|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crna magija i uroci
26.2.2009 19:45:39   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Lady3

.joj sačuvaj me Bože takvih ljudi i zla..sva sam se naježila...



Mozes li si uopce zamisliti kako je MM....a zna da mu mater to cini user posted image

joj neznam strah me toga. Ali kako kaže lady ima svega. Možda da probate potražiti pomoć


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Crna magija i uroci
26.2.2009 19:47:39   
Wukovarka
Iskreno bojim se vjerovati u takve stvari...

Cula sam svasta i vidila svasta...
Isla sam kod jedne bake koja gleda u kavu i iskreno ostala sam sokirana, jer je zena sve o meni rekla a prvi put me vidila...
Frendica mi rekla da radi i "stvari"...tipa, ako nekoga zelis da te voli i nokoga drugog ne vidi, ako nekoga zelis otjerati od sebe...
Ali ja ne vjerujem u to

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Crna magija i uroci
26.2.2009 20:04:13   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: zaba

tikice zlato,imamo isto god,rodile smo djecu u bivšim brakovima,a sad se trudimo i ne ide...user posted image sve me strah pomisliti na nekaj takvog,kak se nekom da baviti bedastoćama.A možda sad kad smo se "upoznale" udružimo snage i otjeramo tu negativnu energiju i crnilo i svojim mužekima rodimo Lauru i Bartola.user posted image


Eto nam i malo pozitive, bravo user posted image .....i dogovoreno user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Crna magija i uroci
26.2.2009 20:07:23   
ivanaa
ja zaista u to nevjerujem,moja mama se bavi alternativom i zna sve i svakoga pa ju mogu priupitati,ali zaista ne vjerujem u to.najlakse je za svoje probleme reci:neko me zacopro!tikice,mislim da je tvoja svekrva jedna zlocesta i primitivna zena promjenjenog karaktera i da ju trebas ignorirati al nije te zacoprala.ako mislis da ce ti biti bolje odi skini te uroke,mozda tvoja psiha i potakne nesto.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Crna magija i uroci
26.2.2009 20:08:14   
zaba
nebu nas niko u našoj kuruzi!!! IŠ,IŠ!!!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Crna magija i uroci
26.2.2009 20:27:19   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivanaa

ja zaista u to nevjerujem,moja mama se bavi alternativom i zna sve i svakoga pa ju mogu priupitati,ali zaista ne vjerujem u to.najlakse je za svoje probleme reci:neko me zacopro!tikice,mislim da je tvoja svekrva jedna zlocesta i primitivna zena promjenjenog karaktera i da ju trebas ignorirati al nije te zacoprala.ako mislis da ce ti biti bolje odi skini te uroke,mozda tvoja psiha i potakne nesto.


Ajde je pitaj, molim te......
Nikog ja ne krivim za svoje probleme, nego kazem da zena ide okolo nekim babama i to je rekla MM, nisam ja to izmislila, niti sam je tjerala da to cini.
Samo pitam, postoji li mogucnost da nesto takvo postoji.
A covjek kad je ocajan, hvatati ce se za svaku slamku.
Netko to moze razumjeti, netko ne i ja ga ne krivim.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Crna magija i uroci
26.2.2009 20:45:11   
tonkica
Joj prestrašno! Ne volim opće mislit na tavke stvari, koma živa!
Tikice i Žaba nadam se da vas nitko nije urekao.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Crna magija i uroci
26.2.2009 22:51:20   
Kika83
ja vjerujem da ima nešto,da nešto postoji ali neželim niti razmišljati o tome

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Crna magija i uroci
27.2.2009 0:33:05   
tiha
joj tikice postoji to svakako ja sam isprobala na svojoj kozi 2 puta uzas....kad sam bila beba moja vlastita baka tatina mama me zavracala imala sam frasove i vristala kad god me je dosla pogledat u sobu dok sam bila mala dok mama nije stavila bijeli luk na vrata al kakao ga je baba vidla kad je bio iza zavjese to neznamnije htjela uci u moju sobu.

i kad smo se vratili vec sam pisala o tome nesto me ponoci napadalo uzas nezelim nikome tao stauser posted image moaj mama je pozelenila kad je shvatila sta se dogada imala sam plavice po rukama uzasuser posted image
2 godine sam nosila zihericu na grudnjaku sa krizicem i sva sreca nikad se nije ponovilo

zato tikice ako mislis da to radi a lako moguce je obrati se nekome moze ti samo pomociuser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Crna magija i uroci
27.2.2009 6:46:50   
pilek
drage moje vjerujte mi ima toga samo ljudi kod nas ne vjeruju u to ili sakrivaju takve stvari...ja i moja familija smo zivi slucaj.....trajalo je nekih pet godina,mama mi bila bolesna nije se znalo od cega,sesta non stop problemi sa jajnicima ,ja isto tako ,tata bolestan..financijski katastrofa,novci su jednostavno nestali vec smo i sami sumnjali na te stvari i znali pricat u sali da nam je neko bacio urok i onda jednog dana tata nade pored ulaza u kucu zakopano u zemlji flasu i unutraje bilo nesto (necu pisat sto)i onoliki broj koliko je nas u kuci tad su roditelji krenuli u kontakt sa jednom zenom i rjesavali to....hvala bogu oodma se primjetilo preokret u nasim zivotima,ali znamo i ko je bacio urok,jer se sve to vraca toj osobi u istoj mjeri.....to je ziva istina

