|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kome se češće ne da
25.9.2010 12:17:37   
cuba
Mislim da smo uvik isto raspoloženi po tom pitanjuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kome se češće ne da
25.9.2010 19:42:02   
tiny
mm se cesce ne da,u biti i keksamo se samo kad se njemu da,a i to bude onako,nabrzinu,bezveze,imam osjecaj da spava sa mnom samo eto da ispuni bracnu duznost.iskreno,ni ja u zadnje vrijeme ne osjecam ama bas nista kad smo u akciji,zamislim se je li mozda nestalo osjecaja među nama,ima li smisla nastaviti...,a mozda sam ja sad samo u depresiji nekoj pa ovako pisem,ali u biti,jos se nismo kad sam ja htjela,mm me glatko odbije,ma shit,bas se grozno osjecam ovih dana.user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kome se češće ne da
25.9.2010 20:06:26   
tina0310
IZVORNA PORUKA: tiny

mm se cesce ne da,u biti i keksamo se samo kad se njemu da,a i to bude onako,nabrzinu,bezveze,imam osjecaj da spava sa mnom samo eto da ispuni bracnu duznost.iskreno,ni ja u zadnje vrijeme ne osjecam ama bas nista kad smo u akciji,zamislim se je li mozda nestalo osjecaja među nama,ima li smisla nastaviti...,a mozda sam ja sad samo u depresiji nekoj pa ovako pisem,ali u biti,jos se nismo kad sam ja htjela,mm me glatko odbije,ma shit,bas se grozno osjecam ovih dana.user posted image


tiny,nemoj me krivo shvatiti,mislim da tvoja sveki ima tu svoje prste,stvara tvom mužu odbojnost prema tebi(dok te blati i njemu ispire mozak) a nisi ti njemu ni odbojna koliko mu je sigurno već dosta te situacije u kojoj se nalazite-to je moj zaključak koliko sam ja razumila tvoju Sveki(oprosti ako sam te povrijedila....bez ljutnje)  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kome se češće ne da
25.9.2010 22:05:06   
Anoniman
Meni..eh da se barem jednom njemu ne da!user posted image

(Odgovor članu tina0310)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kome se češće ne da
26.9.2010 12:42:18   
pakić
Većinom se meni ne da, nakon cijelog dana jedva čekam da legnem i zaspim... ja sam inače jutarnji tip, ja volim ujutro, a njega onda nema ili su djeca s nama...

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kome se češće ne da
26.9.2010 12:55:20   
JASNA33
ja sam uvik za a ni mm ne zaostaje puno iza mene...lako planemo obadvoje...

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!