljni pečemo kruh stalno i ima raznih vrsta, nekad samo izmjesi pa pečemo u pećnici ili kak već. Pekli smo i kuglof i supe je.Imamo ga mjesec dana pa nisam isprobala sve,ali može tijesto za pizzu, rezance, njoke i marmeladu. Najdraže mi je to kaj ima odgodu pečenja pa nas za doručak dočeka topli kruh! Ja toplo preporučam! 

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pekač kruha
11.1.2010 21:35:06   
tikica_69
Ja bih taj pekac, ali mi je dosta skup user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pekač kruha
17.1.2010 12:43:34   
Bebys
MOLIM VAS CURE DAJTE USLIKAJTE MI TE PEKACE I STAVITE OVDJE SLIKU...ja sam odlucila to kupiti i neznam koji je najbolji i kako izgleda.....ajde koje imate lueman tvoj mi se svidja jer moze do 1500 g r kruha unutra NINOLINA ajde i ti stavi svoj...molim vas cure zanima me to jako...tnx

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pekač kruha
17.1.2010 13:08:03   
lueman
http://www.prodaja-ponuda.com/pekac-kruha-moulinex-ow-5003/611055/mali-kucanski-aparati/

takav je mojuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pekač kruha
17.1.2010 13:17:30   
lidac0605
Ja imam već 2 godine pekač no-name-CLATRONIC i jako sam zadovoljna,već 2 god uopće ne kupujem kruh,a da ne spominjem kakve sve perverzije ne izvodim s tim-od dodataka tipa maslina,luka i sl. stvari do pečenja dizanog kolača sa suhim voćem...Čak i kad trebam zamijesit tijesto,stavim da mi aparat zamijesi...Super stvar-a bar jedemo kruh bez emulgatora i aditiva...Kad mi rikne,idem isti dan po drugi user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pekač kruha
17.1.2010 13:30:52   
Bebys
hvala cure ja sam na googlu gledala na you tube ima ali sve sa jednom metlicom i maleni kruh...cure fala...vidit cu ...sada...lindac dobro dosla...i sa puno djece...bravouser posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!