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Crna magija i uroci
27.2.2009 9:59:52   
Lady3

IZVORNA PORUKA: tiha

joj tikice postoji to svakako ja sam isprobala na svojoj kozi 2 puta uzas....kad sam bila beba moja vlastita baka tatina mama me zavracala imala sam frasove i vristala kad god me je dosla pogledat u sobu dok sam bila mala dok mama nije stavila bijeli luk na vrata al kakao ga je baba vidla kad je bio iza zavjese to neznamnije htjela uci u moju sobu.

i kad smo se vratili vec sam pisala o tome nesto me ponoci napadalo uzas nezelim nikome tao stauser posted image moaj mama je pozelenila kad je shvatila sta se dogada imala sam plavice po rukama uzasuser posted image
2 godine sam nosila zihericu na grudnjaku sa krizicem i sva sreca nikad se nije ponovilo

zato tikice ako mislis da to radi a lako moguce je obrati se nekome moze ti samo pomociuser posted image

[



ajme Tiha pa ovo je užasno..sva sam se naježila dok sam čitala..kako netko još tvoje krvi može to učiniti svome ,svojoj unuci..i onda se mi pitamo jel bi netko drugi (tuđi)učinio nama..Žao mi je što si to morala sve proći,,još ono o napadanju po noći..ajme ježim se..Nadam se da je sada sve u redu...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Crna magija i uroci
27.2.2009 10:48:35   
ejmama
I mi smo nažalost imali problema s našom bakom! Mama je bila kod neke žene i rekla joj je da je grozno koliko je zla i šta ona nama želi. To se desilo kad je sve krenulo malo bolje poslije rata, tata je uštedio nešto novaca i kupio kuću u koju se ona ubrzo uselila iako ima svoju i nikako nije htjela van. Ta žena je rekla mojoj mami ,npr. ispred vaše kuće se osušila jedna jabuka itd. Uglavnom to se riješilo poslije toga, samo što je ta žena rekla da će se ona jako razboljeti zbog toga što je napravila. Tako je i bilo i meni je žao što joj je tako bilo. To se sve desi zbog ljudske zavisti, kad se netko lijepo slaže i kad im krene u životu.

< Poruku je uredio ejmama -- 27.2.2009 10:49:12 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Crna magija i uroci
28.2.2009 16:36:56   
tiha
IZVORNA PORUKA: Lady3


IZVORNA PORUKA: tiha

joj tikice postoji to svakako ja sam isprobala na svojoj kozi 2 puta uzas....kad sam bila beba moja vlastita baka tatina mama me zavracala imala sam frasove i vristala kad god me je dosla pogledat u sobu dok sam bila mala dok mama nije stavila bijeli luk na vrata al kakao ga je baba vidla kad je bio iza zavjese to neznamnije htjela uci u moju sobu.

i kad smo se vratili vec sam pisala o tome nesto me ponoci napadalo uzas nezelim nikome tao stauser posted image moaj mama je pozelenila kad je shvatila sta se dogada imala sam plavice po rukama uzasuser posted image
2 godine sam nosila zihericu na grudnjaku sa krizicem i sva sreca nikad se nije ponovilo

zato tikice ako mislis da to radi a lako moguce je obrati se nekome moze ti samo pomociuser posted image

[



ajme Tiha pa ovo je užasno..sva sam se naježila dok sam čitala..kako netko još tvoje krvi može to učiniti svome ,svojoj unuci..i onda se mi pitamo jel bi netko drugi (tuđi)učinio nama..Žao mi je što si to morala sve proći,,još ono o napadanju po noći..ajme ježim se..Nadam se da je sada sve u redu...






nikad se vise nije ponoviloi i nadam se da ni nece jako se bojim takvih stvariuser posted image user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Crna magija i uroci
28.2.2009 17:09:40   
mlada mama
tikice ima toga jako puno i znam puno slucajeva iako se ne zelim sjecati,na zalost ne prodje dan da se ne sjetim sta svega ima oko nas,taako da nebis e cudila ni da je ovo sto se tebi dpgadja nesto takvog podrijetla

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Crna magija i uroci
28.2.2009 23:46:24   
tikica_69
A provjeriti cu....i to se da user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Crna magija i uroci
7.11.2020 21:21:32   
MarikokoMari
Poz možete li mi se javit

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!