|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: AIH - inseminacija
25.10.2012 22:04:54   
inesic@
Pozdrav svim curama... Ja sam prošli mj bila na inseminaciji, koja je nažalost bila ne uspješna Beta 14 dan 1... Danas sam imala ET jer je doktor rekao da nema smisla vise pokušavati AIH zbog jajovoda. Vratili su mi 2 balatociste i 3 zamrznuli... Sad samo treba čekati tih dugih predugih 9-10 dana :/... Pusa svima... E da nadam se da ima malo mjesta i za mene u ovom divnom društvu user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2176
   RE: AIH - inseminacija
26.10.2012 9:17:12   
PinkyFunkyBirdy
Draga inesic@, dobrodošla! user posted image user posted image user posted image
Najiskrenije ti želim da ti ovaj postupak bude uspješan i da ti za 10-tak dana beta bude ogromna!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu inesic@)
Neposredna veza do poruke: 2177
   RE: AIH - inseminacija
26.10.2012 14:26:40   
tintin
Dobrodošla draga Inesic@, želim da ti uspije ovaj put da se razveseliš sa velikom betom, oće uspit će samo hrabro naprid.user posted image

Ostale cure kako ste, šta ima novoga?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2178
   RE: AIH - inseminacija
26.10.2012 15:22:04   
123beba
IZVORNA PORUKA: inesic@

Pozdrav svim curama... Ja sam prošli mj bila na inseminaciji, koja je nažalost bila ne uspješna Beta 14 dan 1... Danas sam imala ET jer je doktor rekao da nema smisla vise pokušavati AIH zbog jajovoda. Vratili su mi 2 balatociste i 3 zamrznuli... Sad samo treba čekati tih dugih predugih 9-10 dana :/... Pusa svima... E da nadam se da ima malo mjesta i za mene u ovom divnom društvu user posted image


Draga Inesic@, dobro došla! Čestitam na vraćanju 2 mrvice i želim ti da se one prime i da ti beta za ovih par dana bude OOOOOOOGROOOOOOMNAAAAAAAAAA! Koji datum ti je vađenje bete?

Ja ti betu moram vaditi tek 5.11. a još prije tjedan dana sam imala transfer i ovo mi je i službeno najdužih 18 dana u životu! iako još uvijek ne razumijem zašto mi je dr. napisao tako daleko vađenje bete... No, samo da bude sve ok, pa ćemo zaboraviti i kako nam je bilo teško čekati ove dane! ;)

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu inesic@)
Neposredna veza do poruke: 2179
   RE: AIH - inseminacija
26.10.2012 18:46:01   
inesic@
Hej, beba 123 ja ti betu trebam vaditi 9. dan, tako da ni ja bas ne razumijem tvog dr sto moraš čekati 18 dana ... Jučer kad sam bila na ET lezala sam kod njega 4 h, pregledan me na UZV prije nego sto me pustio kući i rekao da se jedna primila odlično na dobrom mjestu i da za sada ne mrda nigdje, druga isto ok ali ne tako dobro... Pojma nemam sreća pa mu beskrajno vijerujem jer mi je spasio prvo dijete koje sam rodila prije 4 godine... A sta ćemo sada jedino sto možemo je nadati se da ce nam svima uspijeti i da ce nas kroz 9 mj buditi svaka 2 sata djeciji plaćuser posted image

< Poruku je uredio inesic@ -- 26.10.2012 18:48:40 >

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2180
   RE: AIH - inseminacija
26.10.2012 18:58:46   
inesic@
I hvala svima na dobrodošlici i lijepim željama... Svima želim isto tako ogromnu betu sto prijeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio inesic@ -- 26.10.2012 19:00:02 >

(Odgovor članu inesic@)
Neposredna veza do poruke: 2181
   RE: AIH - inseminacija
1.11.2012 8:44:30   
tweety1
Drage trudilice,
Čitam vas vec neko vrijeme i odlucila sam da s vama podjelim moju situaciju :)
Mm 31 god., nalaz spermiograma uredan.
Meni svi nalazi uredni (papa, brisevi, hssg, ...), jedino Tsh malo povišen ako se planira trudnoce (3.04), pijem eutirox 0,25.
3,5 godine pokusavamo ostvariti trudnoću, u tom periodu jedna biokemijska.

