|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi - preporuke
29.12.2010 16:18:50   
drugasrecica
steffy meni to izgleda kaouser posted image  odnosnouser posted image , ali ponovi test za koji dan pa ćeš biti sigurna user posted image
sretno i javi nam

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu steffy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Ginekolozi - preporuke
29.12.2010 16:50:22   
steffy
mmm kad bi bar to bi mi bio najljepši božićni poklon. sutra radim tes ujutro ! držite palčeve!! ma da sad imam povišenu t.temp i nalaze neke viroze .user posted image user posted image

_____________________________

Štefica

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Ginekolozi - preporuke
1.2.2011 3:06:55   
ivanar
Od sveg srca bi preporučila dr. TIHANU MAZALIN, nju ne bi mijenjala ni za šta.user posted image
Kad sam bila mlađa, imala sam problema s policističnim jajnicima, cistama, što se uz pomoć doktorice i pravih terapija dovelo pod kontrolu. Mojoj sestri je kontrolirala obje trudnoće i veselim se da će voditi i moju.
Stvarno je nježna, objasni uvijek sve, pa i crta gdje je šta ako mi nije jasno. Nekad sam ju znala u nedjelju zvati sa pitanjima.

Doktorica je radila u Poliklinici Eljuga, međutim više ne, neki dan sam bila tamo i saznala da otvara svoju ordinaciju. Blizu Kvatrića, par minuta od Name, ulica je Ivana Trnskog 3. Sljedeći tjedan ću na pregled. Imam i broj mobitela ako netko želi, 091 2880288. 

Ne prepuštam se olako ljudima, pogotovo doktorima, tako da planiram kod nje ići na preglede i sa 80.

user posted image

(Odgovor članu steffy)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Ginekolozi - preporuke
1.2.2011 9:11:56   
nemammaste
Riječanke, recite mi nekog dobrog a da prima nove pacijentice...Svi su krcati!

(Odgovor članu ivanar)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Ginekolozi - preporuke
3.2.2011 14:39:08   
JeanGenie
zna li netko koliko košta pregled i uzv u kod dr. čanića s merkura u ordinaciji fistonić???

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Ginekolozi - preporuke
3.2.2011 16:13:55   
šapica
Dr.Laušin nije više u Štrosi već je u Stepinčevoj 57.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Ginekolozi - preporuke
3.2.2011 17:22:38   
cuba
Split - Plinarska ulica (nasuprot Kazališta)
Dr. Tomislav Bušić / Dr. Dino Markovina
Privatna ordinacija, prošle godine potpisao ugovor sa HZZ-om pa se ne plaća puna cijena pregleda već 100,00kn pregled sa uzv te 15kn participacija ako se nema dopunsko osiguranje.
Kod dr. Markovine se može ići i na 3D/4D - cijena 500,00kn.
Preporuka za 5!


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Ginekolozi - preporuke
3.2.2011 17:46:43   
Suzn
Privatna gin. ordinacija Grujić Koračin
Dr. Grujić Koračin Jasenka
Gupčeva zvijezda, Zagreb


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Ginekolozi - preporuke
3.2.2011 19:09:02   
magdalenaa
znam da je dr,Uhač u Opatiji primao nove pacijentice on meni vodi trudnoću i super mi je, a preporučila bih ti doktoricu Štimac  iz kbc,Rijeka mene je par puta pregledavala i super mi je, sve ti lipo objasni drži te najmanje po ure u ordinaciji i stvarno je  dobra a i mnoge trudnice ju hvale,dr,profesor Petrović je isto super,,

