|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Kakvu trudnoću ste imali?


Školska trudnoća bez problema
  62% (89)
Komplikacije od početka trudnoće
  9% (13)
Komplikacije u jednom dijelu trudnoće
  28% (41)


Ukupno glasova: 143


(Posljednji glas : 9.4.2016 12:06:19)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
28.4.2009 17:11:49   
pikachu
IZVORNA PORUKA: bia_ri

Ma sve super samo me je jako mučila žgaravica....
Zato je moja cura dlakava ko vukodlak.... Hahaha ima dlaka svud, svukud, a koseeeeee...........user posted image




Ja isto žgaravice imam, što li će tek meni biti... user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu bia_ri)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
28.4.2009 17:22:01   
lueman
sve tri super.stalno bi bila trudnauser posted image tak sam se dobro osjećala

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
28.4.2009 17:41:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lueman)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
28.4.2009 19:33:42   
Dajana
Sve trudnoće su mi bile super a ova zadnja najljepša, i ja bih najrađe stalno bila trudna, toliko se dobro osjećam u trudnoći.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
28.4.2009 22:53:12   
novamama
školauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
28.4.2009 23:02:58   
dominik
prva super...mucnina mrvicu..zgara tek pred kraj...noge blistale...kila dobila minimalno..nebi ni znala da sam trudna da nisam imala nedostatak mene i loptu ispred sebe
druga trudnoca - katastrofa, taman kad mi je prestalo povracanje dobila zgaravicu..noge ko balvani...naotecena bila full...kila ko u prici

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
31.5.2009 15:34:11   
ket
ma super...malo pred kraj naoticanje...ali sad kad gledam na nju....SUPER....da sam tad govorila o tome bila bi mi komauser posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
31.5.2009 15:47:29   
sm_h
Odlična trudnoća. Još uvijek traje, u 35.tjednu sam, ali do sada je sve bilo odlično.
Stalno bih bila trudna.
Odličan osjećaj...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
7.6.2009 23:30:10   
daniela 31
Cijela trudnoća 5, na kraju carski rez zbog nenapredovanja trudova.

(Odgovor članu sm_h)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
7.6.2009 23:32:10   
FIONA
od početka problemi...dva puta hospitalizirana...drugi puta ležala mjesec dana do poroda...do trudova je bilo neizvjesno kako mi je bebač i nisam mirno spavala...hvala Bogu sve je prošlo na porodu super i sad imam svog perdivnog anđela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
7.6.2009 23:34:41   
Ninaa
Doktor rekao školska, mučnine do 5 mjeseca, poslije sam počela naoticati,ali sve je ostalo bilo super, beba nisko, brzo rodila. E da mi je opet tako sljedeći put ću sigurno nagrabusiti

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
15.8.2009 16:06:20   
e_l_p_i
Da pokucam u drvo - moja trudnoća je bila za čistu peticu. Bez mučnina, samo malo lagano oticanje pri kraju trudnoće, imala sam dosta energije tako da sam stigla sve napraviti i pripremiti prije poroda. Uglavnom, prezadovoljna sam :) No, dok sam bila u drugom stanju, sve mi se činilo da je teško i da može i bolje, no kada sam ugledala svoju malenu curicu zaboravila sam na sve tegobe :)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
30.9.2009 14:18:39   
paolina
Moja trudnoca je nekako prosla  sasvim OK. Ioka sam u zadnjem mjesecu imala male bolove.. kada sam trebala na sto da se porodim stavili su me na neku loptu neznam cemu to znam samo da je boljelo.. a porod  normalno  boli ali je ok prosao... 

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
3.10.2009 8:16:01   
lajavuca
Moja trudnoca, jedina do sada, je bila za mene najlijepsi period u mom dosadasnjem zivotu (normalno do bebaca)...Radila sam do 45 dana prije poroda i radovala se svakom susretu s bebicom (pokretu, udarcu)...Mislim da nije one brige da sve bude uredu s bebacom......da su stvarno tih 9 mjeseci blazeni...Meni je najveca muka bila, ucestalo mokrenje, jer sam se nocu dizala, u pocetku trudnoce jednom, a sto se blizila kraju, dosla sam u fazu da se dizem svako sat vremena.......

