|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stara roba
19.4.2009 11:39:09   
m600
meni nije problem..ja svaku sezonu nešto novo bacim..to oduvijek radim jer bzvz zauzima mjesto u ormaru a ne nosim i znam da nikad neću nositi...

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Stara roba
19.4.2009 12:24:12   
pikachu
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: pikachU
Obećao mi je sutra baš da će to rasčistiti... Živi bili pa vidili user posted image ...


I??? jEL SPREMIO??user posted image

Ja isto imam tendenciju skupljanja i skupljanja-kao.. ove stare majice su kada budemo krečili(vraga,kada krečimo ja ih se ni ne sjetim nego krečim u nećem drugom),ovo ću još možda nositi,ovo će mi biti dobro kada omršavim(a-ha)  i sl.
Tako da i kada spremam ormar bacim samo desetinu stvari koje nikada ne nosim. Ali pravilo je kada nešto bacim onda mi BAŠ TO zatreba za neko vrijeme.



Cure, za ne povjerovat, eno ga sprema, baca i slaže...user posted image user posted image user posted image user posted image  Zato je kiša danas... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Stara roba
19.4.2009 15:10:26   
Nika 24052006
Ja sam odustala od karitasa,jer su se zaista ponjeli bezobrazno,naime,moja je tetka odnjela tamo hrpu djecije robice,cak ju je opeglala,da bi joj gospodja tamo rekla sta je onato donjela,da to valja sigurno ne bi njima donosila.A stvarno je ta roba bila u redu,niti poderana niti izlizana. A kako mm radi u lidlu,prije otvorenja su morali isprobati pecnice za kruh,pa su dosta toga ispekli i donirali karitasu,da bi oni lijepo napravili stand i prodavali taj kruh. Za ne povjerovati...Zato ja svoju odjecu dam jednoj prijateljici koja poznaje jednu jako siromasnu obitelj i oni to fino iskoriste...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Stara roba
19.4.2009 15:53:41   
lee
staru robu sam pobacala...joj koliko toga...nisam baš bacila nego stavila u vreču ispred kontenjera...uvijek netko uzme....dala bi ja i u caritas ali kažu mi svi da nema smisla...jer da uvijek nešto broje..kao da je to stara roba...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Stara roba
19.4.2009 16:26:43   
Kika83
Skupim robu u najlon i u karitas ili crveni križ. Nekome će to jako dobro doćiuser posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Stara roba
19.4.2009 17:45:16   
koka
uff i meni bolna točka, ko fol smršavit ću i držim gore u ormaru,,,nikako bacit ili dati u karitas. Zadnji put kod čišćenja mm se napi....dio i pola toga dao u karitas, sve šta bisam duže nosila, s jedne strane bilo mi je drago a s druge user posted image user posted image user posted image ... trebalo bi kao u americi prodati ju za manju lovu. Nečete vjerovati tu ima par cura koje to rade ono što ne nose više zovu frendice i prodaju za manju lovu, ženske tako nešto i zarade.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!