|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Recept za kravlje mlijeko
4.1.2010 23:13:27   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: dominik

da ne otvaram novu temu...dora vec dugo dugo jede frutolino i sl stvari sa kravljim...jel ja mogu sad probat kravlje zamjenit sa ad mlijekom za ta dva a nekad i jedan obrok u flasici...i dal da prvo razrijedim pa postepeno ili? i dal treba stavljat nekaj nutra ili mogu sam ovak cisto dati...mislim bude li zdrzala noc na cistom mlijekuuser posted image ispadam pocetnik al jeb...domi nikad nije htio mlijeko piti ni ad ni ovo do prije godinu dana pa...


Moj pije samo mlijeko, s mrvicom kraša jer neće veću rupicu na dudi, još je na aventovoj jedinici, a kroz nju ništa ne prolazi. Sad jel izdrži? Pa pojma nemam ja u ponoć ponesem još jednu, ali on se često budi od uvijek, sumnjam da je zbog gladi.


Ruži neče ti ni na trojci pit jel mu ne ide...za takve stvari moraš kupiti protočnu aventovu trojku...čini mi se da je ona roza sa crticama a ne brojkama na samoj dudi!!!...ta ti ima jednu veču rupu...moja rijetko znači samo mlijeko i čaj pije na jedinici a sve gusto kaj hoće na toj protočnoj!!!..probaj s tim


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Recept za kravlje mlijeko
4.1.2010 23:16:48   
Ruža
Neće FI, probali.user posted image  Samo pljune van.
Čak ni čaj ili mlijeko na dvojki. Valjda mu je ovo što mora puno vući najsličnije sisi i neda se prevariti.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Recept za kravlje mlijeko
4.1.2010 23:17:12   
Ninaa
Onda i mi kad popijemo bebimil idemo na kravlje. E sad moji doma imaju domaće jel mi bolje da pije domaće ili iz tetrapaka. Ja ne pijem mlijeko od 4 god. jel sam ga povratila pa neznam kakvo bi joj bolje pasalo?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Recept za kravlje mlijeko
4.1.2010 23:19:01   
Ruža
IZVORNA PORUKA: martina ks

Onda i mi kad popijemo bebimil idemo na kravlje. E sad moji doma imaju domaće jel mi bolje da pije domaće ili iz tetrapaka. Ja ne pijem mlijeko od 4 god. jel sam ga povratila pa neznam kakvo bi joj bolje pasalo?


Uvijek domaće, ali za početak joj radi pola mlijeko pola voda, pa postupno smanjuj vodu.
Sigurno je domaće bolje!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Recept za kravlje mlijeko
4.1.2010 23:19:06   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Ruža

Neće FI, probali.user posted image  Samo pljune van.
Čak ni čaj ili mlijeko na dvojki. Valjda mu je ovo što mora puno vući najsličnije sisi i neda se prevariti.


ali iz cike ide isto više rupica a ne samo jedna tako da prema tome ne bi to bilo zato...tko zna....možda si ovom taman našao način doziranja i kad potegne na ovu prviše mu pa pljuje...probaj preko dana uvaljat mu nek se i cmolji malo i pljuje...možda prisilom uspiješ...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Recept za kravlje mlijeko
4.1.2010 23:25:09   
dominik
to su te cica bebe...domi je dok je pio na flasicu caj isto pio na jedinicu, dvojku pred kraj prihvatio sa neke dvije godine tek...imam sad jos dve pikse novalaca...kad to potrosi dajem joj kravlje mlijeko pa nek duda...nemam ja vise novaca za fina mlijekauser posted image i nebum ju ucila na kras i sl stvari ko zna jel bumo i za to imaliuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Recept za kravlje mlijeko
4.1.2010 23:25:20   
gljiva
I mi smo već uveli kravlje mlijeko. Dojim ga, a rižine pahuljice mu radim s kravljim.
Prvo sam kupila neku Hippovu kašicu koja se radi s vodom, pa se sav osipao.
Od kravljeg nije imao nikakvu reakciju. Moja pedica isto neda kravlje prije godine, al ja am i D dala kravlje sa nekih 6 mj. jer AD nije želio, a isto sam ga dojila.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Recept za kravlje mlijeko
4.1.2010 23:36:05   
Anoniman
martina, to milupino mlijeko su moje curke pile u Njemačkoj, sad preko ljeta. Je li to ono u tetrapaku, mislim da ima okus vanilije ili tak nešto? To valjda ne bi trebalo razrjeđivati. Probaj, ako joj se svidi.

Ako imate doma krave i mlijeko "iz prve ruke" - obavezno prokuhaj, i stavi 2/3 mlijeka i 1/3 vode. Isto, ako dajete tetrapak, dajte ono najjače, punomasno i razrjeđujte s 1/3 vode - drugačiji je sastav light proizvoda, premali su za sve te aditive i kojekaj.

Ja osobno nisam bila za kravlje mlijeko prije godine dana, prve 2 su bile na Milumilu, Katu sam dojila, ali sam njoj povremeno složila lino sa kravljim mlijekom, i to da papa na žličicu. Nisam stavljala u mlijeko na bočicu. Nije htjela. A ni meni se to nije činilo simpatično...

Probajte... svako dijete je drugačije. Treba im naći "modus vivendi" user posted image

(Odgovor članu gljiva)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Recept za kravlje mlijeko
5.1.2010 16:41:58   
m600
MOJA NE ŽELI AD VIŠE TAKO DA SMO PROBALI S KRAVLJIM I OBOŽAVA GA

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Recept za kravlje mlijeko
5.1.2010 16:48:55   
Ninaa
Mi nemamo krave već 2 koze, ali sad nema mlijeka. inače je to mlijeko super zdravo tak bar vele ja ga ne pijem ali neznam da li će ga htjeti jel je sad period kad nema mlijeka sve do 5 mjeseca. Moji imaju krave pa sam joj mislila donijeti od mame domaćeg i to razrijediti s vodom. Prvo ću joj dati to iz tetrapaka dječje. Neznam mariachi to sam samo ubacila u košaru spavalo joj se pa nisam detaljno proučila osim da je skupo 15 kn litra i pol. Našli ga u Mulleru.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!