|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
10.4.2010 14:03:47   
lana 25 st
Ja planiram, mozda ne stigne ove godine user posted image ali da bar hoce sljedece godine!!!! Navijam za sve curke da sto prije ugledaju user posted image ili user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
11.4.2010 20:12:33   
ivkica
Pridružujem se trudilicama user posted image .. ovaj ciklus smo se već "trudili" user posted image samo možda malo prekasno.. vidjet ćemo za nekih tjedan dana.. uglavnom.. ako ne ove godine onda iduće nadamo se još jednoj bebici!



_____________________________

Lijepo je biti mama

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
11.4.2010 23:12:40   
mariola
IZVORNA PORUKA: ivkica

Pridružujem se trudilicama user posted image .. ovaj ciklus smo se već "trudili" user posted image samo možda malo prekasno.. vidjet ćemo za nekih tjedan dana.. uglavnom.. ako ne ove godine onda iduće nadamo se još jednoj bebici!





ivkia napiši kad ne očekuješ menzes pa da te stavimo na listu trudilicauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
11.4.2010 23:23:28   
mala pcelica
ja ne planiram bebu u 2010. al ak se desi desi se user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:20:09   
pdada
cao cure ja sam nova na vasem forumu,nadam se da ce te me prihvatiti,da cu vam moci reci sta korisnog,ja se trudim vec 5 godina i nadam se da ce mi kao i ostalima vama ova godina biti user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:21:31   
ninolina
pdada dobrodošla draga i da ovo bude vaša sretna godinauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:25:06   
pdada
vracam se unazad citam o curama da vas malo upoznam.imala sam operaciju pa sad cekam sledecu user posted image ,pa onda opet idem sa klomifenom,znam da ovo nije dio gdje se pise o klomifenu ali nadam se da me nece kaznitiuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:26:35   
ninolina
a operaciju čega...nadam se da će biti sve ok

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:29:23   
pdada
pila klomifen prvi put u decembru i treci put kad sam isla na folikulometriju folikula vise nije bilo,vidjela mi doktorica poli,pa sam upucena na histereoskopiju pa sam trazila i da mi odmah urade laparaskopiju da vide jajnike,kad ono nije bio polip,nego nekako pregradjena maternica,a jajnici i jajovodi su hvala bogu okuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:32:11   
pdada
s tim da sam se skoro tri godine borila sa losim papa bio mi 3a/3b,pa biopsija pa hpv nalaz,srecom biopsija mi je bila cin1 pa nisam morala na konizaciju a hpv virus nemam,imala dvije ranice koje sam vukla pitaj boga koliko i ovdje su mi govorili da ce to nestati ali nije i vjerovatno da mi je zbog njih bio los papa

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:34:12   
ninolina
e hebemu.....ma bit će sve ok...i nadam se da će bebica brzo doći

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:42:22   
pdada
sad sam citala o jednoj curi koja je prosli mjesec ostala trudna,pa am se malo nasmijala,pisala je kako je vidjela da je trudna pa isla da set_a psa i plakala,od srece,neka hvala bogu,vidim ti si ovdje vec dugo clan,jel imas djete ili se trudis kao ja

< Poruku je uredio pdada -- 16.4.2010 16:43:00 >

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:45:46   
ninolina
to je onaj prvi šok pa neznaš kako reagirati...ja imam četri anđela, divljakića

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:52:27   
pdada
drago mi je,neka su zivi i zdraviuser posted image ,ja mislim ako ikad ugledam user posted image ,da cu se napiti

< Poruku je uredio pdada -- 16.4.2010 16:53:22 >

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:53:37   
ninolina
eeee tek onda nesmiješ piti...ti se napi prijeuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:58:20   
pdada
znam,vise sam se pretvorila u caj,te malo pijem ovaj pa onaj,u tri godine sam prije 4 mjeseca pila malo vina,volim ga,ali uvjek nekakve tablete

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 16:59:32   
ninolina
bude sve ok ...da uskoro budeš trudna pa će se dragi napiti umjesto tebeuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 17:17:23   
Tsmee
Pdada, sretno!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 18:08:18   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i od mene i da što prije vidiš toliko željeni user posted image !!!!

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 19:35:24   
pdada
cure hvala vamuser posted image

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 21:45:18   
anuska08

IZVORNA PORUKA: pdada

cao cure ja sam nova na vasem forumu,nadam se da ce te me prihvatiti,da cu vam moci reci sta korisnog,ja se trudim vec 5 godina i nadam se da ce mi kao i ostalima vama ova godina biti user posted image

Pdadauser posted image user posted image Sretno....user posted image i dobro nam došla!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
16.4.2010 21:49:07   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: anuska08


IZVORNA PORUKA: pdada

cao cure ja sam nova na vasem forumu,nadam se da ce te me prihvatiti,da cu vam moci reci sta korisnog,ja se trudim vec 5 godina i nadam se da ce mi kao i ostalima vama ova godina biti user posted image

Pdadauser posted image user posted image Sretno....user posted image i dobro nam došla!

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
17.4.2010 12:06:54   
pdada
cure hvala vam na dobrodosliciuser posted image .vidim da vas ovdje ima i sa djecom ili sa jednim djetetom ili cura koje se nadaju kao i ja,da prvi put u zivotu uledaju svojeuser posted image .

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
17.4.2010 14:02:54   
lana 25 st
Pdada sretno, sretno, sretno... Zelim ti da sto prije uspijete! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
17.4.2010 14:56:28   
pdada
hvala lana 25user posted image

(Odgovor članu lana 25 st)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!