|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 18:17:50   
Thea
Moj je automehaničar i obožava to raditi.Zato i vozimo stalno neke stare aute jer da kupimo novi on bi ga raskopa do zadnjeg šerafa i slagao nazad....Radi u firmi a i doma privatno...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 20:58:47   
MaTana
moj je pomorac, voli svoj posao ali mu je i ful tesko....
Dok nismo imali dijete bilo je lakse, a sada kada cuje preko tel sto sve propusta krivo mu je.
Dakle mene mozete svrstati i u rubriku "donekle samohrane majke"


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 21:02:05   
mariola
Moj je diplomirani ekonomist. Tipično muško zanimanjeuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 21:27:09   
natalijax
moj je penzioneruser posted image user posted image user posted image user posted image a mlad ko rosa u podneuser posted image user posted image user posted image user posted image vasi svi rade a ja svog moram trpit 24h kod kuceuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio natalijax -- 23.8.2009 21:29:55 >

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 21:28:25   
lavica81
moj je diplomirani ekonomist, radi u jednom hotelu u financijama i zasad je zadovoljan

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 21:30:46   
Zvonki
Strojarski tehničar a radi kao referent. Nije baš najsretniji poslom jer je kreativan tip, voli stvarati (Vidi se. Imamo troje djece user posted image ) Ima smisla za slikanje i dizajniranje pa se nada da će jednoga dana tu zarađivati svoj kruh.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 22:03:54   
uspavana
moj je elektrotehničar po zanimanju....al sad radi kao web dizajner...što je učio godinama...i to jako voli raditi, isto voli stvarati nešto novo...

a sad traži neki drugi posao -nešto mu se smješi da bi radio kao elektrotehničar...jer trenutno s plaćom nije uopće zadovoljan...
a ko zna..za par godina možda će otvoriti svoju firmu i baviti se onim što voli...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 22:07:53   
ninishka
mm je autolimar, ali radi kao blagajnik u automatklubu...ok mu je, placa je dobra...posao nije tezak, ali psihicki ubija (znam jer sam i ja tamo radila)
da moze i da bi zano da ce mu placa biti takva, radio bi negje svoj zanat jer ga to opusta i veseli...evo sam mi je kuhinju novu napravio i ispala je odlicno...


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 22:43:03   
voljena
moj je tajni agent...

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Muška zanimanja
23.8.2009 22:43:44   
bomboncic02
Moj je konobar u restoranu jednog hotela. Trenutno uz posao i studira Hotelski menadžment..voli svoj posao i radi ga jako dobro, ali ga živcira šef koji apsolutno ništa ne radi i sve prebacuje na njega a on je "običan konobar"..
Radno vrijeme je katastrofa, većinom popodne radi, slobodan dan ugl preko tjedna i to ako...evo npr sutra radi od 8-14  i od 18-do kraja?

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Muška zanimanja
27.8.2009 9:42:44   
mama mery
moj je veterinar ali radi keramiku kamen i granituser posted image

_____________________________




(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Muška zanimanja
27.8.2009 9:58:45   
anaxx
moj je dipl.ing strojarstva, ima svoju firmu, obožava svoj posao...

njanja, možda nam se muževi znaju...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Muška zanimanja
27.8.2009 11:09:51   
mami 36
Automehaničar,kamioni,autobusi i sve sl.  tome,sav u tome,a ja obožavam kad u sred noći neko zove da je u kvaruuser posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 38
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 11:17:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mami 36)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Muška zanimanja
27.8.2009 11:20:38   
Ninaa
Moj je vodoinstalater i bavi se uz to i limarijom, ima svoj obrt i voli svoj posao,samo je to grozno jel ga cijele dane nema i pentra se po krovovima od jutra do mraka po suncu. Zimi ima slabo posla tak da ljeti mora zapeti. Sad se iskreno nadamo da će dobiti posao pa onda će ovo raditi samo iz gušta nekad i nekad.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Muška zanimanja
27.8.2009 11:43:17   
ket
MOJ JE GRAFIČKI STROJAR I RADI U JEDNOJ VELIKOJ TISKARI....OBOŽAVA SVOJ POSAO IDRUGO,BAR TAK KAŽE,NE BI MOGAO RADITI...RADI I U FUŠU PA AKO KOME KAJ TREBA,VIZITKE KALENDARI,PLAKATI....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio ket -- 27.8.2009 11:44:05 >


