|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 20:18:14   
Puli
user posted image drago mi je da sam mogla pomoćiuser posted image


evo idem malo pegluckati
i s vama ću još malo pisuckati
dok mm ne dojde



(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 20:25:26   
božica
Puli svaka čaast-pravi si stiho klepacuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 20:27:43   
božica
Puli svaka čast pravi si tiho klepacuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A mene će ovaj komp izluditi-uh tak mi se zablokira usred bilo ćega-cure bok

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 20:30:14   
Puli
bok božice
jel ekipica spava
i moja na trbuhu spava
nek te to ne brine



(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 20:45:46   
Ruža
Stvarno Puli svaka čast! Bravo!user posted image  
Evo kolači su gotovi, sjela malo s vama pa brzo pd tuš i na feštu.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 20:56:49   
mirna
bok cure! kako ste? i mene čeka još kolač. ružo ona kombinacija s jagodama je prva liga..sada se vjerojatno već stvrdnuo...poslije ručka smo ga jeli s još tvrdimi keksi i mekanom kremom, ali ipak je bio user posted image .

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 21:03:14   
Puli
naša ruža  kuharica je vješta
kod nje u kuhinji uvjek je fešta
uvijek se širi miris krasni
a okusi jela uvijek su slasni




(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 21:06:01   
Puli
stigao mm pa vas od user posted image pozdravljam

želim vam ugodnu večer i lijepe snove

puse od nas i puno user posted image


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 21:11:20   
Elena
evo i od mene Puliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image stvarno si to dobro napisala,bok cure,kako ste mi veceras?user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 21:45:27   
maja
Pozdrav cure! Tek sam sad išla vidjeti recepte, mljac mljac, da sam barem pije pogledala pa da sam danas napravila, sad mi sline cure na prazno! 

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 23:23:46   
koka
Jooooj pa ovdije nikogauser posted image . Ljudovi moji, uživate! Ja gledam top-model i mislila sam da ovdje sve vrvi od ljudi. Hajde onda curičke pišemo se drugi put. Provjerit ću i kasnije ako bude vas bilouser posted image .

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 23:36:36   
koka
Evo dok su reklame da pokukam, a ono još uvijek nema nikoga. Iva pa do kad će ti tvoji gosti ili si zaspala? Ruža fešta , Puli spava a vi ostale????? Svi spavaju a i ja ću brzo, samo da vidim koja će letit van pa šibam u krevet. Cure laku noć user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Naša mala birtija II.
17.5.2008 23:49:29   
tiha
curke gdje ste pa nije vrag da sve spavate?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 588
   [Brisano sporočilo]
17.5.2008 23:57:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 589
   [Brisano sporočilo]
17.5.2008 23:59:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 590
   [Brisano sporočilo]
18.5.2008 0:05:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Naša mala birtija II.
18.5.2008 0:34:55   
tiha
jesam naspavala se....moram ic muz me zove! valjd cu se vratit ako ne zaspim! papa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Naša mala birtija II.
18.5.2008 0:39:07   
tiha
ivka tu sam ipak nejdem nikam jos malo cu bit....kak si mi ti?

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 593
   [Brisano sporočilo]
18.5.2008 0:53:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Naša mala birtija II.
18.5.2008 0:55:18   
tiha
evo uhvatila vremena pa citam sta se pisalo ovih dana...pokusavam vas povatat!pisalo se poprilicno dosta!user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 595
   [Brisano sporočilo]
18.5.2008 1:13:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Naša mala birtija II.
18.5.2008 1:33:11   
tiha
laku noc i ljepo se naspavaj!pa pa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Naša mala birtija II.
18.5.2008 1:41:44   
Ruža
Tiha bok! Pa još si tu?user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Naša mala birtija II.
18.5.2008 3:43:10   
tina1602
cuke večer mi je super počela ali grozno završila user posted image user posted image user posted image evo slušam Tošu i lagano vam pišem... puno me je stvari večeras iznevjerilo... prvo moja  najbolja prijateljica koja mi je ujedno i kuma, već par puta je bila kod kuće i nije se javila. ona je inače na fasksu. jučer sam ju zvala i našle smo se, rekla je još prošli vikend da će se javiti danas za koncert ali ništa, nisam  se niti ja htjela javiti iz inata, niti joj se neću javiti više dok god ona meni ne javi.... neko vrijeme sam se javljala i kako trenenutno nemam baš puno vremena za sve, ne javljam se nikome, sve me to razapinje na sve načine, nemam snage za sve...
drugo sa  MM sam se posvađala, kada god si malo popije si misli da ga ja varam, ja više za to nemam živaca.... evo suze idu same od sebe ne znam jednostavno šta da radim...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Naša mala birtija II.
18.5.2008 8:18:22   
mirna
žao mi je tina zbog toga..i meni je teško kad se posvađam s nekom tko mi je blizu...nadam se da si danas bolje.user posted image

Što se tiče tvog muža: nemoj razgovarati s njim dok je u takvom stanju. danas razgovaraj s njim, reci da neka te ne optužuje bez razloga i da to ne možeš dugo podnositi..  A možeš otvoriti i novu temu: ljubomoru.. Tako ćeš dobiti više savjeta.

Lijepu nedjelju ti želim bez svađanja, a i svima ostalima!user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!