|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: wc daska
7.8.2009 23:47:50   
dominik
sram me bilo ali zakaj toliko cesto i sterilno sve cistite? mozda imam manju naviku ciscenja jer sam u tudjem stanu pa bi i neke stvari izmjenila pa ne ide...mozda kad domi krene intenzivnije na wc a ne na tutu poludim i ja ko viuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: wc daska
7.8.2009 23:48:27   
natalijax
da ovo moj muz cita reko bi da nisam jedina opsjednuta ribanjem wc daske

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: wc daska
7.8.2009 23:49:43   
dami
Kad izađete iz javnog wc-a dali kad operete ruke dirate vrata ,kvake ... meni se to sve gadi.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: wc daska
7.8.2009 23:51:49   
FIONA
ja sam bolesna jel me mama tak naučila a ona ima profesionalnu deformaciju...radi u labosu sa krvi, urinom i oprostite na izrazu sa drekom posla!...naravno ne zdravim drekom več bolesnim...ona je frik za WC i kupatilo samo kaj to izgleda neuredno ali sterilno...ja se nemrem popišat kod nekog osim ak umirem..onda se okoražim ali papir prvo na dasku, pa unutra i onda šoram sa visine...ti ne znaš koja je to muka...onda kak vrata otvorit jel se brisala ruka nakon trešnje čunčeka...pa uzmi maramicu i dezinficiraj ruku...bi te pitala...budi sretna da nisi tak...nije ni pretjerano dobro...od kad sam bila trudna i sad dok je mala nemam posjtete preko noći tako da sam malo olakšana!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: wc daska
7.8.2009 23:52:12   
natalijax
ja laktom vrata otvaramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
7.8.2009 23:52:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dami)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: wc daska
7.8.2009 23:53:29   
FIONA
aahahaha..cvrčak kao da sebe slušam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   [Obrisani korisnik]
7.8.2009 23:54:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: wc daska
7.8.2009 23:54:24   
natalijax
fiona ti si najluda sto se tice togauser posted image user posted image user posted image user posted image joj cvrcak ja isto to nevolim koliko puta necake na wc vodim one rukama diraju fujjjjjj

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: wc daska
7.8.2009 23:55:25   
dami
Primjetila sam da se ipak zadnjih godina dosta ulaže u higijenu wc-a po kafićima ...Budu lijepi ,čisti i mirišljavi,ima papira, koševa za smeće... a 10 god unazad katastrofa

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
7.8.2009 23:55:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: wc daska
7.8.2009 23:56:02   
natalijax
zenice ovo je smjesno al zalosno,ja nisam nikad bila takva od kad nisam te bakterije imala

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: wc daska
7.8.2009 23:56:44   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image sad sam ja htjela napisat koju temu imamouser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: wc daska
7.8.2009 23:56:56   
dami
kako ko sere i piša

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: wc daska
7.8.2009 23:57:41   
dominik
IZVORNA PORUKA: FIONA

ja sam bolesna jel me mama tak naučila a ona ima profesionalnu deformaciju...radi u labosu sa krvi, urinom i oprostite na izrazu sa drekom posla!...naravno ne zdravim drekom več bolesnim...ona je frik za WC i kupatilo samo kaj to izgleda neuredno ali sterilno...ja se nemrem popišat kod nekog osim ak umirem..onda se okoražim ali papir prvo na dasku, pa unutra i onda šoram sa visine...ti ne znaš koja je to muka...onda kak vrata otvorit jel se brisala ruka nakon trešnje čunčeka...pa uzmi maramicu i dezinficiraj ruku...bi te pitala...budi sretna da nisi tak...nije ni pretjerano dobro...od kad sam bila trudna i sad dok je mala nemam posjtete preko noći tako da sam malo olakšana!!!


joj....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: wc daska
7.8.2009 23:57:44   
natalijax
prije 10 god zeljezne pipe,i wc skoljka sve se klima

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: wc daska
7.8.2009 23:59:50   
dami
Popišano,mokro zaštropano...
dok sam bila trudnica obišla sam podosta wc-a kod nas i Ri i nije loše, nije loše...user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: wc daska
8.8.2009 0:00:48   
natalijax
gadna stvar 

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: wc daska
8.8.2009 0:06:11   
FIONA
teta mi je da ne piša u grm dala 2Kn na stajališu inine crpke prema slavoniji i zaradila bakteriju i gljivice...pola godine liječenja da ne velim koliko vaginaleta i masti...2kn još platila..a kao žena bila tamo s krpom i kao čisto..i jedino ona unutra...ma gle...čiste da se okom vidi ali oni mali vragovi koji te zanitaju ne vide se golim okom!!!...pa odred za čistoću kad kaže koje smrtonesne bakterije ljudi imaju...kaj ti znaš ko kak čisti...sad za vas znam...cvrčak ak mi se bu pišalo možda pozvonim..daj skuhaj kavu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 44
   [Obrisani korisnik]
8.8.2009 0:09:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: wc daska
8.8.2009 0:10:58   
FIONA
ok, skužila me buš iz daleka...glasna ko guska kad se tera a zaudara po octu od čišćenja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: wc daska
3.7.2013 12:16:46   
cosak
Sad malo citam ovu temu i razmisljam.....ja sam inace bas uredna i sve cistim detaljno... ali nasu wc dasku brisem samo s onim vlaznim maramicama za wc skoljku... znate sto mislim user posted image ne znam jel to "dovoljno" vidim da neki to ribaju s domestosom... ja to samo u skoljku, a dasku s tim maramicama..... user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!