Prije 7 dana odrađena prva inseminacija, sve proslo ok (ubrizgali su mi 9*10 na 6).
Sad sam u fazi cekanja, znam da je uspjesnost prve mala, ali nada umire zadnja :)
Sto mislite kad bi mogla raditi test?
Zaboravih reci da je bio jedan vodeci folikul, postupak bez stimulacije, stoperica i utrogestan (2x2).
Toliko od mene ;)

(Odgovor članu inesic@)
Neposredna veza do poruke: 2182
   RE: AIH - inseminacija
1.11.2012 21:44:54   
tintin
Hej tweety1 dobro nam dosla i neka sto prije postanes trudnica, ja se nadam da ti je uspilo iz prve, ja kad sam radila inseminaciju doktor je rekao raditi test 14 dana nakon postupka pa sam tako i radila, a i mislim da ne tribas prije, strpi se jos sedam dana i onda trk po test, neka budu debele dvije crtice od srca ti zelim.user posted image user posted image user posted image .
123beba, Anni, Inesic@ kako ste drage kad se rade testovi i vama od srca zelim da vam je uspilo ovaj put.user posted image user posted image user posted image .
Ostale cure kako ste, javite se malo.
Sta se mene tice ja sam sljedecu srijedu na laparoskopiji, pa cemo viditi sta dalje, uf malo me trta, ali nema veze sve ce proci.user posted image .

Saljem svima velike pozdrave.

(Odgovor članu tweety1)
Neposredna veza do poruke: 2183
   RE: AIH - inseminacija
2.11.2012 9:05:09   
tweety1
Draga Tintin, hvala na dobrodoslici. :)
Sretno na lalaroskopiji, da sve priđe ok 😊
Koliko sjeme na su vama ubacili? Meni je rekla sestra: Ma vi ste sigurno trudni, muz vam se jako potrudio 😃
A onda citam da to i nije nesto toliko puno, pa mi sad nije jasno 😳

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2184
   RE: AIH - inseminacija
2.11.2012 12:19:31   
123beba
tintin, sretno na  laparoskopiji...

Tweety doro došla! Ja ti isto mislim da trebaš sačekati 14 dana pa onda raditi test jer je sve prije bacanje novca na testove... Ako se baš ne možeš toliko strpiti onda najranije 12 dan. SRETNO!

ja sam jučer i danas napravila test i oba su pozitivna tako da se nadam da će vađenje bete biti isto ok. user posted image  Moj test je bio 14 dan nakon transfera.

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tweety1)
Neposredna veza do poruke: 2185
   RE: AIH - inseminacija
2.11.2012 12:49:03   
tweety1
Cestitke Bebaaaaa :)
Zelim ti jednu slatku user posted image

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2186
   RE: AIH - inseminacija
2.11.2012 19:13:26   
tintin
BBBBBBBeeeeebbbbbaaaaa pa to su predivne vijesti, nemogu ti opisati koliko sam sritna zbog tebe, uzivaj draga u tom lipom osjecaju.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tweety doktor je rekao da je stavio 90 milijuna i da je to stvarno puno, al eto nije nam uspjelo, mozda je ipak na kraju do mene, ili su razlozi neobjasnjivi, vidit cemo sve, zelim da ti uspije da nemoras nigdi dalje, neka ti bude prva sreca i meni je prijateljici inseminacija iz prve uspjela.

Hvala cure na podršci, cujemo se.

Šaljem svima velike user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tweety1)
Neposredna veza do poruke: 2187
   RE: AIH - inseminacija
2.11.2012 23:12:38   
inesic@
Imam pitanje jedno, sutra mi je 9. dan od ET dvije blastociste, jel smijem napravit test ujutro, pregled mi je tek 07. pop....it cu do tad.. Kaj mislite??

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2188
   RE: AIH - inseminacija
3.11.2012 23:12:11   
tweety1
Inesica, jesi radila test?