_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Muška zanimanja
27.8.2009 11:49:06   
elle1
moj dragi ima agenciju za nekretnine,voli svoj posao i mislim da ga dobro obavlja
stoga ako itko bude ista kupovao ili prodavao nek se javiuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Muška zanimanja
27.8.2009 12:03:46   
dominik
IZVORNA PORUKA: voljena

moj je tajni agent...


user posted image user posted image user posted image zajebavas ili ozbiljnouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Muška zanimanja
11.9.2009 21:33:15   
dogy2005
moj radi na naplatnim kućicama na lučkom. ako netko treba slobodan prolaz, javite se  user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Muška zanimanja
11.9.2009 21:39:09   
trudnica87
moj je profesionalni vozac i to radi.u jednoj firmi vozi mikser.

_____________________________

24.10.2009. u 16:00 stigao nam je nas andel - Patricia

(Odgovor članu dogy2005)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Muška zanimanja
11.9.2009 21:49:41   
trudnica87
evo nasa,mi kupili u pikolu inace su bila 1600, a sad na snizenju 1100.super su mi.nebi dala vise za kolica.

_____________________________

24.10.2009. u 16:00 stigao nam je nas andel - Patricia

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Muška zanimanja
17.9.2009 0:08:52   
voljena
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: voljena

moj je tajni agent...


user posted image user posted image user posted image zajebavas ili ozbiljnouser posted image user posted image user posted image



najozbiljnije! znaš kak mi je to bilo uopće i napisat... PRVI PUT u životu sam rekla nekom (dobro,napisala) šta mi muž radi... user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Muška zanimanja
17.9.2009 0:12:56   
mali_macic
IZVORNA PORUKA: voljena

IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: voljena

moj je tajni agent...


user posted image user posted image user posted image zajebavas ili ozbiljnouser posted image user posted image user posted image



najozbiljnije! znaš kak mi je to bilo uopće i napisat... PRVI PUT u životu sam rekla nekom (dobro,napisala) šta mi muž radi... user posted image



bas fora, cool.
a sto inace reces ljudima kad te pitaju s cime s bavi???


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Muška zanimanja
17.9.2009 0:21:38   
mali_macic
a moj je...pa svasta....ovako:

bio je 2g u opcoj Gimnaziji, pa je posao 2g. u Policijsku Akademiju (nije da mu je to bila naka ljubav ali nije bilo mogucnosti da ide na faks, inace je uvijek bio odlican ucenik), tako da je nekoliko godina radio u Policiji pa se razbolio i dobio profesijonalnu mirovnu (sto je u biti malo ljepse receno za otkaz jer se od te mirovine ne moze zivit), tako da je onda poceo radit u zastitare, sto mu je bilo uzasno i tako je krenulo razmisljanje o studiranje ili preskolovanje.
Odlucio se preskolovat za kuhara, sto je sve polozio u roku i poceo je radit kao kuhar u jednom hotelu ode u Dbk i ovu godinu u lipnju je jos zavrsio doskolovanje za slasticara, tako da jos uvijek radi u istom hotelu ali sad na mjestu slasticar i to mu se najvise svidja.
A bome i meni jer i on i doma kuha i pravi slastice, naravno i ja jos uvijek tu i tamo uzimam kuhacu u ruku.


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Muška zanimanja
17.9.2009 0:23:49   
voljena
pa ima značku koju su ljudi vidili,al ne od MUP-a,nego nešto slično,samo što ljudi ne primjete razliku da tu nikad u životu nisu vidili...tak da "radi" u MUP-u na održavanju sistem,pošto je expert inače za to... NIJE ZANIMLJIVO...nosi oružje 24 sata na dan,pa je čudno kad mu neko otima torbicu u gostima da objesi ili tak nešto... "Jao,pa šta držiš tako teško..."
user posted image
vuče toga tu još dooosta toga,ali...nije uopće za priču,živimo u zemlji da ne možete ni zamisliti da toga u hrv ima...zaboravite filmove,zaboravite vijesti što nam kažu...ovdje govana ima do neba...
teško je bit žena nekom u crnom...

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!