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Ginekolozi - preporuke
21.2.2011 23:42:14   
šeherezada
Ja nisam imala baš nekog lijepog iskustva sa dr.Mazalin,nažalost,međutim kako sam dugogodišnji pacijent kod dr Eljuge tako sam sve ginekološke preglede i svoje trudnoće odmah vodila kod dr.Mazalin...za razliku od dr.Eljuge koja je toliko detaljna i potpuno predana pacijentu i njegovom problemu a nadasve predivna kao osoba,dr.Mazalin je jako štura i rekla bih škrta na riječima,pregled bi obavila doslovno za tri min,napisala nalaz i doviđenja,međutim što se tiće njene stručnosti to je ok, bar mislim da je,ali mislim da liječnik osim toga mora imati i razvijene ostale vještine da bi pacijent mogao biti zadovoljan...ja sam dobila pismenu obavijest od dr mazalin da više ne radi u poliklinici a taman mi je treća bebica na putu,ali pročitala sam na webu od poliklinike da se od 1.3 daje popust od 50% za ginekološke preglede pa ću to iskoristiti jer je popust stvarno dobar,a vidim da imaju i dobre ginekologice,još samo da se osobno uvjerim i super...

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Ginekolozi - preporuke
22.2.2011 0:07:16   
tyna
Znate li nekog dobrog u Zagrebu, a da ima potpisan ugovor sa HZZO-om i prima nove pacijentice?

(Odgovor članu šeherezada)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Ginekolozi - preporuke
22.3.2011 11:15:45   
Hubertica
1. Poliklinika Sunce - Varaždin, Zagrebačka 51

2. dr.med Dokuzović Borislav - 042/500-517

3. privatno / uz policu Sunce osiguranja 50% popusta na preglede, ultrazvuk...

Super zadovoljna! Čovjek zna svoj posao, definitivno. Temeljit je , stručan i sviđa mi se to što s njime možeš razgovarati kako treba, nije da ćete otkantati ili ti davati šture odgovore. U svakom slučaju - preporučam ga!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Ginekolozi - preporuke
2.4.2011 18:17:29   
my girl
Doc.dr. Damir Roje, KBC Split, radi i privatno a i u klinici

(Odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Ginekolozi - preporuke
30.4.2011 11:03:43   
marinimartina
I ja bih svima preporucila dr.Mazalin.
Ne samo da je strucna, vec je i smirena i u svakom trenutku zna sta treba reci i kako te smiriti.
Mozes ju dobiti u svako doba dana i cim kazes ime i prezime zna o cemu se radi.
Ja ju ne bih mijenjala za niti jedan popust kod bilo kojeg ginekologa, a bila sam kod puno njih.

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Ginekolozi - preporuke
2.5.2011 14:03:01   
joszde
da li netko zna treba mi doktorica,da je mlada i naravno dobra da se kuži u svoj posao nježna i kod koje nemoram čekati tri mjeseca da dođem na red preko hzzo-a ne privat ajde javite ako tko znau području prečko jarun špansko,oranice vrbani rudeš,svi osim doktorice bokić ona je super odlična doktorica ali predugo se čeka i ako se uspiješ naručiti uopće jer se sestra neće javiti na telefon.

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

(Odgovor članu marinimartina)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Ginekolozi - preporuke
2.5.2011 14:08:37   
Fever

IZVORNA PORUKA: cuba

Split - Plinarska ulica (nasuprot Kazališta)
Dr. Tomislav Bušić / Dr. Dino Markovina
Privatna ordinacija, prošle godine potpisao ugovor sa HZZ-om pa se ne plaća puna cijena pregleda već 100,00kn pregled sa uzv te 15kn participacija ako se nema dopunsko osiguranje.
Kod dr. Markovine se može ići i na 3D/4D - cijena 500,00kn.
Preporuka za 5!



Dr. Markovina je i moj ginekolog i zaista je FENOMENALLAN! user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Ginekolozi - preporuke
2.5.2011 14:24:36   
Marta j
IZVORNA PORUKA: Fever


IZVORNA PORUKA: cuba

Split - Plinarska ulica (nasuprot Kazališta)
Dr. Tomislav Bušić / Dr. Dino Markovina
Privatna ordinacija, prošle godine potpisao ugovor sa HZZ-om pa se ne plaća puna cijena pregleda već 100,00kn pregled sa uzv te 15kn participacija ako se nema dopunsko osiguranje.
Kod dr. Markovine se može ići i na 3D/4D - cijena 500,00kn.
Preporuka za 5!