Sretno...

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
3.10.2009 11:52:06   
lee
nisam imala nikakvih problema osim pri kraju kad me sve boljelo i kad sam dobila neki osip ali ništa to nije bilo strašno kao porod.kad sam rodila, posteljica nije htjela vani ma skoro sam umrla jer sam jako puno krvi izgubila...ne želim se ni sječati svega....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lajavuca)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
3.10.2009 22:30:36   
Anoniman
hmmmm.... otkud da počnem????

1. - recidivirajuće uroinfekcije od 8. tjedna do kraja trudnoće. Otvaranje u 25. tjednu, od 31. tjedna ležala u bolnici na infuziji Prepara i izoptina. Ipak sam rodila terminsku bebu user posted image

2. - prva polovica odlična; treće tromjesečje - pala na nogostupu, rana na koljenu mi nije zarastala oko 3 tjedna; na usnici mi narastao piogeni granulom koji sam operirala i za tri dana se porodila.user posted image

3. - mirovanje od početka jer je trudnoća svrstana u rizičnu samim time što sam ostala trudna 5 mjeseci nakon poroda. Mo'š mislit mirovanja uz malu bebu... Trudnoća sama po sebi je bila dosta teška i dosta me zezalo srce... (tahikardije)
ostalo je sve bilo i bolje nego što sam mogla zamisliti.user posted image

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
3.10.2009 22:35:27   
elle1
trudnoca mi je Bogu hvala prosla savrseno...jedva cekam opetuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
6.5.2010 21:45:55   
beba1710
moja trudnoća- nisam mogla bolje proći! jednom povratila, ostalo sve 5. naticanje ruku i nogu od 5mj.trudnoće i neizdrživa vrućina (dobro pa je bila zima hehe) ali to nije ništa neizdrživo s obzirom na ovu malu princezicu koju imam sad pored sebe user posted image   čak mi je i porod bio idealan s obzirom da mi je 1.beba user posted image user posted image

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
6.5.2010 21:51:11   
tita
Savršena!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
6.5.2010 21:51:50   
cuba
1. žgaravica
2. zatvor
osim toga sve odličnouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
6.5.2010 21:58:11   
adryosijek
mucnina trajala 1 cijeli mjesec bez povracanja,kila viska ,noge mi otekle i proslo je poslje poroda nekih 10 dana... dosta dugo sam imala bolove u zdjelici ... nije bas bilo naj al proslo je...rodila na drip na termin inace da je valjao ctg bi presli termin

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
6.5.2010 22:07:41   
Gogule
savršenu pa šta dvije savršene trudnoće. to mi je najljepši period, i bila bi stalno trudna....user posted image
ništa osim učestalog mokrenja no to i ne smatram nekim problemom. samo znate ono nesmiješ se zakašljati, kihnuti pa ni nasmijati bez da prekrižiš noge.user posted image user posted image
super super kad se sjetim... radila sam obje trudnoće do kraja, uživala u suncu, moru, ljetu.....

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
6.5.2010 22:17:49   
anuska08
PREKRASNU u svakom smislu riječi! Osjećala sam se blaženo, bez ikakvih posebnih tegoba, čak ni previše pospano (inače sam teški spavalica), uživala u svakom trenutku. Bez mučnina, posebnih želja i željica!!! Najljepših user posted image mjeseci u životu!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
6.5.2010 22:33:21   
leilany
a sad bum rekla OK al da me se onda pitalo rekla bi kaaaatastrofa.....
sve je dobro kad se dobro svrsi....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kakvu trudnoću ste imali?
7.5.2010 9:10:53   
lidac0605
Prve tri-super,nit mučnine nit povraćanja,jedino žgaravica...bila turbo aktivna
Al,brate mili,ova sad me ubila u pojam...ležarina od početka,prvo krvarenje,pa placenta previa marginalis-pa se to povuklo,pa stezanja,pa otvaranje...grozno-fala Bogu da je pri kraju user posted image  i da je zadnja...više ovak nekaj ne bi mogla psihički podnijet...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!