|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alergična na mlijeko
10.1.2010 18:10:17   
anaxx
ejmamam,
već sam negdje pisala o tome kako je i moj mali tako reagirao na mlijeko, to se zove nepodnošljivost na mlijeko i traje, kako kome, nekome do godine i pol nekome do tri
nije to tako strašno, ali mlijeko i sve mliječne proizvode stvarno morate izbjegavati
ja sam i dojila do godine dana pa sam i ja izbjegavala sve mliječno
mi smo kupovali u apoteci sojino mlijeko u prahu, isto se priprema kao i sva ostala mlijeka za dohranu i da koštalo je oko 80kn (ne znam koliko je sada)
nama su mjesečno trebale mislim dvije kutije jer do 6 mjeseci sam isključivo dojila, a poslije smo počeli i sa sokićima i kašicama...

s godinu dana možeš početi davati i gotovo mlijeko u tetrapaku, sojino, rižino ili ... ima u DM-u najpovoljnije, a s godine i pol je kod nas to prestalo- kao da si odrezao i od tada jede sve mliječno, sireve, jogurte... sve normalno!!!!

sretno, sorry na dužem odgovoru...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 26
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!