(Odgovor članu inesic@)
Neposredna veza do poruke: 2189
   RE: AIH - inseminacija
4.11.2012 22:00:13   
inesic@
Beba sad sam pročitala !!! Cestitaaaam od srca... user posted image user posted image Test sam radila danas popodne i imam neku crtu jadnu al kao vidi se... Tako sam sutra na vađenju bete ranom zoromuser posted image user posted image

(Odgovor članu tweety1)
Neposredna veza do poruke: 2190
   RE: AIH - inseminacija
4.11.2012 22:39:21   
tweety1
Inesica i tanka crta je trudnoca :)bravooooo
Cestitke, javi betu.
Pozz

(Odgovor članu inesic@)
Neposredna veza do poruke: 2191
   RE: AIH - inseminacija
4.11.2012 22:46:30   
inesic@
Naravno, javim cim dobijem nalaz, sto god bilo ...

(Odgovor članu tweety1)
Neposredna veza do poruke: 2192
   RE: AIH - inseminacija
5.11.2012 22:57:12   
123beba
Drage moje dame, moja beta danas je 1552! :)

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu inesic@)
Neposredna veza do poruke: 2193
   RE: AIH - inseminacija
6.11.2012 13:52:03   
tweety1
Odlicno Beba :) stize user posted image
Meni je danas 12 dan od AIH, nemam NIKAKVE simptome :(

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2194
   RE: AIH - inseminacija
6.11.2012 17:55:59   
Malena1979
Curke bokić,

Beba čestitiam na visokoooj betici, ne mogu ti opisati koliko sam sretna zbog tebe. velika pusica ;)

Ja sam sada u 36 tjednu i guramo bebač i ja, termin je početkom 12 ;)

Kako je zmaja?

Sretno svima koje su u postupku i ne odustajte, samo hrabro naprijed

Cmoook

_____________________________

Never give up, never surrender ;)

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2195
   RE: AIH - inseminacija
7.11.2012 17:51:34   
anica0508
beba čestitam ti od srca,baš sam sretna zbog tebe user posted image user posted image user posted image evo ja čekam mojuuser posted image koja bi trebala za 10-ak dana i krećem sa gonalima,počinje moja prva IVF postolovina,dosta je bilo inseminacija user posted image svim ostalim curama veliki pozdrav i sretno

(Odgovor članu Malena1979)
Neposredna veza do poruke: 2196
   RE: AIH - inseminacija
7.11.2012 20:16:32   
123beba
tweety, nemoj se uopće zamarati sa simptomima... ja još uvijek nemam nikakve posebne. jedino mi se spava malo više, a sada mi je već i 21 dan nakon transfera... Samo se opusti, uživaj, a ja držim fige da je user posted image  već tu!

anice, super što krećete u IVF! Gdje ćete ići? Želim ti sreću i da ti rezultat bude kao moj!
Meni se danas beta malo više nego poduplala (3405) i dr. je rekao da nam je u utorak prvi ultrazvuk! Ja jedva čekam da vidim koliko nam srčeka kuca! user posted image

malena hvala, želim ti i ostatak trudnoće da uživaš ida ti sve bude po planu kao i do sada!

< Poruku je uredio 123beba -- 7.11.2012 20:19:00 >


_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tweety1)
Neposredna veza do poruke: 2197
   RE: AIH - inseminacija
8.11.2012 0:55:13   
anica0508
hvala ti draga moja user posted image mi ti idemo u KBC Split na Firulama pa ćemo vidit kako i šta će bit od svega toga al drago mi je da sam bar krenula user posted image laka vam noć

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 2198
   RE: AIH - inseminacija
9.11.2012 17:20:28   
tintin
Pozdrav drage moje, kako ste mi sve,

Beba i Inesica cestitam od srca, divne vijesti dok me nije bilo,
Tweety jesi radila test

Evo ja se vratila iz bolnice, ucinjena dijagnosticka laparoskopija radi prohodnosti jajovoda,
jajovodi prohodni, ali izvadili mi tri mioma, priraslice, i žarišta endometrioze, kontrola u 12 mjesecu i dogovor za ivf, eto toliko od mene.

Svima veliki pozdrav.user posted image

(Odgovor članu anica0508)
Neposredna veza do poruke: 2199
   RE: AIH - inseminacija
9.11.2012 19:18:34   
123beba
tintin, držim fige da u 12 mjesecu sve bude 5+ i da postupak bude uspješan! Još mjesec dana dobro odmori, a onda u nove pobjede! Sretno!

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!