|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
3.4.2010 19:50:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu buduća mamica)
  Neposredna veza do poruke: 2426
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 14:08:41   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: buduća mamica

mm otopio crijevo od novog usisavača, jedva ga kupili i sad opet nemam....pa tko proizvodi te muškarceuser posted image user posted image user posted image user posted image



A čovječe. Nekima od njih se ne zna proizvođač. Neka serijska greška prirode user posted image
BM, a da nazoveš ovlašteni servis od usisavača. Moguće je da imaju posebno za kupiti crijevo. Ja sam tako za mikser kupila metlice, pa mi ima logike da ima i crijevo za usisavač user posted image

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2427
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 14:20:43   
danery
ja sam moga user posted image jučer htjela zgromit,al mi danas presmiješno...
u subotu navečer se malo nalio,pa došao doma stabilan kao bure na čačkalicama...
ja sam se hladno uvalila u krevet jer mi nije padalo na pamet izvlačit kutnu i natezat posteljinu...u ponoć se mm došuljao na prstima u sobu i onako vesel otplesao 3 kruga oko kutne korakom pijetla koji namjerava skočit na kokoš...ja sam sve to cereći se gledala iz kreveta i stiskala šakom usta da ne puknem od user posted image user posted image user posted image user posted image onda se gospodin naperio upast u krpe,a ja ko user posted image iz plahti prosiktala KUD ĆEŠ TI??TUTANJ NA KUTNU!
siroče je odbauljalo baletnim korakom napušenog nilskog konja do ladice s donjim vešom i otišlo opremljeno gaćama i potkošuljom pod tuš...čla sam kako voda pljušti,a zabrinulo me poznato lupkanje po lavabou...ON SE ONAKAV NACVRCAN IŠAO BRIJATI!!!
kad je došao natrag,pitam ga šta je radio...on sav bistar i otriježnjen kaže TUŠIRAO SAM SE I BRIJAO...ja sam automatski izletila iz kreveta i išla ga ispipati po faci u onom mraku da osjetim gdje se porezao i ima li puno nalijepljenih papirića po licu...
na kraju se obrijao takav bolje nego ikad trijezan...
e bože moj a kako da se ljutim kad je tako smiješan???
user posted image user posted image user posted image user posted image

I NARAVNO SPAVAO JE NA KUTNOJ user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio danery -- 5.4.2010 14:21:59 >

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2428
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 17:52:19   
leilany
lol danery luda si ko šprihericauser posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio leilany -- 5.4.2010 17:54:36 >


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2429
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 18:00:13   
danery
a šta ću mu kad je lik frik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 2430
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 18:01:01   
leilany
a siroti da sad zna da ga ogovaramouser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2431
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 18:03:34   
danery
ooooooooooooo zna dobro user posted image user posted image user posted image rekla sam mu...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 2432
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 18:06:36   
leilany
onda ak zna i ja se prikljucujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2433
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 18:13:38   
Zimic
ja sam u nekom je...bluesu zadnjih dana,samo mi se place,slusaju tuzaljke i tako to ... jedva cekam da se to promjeni

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 2434
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 18:17:38   
nancy
ja sa mm uopce ne razgovaram od subote.samo sluzbeno ako je nesto u vezi djeteta.
i nadam se da cu izdrzat sto duze ovako jer se vec jednom mora naucit pameti.i tuzna sam i ljuta i razocarana i pomislim na momente da ga trenutno mrzim....

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 2435
   RE: "Ringerajina tužionica"
5.4.2010 18:23:18   
leilany
IZVORNA PORUKA: Zimic

ja sam u nekom je...bluesu zadnjih dana,samo mi se place,slusaju tuzaljke i tako to ... jedva cekam da se to promjeni

evo ti jedna blues pjesmica...meni draga...

Ain't That Lovin' You Baby? By Jimmy Reed
You don't know me, baby,
Like I know myself.
I just want to love you, baby,
But you leave me on the shelf. Ain't that lovin' you, baby?
Ain't that lovin' you, baby?
But you don't even know my name. Let me tell you something,
I swear to god it's true.
If you give your love to me,
I'm gonna give it all to you.
You know it's true. Chorus They may kill me, baby,
And bury me like they do.
My body will lie, but my spirit's
Gonna find only you.



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 2436
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 13:33:24   
MaTana
ljuta sam i povrijeđena!!! Mm je naravno glavni krivac.... Toliko me uzrujao da mi se uzlupalo srce, a mene je poprilično teško izbaciti iz takta....