Dr. Markovina je i moj ginekolog i zaista je FENOMENALLAN! user posted image

Da super su meni je bilo zao sto nisam mogla nastaviti ici kod njih al mi je rekao sam dr Busic da mi nesavjetuje toliku voznju .

Sada idem privatno kod dr Deni Karelovic dolazi kod nas u grad u Polikliniku Petrovic i super je.Detaljan je,sve objasni mozes sve pitati i sve se dogovoriti.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Ginekolozi - preporuke
16.9.2011 17:07:15   
yavanna
IZVORNA PORUKA: joszde

da li netko zna treba mi doktorica,da je mlada i naravno dobra da se kuži u svoj posao nježna i kod koje nemoram čekati tri mjeseca da dođem na red preko hzzo-a ne privat ajde javite ako tko znau području prečko jarun špansko,oranice vrbani rudeš,svi osim doktorice bokić ona je super odlična doktorica ali predugo se čeka i ako se uspiješ naručiti uopće jer se sestra neće javiti na telefon.


S obzirom da nitko nije odgovorio na ovo pitanje, ja ga ponovo aktiviram.
Dobar dan, može li mi tko preporučiti socijalnog ginekologa u području koje je navedeno, a da prima pacijente, ili ako je netko zadovoljan sa svojim giničem a da prima pacijente. Ne bi željela da kad zatrudnim, ako se to ikada dogodi, pa da počnem tražiti doktoricu. Ja nisam bila kod svoje socijalne još od početka 2000. pa kad je moja otišla ona koja ju je naslijedila me izbrisala, tako da nemam nikoga. Hvala na pomoći.

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Ginekolozi - preporuke
30.9.2011 7:54:49   
seraphyme
Dr. Tomić, Slavonski Brod. Malčice je spržen, ali sam jako zadovoljna i nakon 3 godine truda i muka, odem kod njega i ostanem trudna za 2.5 mjuser posted image  

(Odgovor članu yavanna)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Ginekolozi - preporuke
2.10.2011 0:13:28   
rambogirl
Nove poruke
Dr.Findri je super ako radi privatno,preko HZZO-a je koma,jedva da pogleda covjeka


(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Ginekolozi - preporuke
4.10.2011 9:00:49   
ELENA35
Ja spadam kod dr.Zadre u DZ Sesvete,ali kod njega sam samo službeno,inače idem kod dr.Kraljević Zdenka,on ima privat na Jarunu,i radi u Vinogradskoj bolnici,inače je i porodničar,možeš se naručiti u ambulantu.Jednom riječju-DIVAN DOKTOR I JOŠ DIVNIJA OSOBA,razuman,susretljiv,pažljiv...Vodio mi je trudnoću,porodio me i sad se kontroliram kod njega...nećeš požaliti.

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu rambogirl)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Ginekolozi - preporuke
11.10.2011 13:35:26   
mucas_ta1
Poliklinika Adarta
Dr. Jukić
Zvonka i Vladimira Milkovića 36 / Meštrovićeva 1, Varaždin
(preko puta parkirališta Opće bolnice Varaždin)

Predivan liječnik u svakom pogledu!!!

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Ginekolozi - preporuke
16.11.2011 18:50:17   
marioneta
dr. nelka tomic
hotel punta,vodice
tel:0915081724

toplo je preporucujem... radi privatno u vodicama ali i u bolnici u sibeniku...
ako idete privatno pregled i uzv kosta 250kn a papa test je dodatnih 100kn...
kod nje sam od srednje skole i vodila mi je prvu trudnocu ali na zalost vise ne zivim u vodicama i jako mi nedostaje

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Ginekolozi - preporuke
21.11.2011 17:01:12   
marioneta
poliklinika beta plus
dr. romana dmitrovic
av.v. holjevca 23 zagreb
tel.015580250


sad sam kod nje i odlicna je sve informacije mozete dobiti na strnici betaplus.hr

(Odgovor članu steffy)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Ginekolozi - preporuke
11.1.2012 7:44:19   
123beba
zna li itko išta o dr. Alebiću koji je sada na Vuk Vrhovcu?
zanima me jer bih možda kod njega na MPO...  Hvala!

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!