|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: čistiti pa uživati
26.12.2009 11:53:58   
lueman
pa prljavo mi baš nikad nije, a suđe me ne bode u oči jer je u perilici, igračke pospremaju djeca, ja mislim da nisam "rob pospremanja" moram priznati..isto tak me ne smeta ako je od moje prijateljice hrpa nespeglanog veša na daski za peglanje, pa ne budem joj ja peglalauser posted image naučila sam se opustit i uživat

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: čistiti pa uživati
26.12.2009 16:50:56   
evanda
Ja sam sebi i svom sinu na prvom mjestuuser posted image
Znači, uredno je, ali nije ko po špagi...
Znači, ako sam umorna, kad moje dijete spava, spavam i ja...
Važnije mi je da mi sin ima normalnu, odmorenu i vedru mamu nego malo prašine po kućiuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: čistiti pa uživati
26.12.2009 21:51:42   
lavica81
potpisujem

IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: komarac1

Ja volim da mi je sve čisto! Al ak je na telki nešto što stvarno želim pogledat, pogledat ću to bez obzira na red il nered! Ako imam veš za objesit il suđe za oprat, pod svakom reklamom obavim dio posla pa je do kraja emisije obično i posao gotov pošto su reklame maratonske user posted image user posted image


Isto ovako i kod mene user posted image


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: čistiti pa uživati
26.12.2009 21:55:23   
Thea
IZVORNA PORUKA: evanda

Ja sam sebi i svom sinu na prvom mjestuuser posted image
Znači, uredno je, ali nije ko po špagi...
Znači, ako sam umorna, kad moje dijete spava, spavam i ja...
Važnije mi je da mi sin ima normalnu, odmorenu i vedru mamu nego malo prašine po kućiuser posted image



Tako je i kod mene..Suđe je u suđerici,usisavam navečer i obrišem pod kad svi odu spavati ,a peglam kad mi nešto treba....kome smeta nek dođe u pomoć peglati...user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: čistiti pa uživati
27.12.2009 8:17:14   
troubled
čistiti pa uživati je redoslijed u idealnim uvjetima...
takvi su vrlo rijetki user posted image
nekad mi je sve pic-pic, a nkad je kao da je bomba pala...
na mojoj listi prioriteta čišćenje je negdje na 20 i nekom mjestu user posted image

sjećam se kad sam bila mala, pa bi se dogovorili otići svi zajedno, nakon nedjeljnog ručka u prirodu...toliko iščekivanja, veselja...sad ćemo, sad ćemo....duuuuugo ćemo šetati, igrati se.....a onda hladan tuš...čelaj da operemo suđe, čekaj da ga obrišemo i stavimo na mjesto, čekaj da pometemo pod, čekaj da operemo pod...čekaj, čekaj, čekaj.....na kraju bi ta šetnja bila vrlo kratka i u grču, s osjećajm velike zakinutosti....

kod mene je danas....prvo šetnja, a onda ćemo na ho-ruk user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: čistiti pa uživati
27.12.2009 8:46:48   
Njofra
kod mene je danas....prvo šetnja, a onda ćemo na ho-ruk user posted image


user posted image bravo kaj to možeš ili da bolje kažem kaj si takva. Mislim da je to uredu. Ja sam slučaj za sebe i obečajem sama sebi mjenjat ću se.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!