|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
31.5.2009 23:41:10   
novamama
ja idem katamaranom, sorryuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
31.5.2009 23:43:21   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: novamama

ja idem katamaranom, sorryuser posted image

i ja isto al mozemo orgaizirati neki jednodnevni izlet trajektom.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
31.5.2009 23:44:00   
novamama
vidjet ćemo što i kako, malo mi je teže planirat sa malom bebom, ali ništa nije isključenouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
31.5.2009 23:46:50   
dominik
IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: dominik

di ste zadranke bile lani kada smo mi cekali trajekt 5 sati za dugi otok user posted image

ja na otoku....user posted image user posted image
di ste isli na dugi otok....
ja idem na veli rat




joj veli rat je MEGAuser posted image


u saliju smo bili...bilo nam je preeeedobrooo jer je gazda bio mrak tip




u SALIMA dominik, u SALIMAuser posted image



ah ja sam generacija dr quinn zena vrac user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
31.5.2009 23:51:27   
kitty
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: novamama

ja ti svoj ne dam, sumnjiva siuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..fuser posted image k!!!...skužila me...



a da se ja predomislimuser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 17:19:00   
Lady3
user posted image user posted image user posted image al sam s eopet nasmijala,već sam zaboravila ovu temu..Od onda naša raja s e proširila za mnogo članova pa se nadam da ću skoro već jednom i upoznati :tonkicu,pepeljugu,theu,mariachi,martinu ks.lilivanu,cvrčak...joj ima vas bome......i još mnoge cure..user posted image

< Poruku je uredio Lady3 -- 25.2.2010 17:22:27 >


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 17:27:06   
marija0
ja bi vas SVE htjela upoznati jer ste sve user posted image a nekako mi se čini da vas i poznam na neki način ali kavice su uvijek dobrodošle....user posted image evo za sve jedan veeeliki user posted image i još veći user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 17:31:37   
Marta j
Ja bi voljela kada bi mogla upoznati sve.user posted image
Al se nadam da cu uskoro upoznati Lee i Ninolinu.

Marija a nadam se da cemo ti i ja popiti kavu kada ja dodem u Makarskuuser posted image



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 18:34:10   
marija0
user posted image user posted image user posted image može marta javi se, superuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 18:36:50   
osobno
ja vas sve volim (zaistauser posted image ), ali pošto nemam priliku upoznat cure iz ostatka Hr, najviše bi volila upoznat Nellycu, a nadam se da ubrzo i oću.user posted image
Upoznala samo vrtirepku i user posted image  je ona i njena medena Kike.
ali ako neko bude dolazija ovo lito, rado ćemo se nać na kavici.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 18:40:53   
Ninaa
Ja bi voljela upoznati skoro sve, a to je nemoguće pa se nadam da ću barem cure koje su mi bliže. Upoznala sam Theu i emily, s ninolinom i pepeljugom nikako da se dogovorimo i popijemo kavu, a voljela bi upoznati i ostale, tikicu, zabu, fionu, tihu, lady, cvrčak, martu, lee, millu, pikachu i još puno vas!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 20:43:57   
dominik
meni su se zelje upoznavanj pocele ostvarivati na najcudnije nacineuser posted image ...jedva cekam upoznati zabu uzivo, i tiks do kraja i fj na mom terenuuser posted image ...nadam se jednog dana upoznati i lee i m600 i viky (iako ju ne srecem tu cestouser posted image ) i fionu da joj izmjerim jezik...i jos hrpu cura ali ne mogu nastaviti pisati jer budu mi klinci stan demolirali...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 20:53:43   
Anoniman
ja bi htjela barem zagrebačku ekipu za početak, ak mi se posreći da potrefim miting, jer sam ih već par profulala...

