|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ja cu poludit
15.7.2009 0:38:47   
Cybermama
a ludih ljudi!!!nevjerojatno!ej domi ajde sutra tamo i reci da ti je mob na popravkua, da si ticket izgubila,pa dat će i tebi valjda dati neki mobuser posted image  šteta šta mi je zg daleko i ja bi otišlauser posted image  šalu na stranu,nadam se pozitivnom ishoduuser posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ja cu poludit
15.7.2009 7:22:47   
Puli
 ne mogu vjerovatiuser posted image
domi nadam se da će se sve riješiti
a ti njih bez obzira na ishod daj u novine i na tv



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ja cu poludit
15.7.2009 16:30:53   
dominik
evo ovako se stvar nastavila...u jedan naravno nisu nazvali...pa je mm zvao...sefa naravno nema...uz objasnjenje sekretarici i spominjanje policije sef zove nakon 5 minuta da je nadjena adekvatna zamjena...tam kad je dosao bilo je molim vas ne policiju budemo mi to interno rijesili...imamo sve na cam kopiranu osobnu osobe koja je podigla (a to jucer nisu imali??????????)...i napomenu mm-u kao da je popravak moba kostao vise od samog moba...da je sve oksidiralo (od 2 kapi kise-btw imali smo jedu nokiu koja je bila u wc-u, pala sa drugog kata...i jos uvijek radi) i bla bla...dobio novi mob (doduse bez kutije ali sa garancijom i folijama na njemu)...uglavnom sumnjam da bi tako zavrsilo da nismo bili na muriji...sad pali mob i nema signala user posted image o user posted image user posted image ja bum izludila ha haipak dela...valjda....


< Poruku je uredio dominik -- 15.7.2009 16:42:06 >

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ja cu poludit
15.7.2009 16:45:38   
ivanaa
sad ih tuzi za stresuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ja cu poludit
17.7.2009 13:31:00   
dominik
ne bi ja bila ja da prica nema nastavak...zove sad mm-a tip/dostavljac iz bossisa da je kod njega njegov mob pa bi on to vratio....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ja cu poludit
17.7.2009 13:33:42   
ZVRK
to su oni pokušali ukrasti na lijep način.
ono kao možda se ne bude nitko bunio

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ja cu poludit
17.7.2009 13:37:32   
dominik
ma rekla sam mm ak ga jos netko nazove neka im lijepo kaze da sami rijese stvar...ja nisam kriva kaj su neorganizirani i sta ne citaju naloge...sto su spori da saznaju ko je uzeo i nista ne objasnjavaju po tom pitanju...napravili su pogresku (meni je zao ako jesu) i nek sami snose posljedice

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ja cu poludit
17.7.2009 13:40:08   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: dominik

nek sami snose posljedice

slažem se

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

vitamini
Admin

Koje vitamine dajete bebama za jačanje imuniteta?

child life (12%)

twinlab (9%)

esi propoladi (0%)

matična mliječ (26%)

nešto drugo (53%)


Broj svih glasova: 34

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!