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 2437
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 14:15:55   
danery
a ja lagane tikove dobivam zbog naše  jeuser posted image babetine!!!
došli nam prijatelji i sjedili smo vani na dvorištu i pili kavu jer oni puše,a mm ne dozvoljava u kući...
istina,vani je vjetar popriličan,ali ajde...nije tako strašno...
baba nas oškicala i zbog mene nadigla frnjoklu,jer ja kao ne smijem van ni udahnut,a kamoli sjediti...počela je galamit i dreknula pred tim ljudima BUDALE JEDNE,a mene pogledala krvnički i sa vrata kao priprijetila prstom...
a znam ja nju,sad će me jašit tjedan dana s tim...
a onaj user posted image od mm sve nešto cici mici,bakica moja,brine se za tebe...
je,hvala na brizi,al moja se mater takvom gestikulacijom i izrazima ne koristi,sad će tvoja baba meni na goste urlat...puser posted image im svima ma......
a čut će me ne bila ja ona koja jesam,samo nek mi dođe....
bit će user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2438
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 22:53:06   
pepeljuga
moram se pozalit na majstore,pun mi ih je k.... zadnjih dana.....
Uglavnom vratili se mi iz ZD u utorak i sidimo mm i ja navece i ja pogledam prema frizideru i snimim mokru mrlju na zidu,uglavnom susjedu iznad nas curi cijev od wc....Došli majstori juce,busili po dana,prominili cijev i otisli...ja perem kupatilo i pustim vodu u wc kad mi se sva voda vratila i poplavila kupatilo,ja vec ludauser posted image user posted image user posted image user posted image
Zovem majstore opet,dođu oni nakon dvi ure ,odštopaju i optuze mene da to nema veze sa stanom iznad i mijenjanjem cijevi nego da sam bice ja nesto ubacila,meni kosa u zrakuuser posted image user posted image user posted image user posted image ali ok necu se natezat....
Danas oko jedan stavim ja klince na spavanje,mm krenuo po necakinju i ja taman sidnem za kom kad nestp iza glave kapa,okrenem se kad imam sto viditi,sa plafona iz knaupa i ugradbenih sijalica vise nekapa nego curi,a mrlja na zidu troduplo veca....
dosli majstori opet i gore susjedi odstopali jer kao ona je pustala vodu a to je svijezi beton i zastopalo se i vise nebi trebalo biti problema.....Izasli mi oko 4 vani i dosli doma oko 8 i imam sto viditi,pola stana poplavljeno,voda u spavacoj sobi skroz do prozora,u hodniku lokva do love,u djecijoj cili tapet mokaruser posted image user posted image user posted image user posted image
i uglavnom cekam te majstore po 5 put koji su rekli doci u 9 a jos ih nema......


Sorry cure morala sam se nekome izjadatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 10.4.2010 22:54:32 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2439
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 22:54:58   
Zvonki
O pepe moja, što mi te snađe user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2440
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 22:56:23   
FIONA
draga ti malo mealo peh.....osiguraj butigu i hebi ima sve po spisku...deri se na njih, budi zločesta i bezobrazna...nemoj im dat ni čašu vode i svaku sekundu budi za vratom...ajmeee...ja bu ih i tukla da mi tak naprave...inače kad imam majstore ja sam s njima i sve pitaj kaj rade u kojem trenutku i kaj bi se moglo desiti da krivo naprave...skompam se a onda ak zaj kao što je jednom bilo..samo sam nazvala bio je manji od makova zrna i u svom trošku je popravio brzinom munje......

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2441
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 22:58:50   
mariola
ajme pepi pa to je za poludit. a ja se mislim šta te nema na rr a ti jadna špugvaš vodu.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2442
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 23:01:19   
pepeljuga
A jos gore je sto je majstor zvao da ne moze doci prije ujutro,mm poludio,izgovorio im svega al jos ih nema....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ajme zvonki dobro si rekla sto me snađe,ovo jednostavno nije moj perioduser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2443
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 23:04:04   
FIONA
pepić...jednog dana sve muš to komentirala s kesom na licu u stilu kaj sam sve prošla...to tak mora valjda bit...samo se ne sekiraj preveč jel od tog nema koristi...pusa i drž se...user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2444
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 23:04:08   
mariola
Definitivno nije user posted image user posted image user posted image
Pa šta sad? Ne smijete ni koristit wc?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2445
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 23:04:17   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ajme zvonki dobro si rekla sto me snađe,ovo jednostavno nije moj perioduser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image Jedino pametno što sam čula od svoje mame je da poslije kiše uvijek dolazi sunce.
(i da nepjevam za stolom da ću imati ludog muža. Šteta, nisam je poslušala user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2446
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 23:06:57   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola


Pa šta sad? Ne smijete ni koristit wc?

ma nesmijem ni wc a ni upaliti masine jer sve vodi na jednu glavnu cijev a to je ta sto je u banani.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
onda ja ocekujem posli ovoga daq dođe moje vrimeuser posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2447
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 23:11:10   
mariola
IZVORNA PORUKA: Zvonki

(i da nepjevam za stolom da ću imati ludog muža. Šteta, nisam je poslušala user posted image )


malo je ot ali moram prokomentirati, umrla sam odsmjeha. sjećam se te izjave kad sam ja bila mala i nisam tila jest pa sam pjevala za stolomuser posted image user posted image

Pepi, tvoje vrijeme dolazi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2448
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 23:15:16   
Zvonki
Ovo je moja tema, možemo ići OT user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2449
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.4.2010 23:36:49   
pepeljuga
daj da se jos zalim prije nego sto zakljucasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!