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
25.2.2010 20:54:31   
FIONA
IZVORNA PORUKA: dominik

meni su se zelje upoznavanj pocele ostvarivati na najcudnije nacineuser posted image ...jedva cekam upoznati zabu uzivo, i tiks do kraja i fj na mom terenuuser posted image ...nadam se jednog dana upoznati i lee i m600 i viky (iako ju ne srecem tu cestouser posted image ) i fionu da joj izmjerim jezik...i jos hrpu cura ali ne mogu nastaviti pisati jer budu mi klinci stan demolirali...


evo mjeri....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
26.2.2010 10:27:44   
ninolina
jooj ja bi vas voljela sve upoznati, evo m600 sam upoznala i jedna slatka, draga osoba... Martu, lee, Martinu nadam se uskoro... a Leilany ako bog da, cvrčak poznam telefonskiuser posted image nadam se uskoro i u četri oka... a u ostalom i sve vas dobre dušice da upoznam jednog danauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
26.2.2010 12:15:10   
boba125
ja bi htjela upoznati puno cura,tesko izvdivo ali ja se nadam i zelim user posted image user posted image
npr. uspavanu,cvrcak,lueman,mamiku,leilany,callanhoe,martinu ks,tikicu i jos i jos i jos  puno curauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
26.2.2010 21:25:12   
lelo
joj ja sam toliko cura već upoznala i stvarno mi je drago,ali ostale su mi još neke za upoznat kao martina ks, elenora, vjerae,kokita (baš mi je žao što se nismo vidjele u Ri prošlo ljeto),ninolina,bumbi,mariachi, marta j ............... ma sve bi vas upoznala.user posted image
P.S. ako sam koga zaboravila SORRY cure.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
26.2.2010 21:27:06   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: lelo

joj ja sam toliko cura već upoznala i stvarno mi je drago,ali ostale su mi još neke za upoznat kao martina ks, elenora, vjerae,kokita (baš mi je žao što se nismo vidjele u Ri prošlo ljeto),ninolina,bumbi,mariachi, marta j ............... ma sve bi vas upoznala.user posted image
P.S. ako sam koga zaboravila SORRY cure.


ja tila napisat a mene i onda se sitila da smo se upoznaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ah godine su pocele radit svojeuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
26.2.2010 21:27:09   
BUMBIKA
Ja bi isto sve voljela upoznati,ali nekako najviše Njanju(neznam ni sama zaštouser posted image ) bet ljutnje druge cureuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
26.2.2010 21:52:49   
lelo
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: lelo

joj ja sam toliko cura već upoznala i stvarno mi je drago,ali ostale su mi još neke za upoznat kao martina ks, elenora, vjerae,kokita (baš mi je žao što se nismo vidjele u Ri prošlo ljeto),ninolina,bumbi,mariachi, marta j ............... ma sve bi vas upoznala.user posted image
P.S. ako sam koga zaboravila SORRY cure.


ja tila napisat a mene i onda se sitila da smo se upoznaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ah godine su pocele radit svojeuser posted image


user posted image  user posted image  user posted image  e pepe pepe.
a i cvrči kaže da nije nikog upoznala user posted image
a u Ri se družile zajedno sa njanjom,dami, ejmamom ............user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
1.3.2010 13:40:54   
Bebys
e znate sta bi meni bilo drago...KADA BI RR IMALA KAMERE PA SE SVI VIDIMO...koji bi to shou bio...kak bi to bilo super...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
1.3.2010 13:41:57   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Lady3

user posted image user posted image user posted image al sam s eopet nasmijala,već sam zaboravila ovu temu..Od onda naša raja s e proširila za mnogo članova pa se nadam da ću skoro već jednom i upoznati :tonkicu,pepeljugu,theu,mariachi,martinu ks.lilivanu,cvrčak...joj ima vas bome......i još mnoge cure..user posted image
  steta sto je otisla...draga je bila...user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
1.3.2010 13:58:36   
karoca
Pošto sam ja na jugu,mogu samo reći ako koga put nanese u ove krajeve nek se slobodno javi, popit ćemo kavicu na Stradunu.

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
1.3.2010 14:06:46   
Domy
Meni su sve cure sa rr drage i nebi nikog izdvajala posebno..eto kad neku put nanese prema plitvicama neka mi se javi biti če mi drago..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 224
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!