|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
[Anketa]

Prednosti i nedostatci dude


Za dudu
  77% (153)
Protiv dude
  22% (44)


Ukupno glasova: 197


(Posljednji glas : 9.3.2017 13:53:07)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prednosti i nedostatci dude
29.11.2011 14:52:53   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

I nama duda koristi za smirenje i uspavljivanje....
slatko...
nemam niš protiv toga da duda....dapače!



_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prednosti i nedostatci dude
27.1.2013 13:50:32   
cocco
može li se bebu kako "nagovoriti" na dudu? moj mali ju nije nikako htio, i bilo mi je drago, kao nema odvikavanja i cviljenja za dudom, ali s par mj je počeo dudati palac. i to mi je koma, prstić mu je sav nažuljan i crven, osim toga mislim da je odvikavanje teže. znam da je za njega kasno jer se on s dudom samo igra, al s obzirom da čekamo još jednu bebicu, htjela bi od početka spriječiti mogućnost dudanja palca.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prednosti i nedostatci dude
24.6.2013 14:34:37   
M.mama
meni treba pomoč moja cura ne može dudat dudu diže joj se hrana i povrača ali zato je sad počela gurat čitave šake u usta najviše kad je pospana sad je 2 i pol mjeseca stara i nemam pojima kako je odviknut od ruže navike i koliko to može još eskalirat i koliko če to dugo trajat
oblačim joj čarapice na ruke i njig gusla po ustima

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prednosti i nedostatci dude
13.10.2013 10:58:14   
glagla
ja sam za dudu.moje tri cure su odma prihvatile dudu,ali maleni neće...sada mu je misec dana i neće, samo ju ispljune. Kako da zavoli dudu?? Ima li koja neki savjet? Sad trenutno koristi siku umisto dude,tako da je stalno na siki...drži ju u ustima i spava,neće da pusti....Please neki savjet mi dajte user posted image

_____________________________

Svu ljubav svoju
tebi sam dao dok srce diše
a ti me učiš
da ljubav znači još mnogo više..Oliver

(Odgovor članu M.mama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prednosti i nedostatci dude
27.11.2013 19:46:42   
Ivankasf
Svaki dan trebam roditi- da li mi savjetujete kupnju dude ili ne? Uopće se ne mogu odlučiti

(Odgovor članu glagla)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prednosti i nedostatci dude
30.11.2013 8:13:39   
troubled
ne kupuj dudu....
bude li ti trebala, već ćeš je stići kupiti...
moje iskustvo je adaptirano - duda....dojenje - bez dude....
ali u svakom slučaju, prvih mjesec dana beba treba tebe, a ne dudu :)

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Ivankasf)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prednosti i nedostatci dude
16.12.2013 12:41:48   
zima1995
Ja sam bila protiv dude, i prva možda 2 mj. smo i stvarno bili bez dude, ali... On je imao dudu, mene. Stalno sam ga imala na sisi, i kad jede i kad se uspavljuje, uvijek sisa. Blažena duda, nekako smo ga navikli i noći i uspavljivanje je sve bilo spokojnije i mirnije. Zaplače, dam mu dudu, on se smiri i nastavi spavati... Ako budem imala drugo, definitivno kupujem dudu...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Prednosti i nedostatci dude
17.12.2013 17:22:01   
leptirka
ZA beba se sama umiri i uspava
PROTIV kad je postane svjestan, želi samo tu jednu prožvakanu i ofucanu dudu, teško se odviknuti

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Prednosti i nedostatci dude
22.12.2013 18:24:17   
zelja1
prvo dijete je imalo dudu, 2. ne upravo zbog iskustva. Nismo mogli izvaditi dudu iz usta, a još manje zamijeniti za novu, žvakala je tu staru, pokidanu dugo, do 3. dok nije završila kod psa kojeg se bojala pa je tako i zaboravila ubrzo na nju.

(Odgovor članu leptirka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Prednosti i nedostatci dude
23.12.2013 16:33:25   
morskavila
user posted image i ja sam prije govorila moje dijete dudu NEĆE imati, ali budući da nismo odmah išli kući, malo smo uranili i bili u inkubatoru, dijete su mi tamo, ne na moju volju naviknuli na dudu i ona sad veselo user posted image duda :-)
za odvikavanje treba biti ustrojan i nikako ne popustiti i mislim da će se uz malo plača i to riješiti

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Prednosti i nedostatci dude
15.7.2015 17:08:56   
zima1995
Evo, sad imam i drugo i ja koja sam u vrijeme neimanja djece bila NE dudi, sada sam za veliko DA dudi.

(Odgovor članu morskavila)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Prednosti i nedostatci dude
15.7.2015 18:01:27   
Ela28
Nisam ni ja bila za ali u bolnici su im oni sami turili i od tada su totalni ovisnici.Sad imaju 2 god i 8 mjeseci i jos se nismo rijesili nadam se da budemo uskoro user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Prednosti i nedostatci dude
16.7.2015 8:48:39   
vandax
Niti jedan nije imao dudu ni bocu. Jedina mana toga je da sam ja uvijek morala biti uz njih da mogu cickati, ali inače im nije bilo potrebno niti jedno niti drugo

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Prednosti i nedostatci dude
16.7.2015 9:22:19   
ReaM
Kod mene ista stvar kao kod vandax, imamo i boce i dude varalice ali ih ne želi

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Prednosti i nedostatci dude
8.3.2017 23:49:30   
nymeria
I ja sam bila protiv dude i nisam ju naravno niti kupila. Sa dva tj starosti mali je odjednom odbio sisu i poceo vristat. U narednih par dana dok je bio na bocici vristo i nije se dao smirit ni utjesit morali smo kupit i uvest dudu za smirivanje. Hvala bogu nakon dva tjedna smo opet bili potpuno na sisi ali je duda ostala... sad ju duda za uspavljivanje samo ili se igra s njom..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu ReaM)
Neposredna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!