|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 9:18:29   
ninolina
po tvojoj želji
user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 9:22:36   
Točkica28
pa ak je baš svadba onda vjenčanicu, ak je pro forma onda nekaj finoga (haljinica neka, ili šos i košuljicu)

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 9:31:24   
MiniMama
kako god zelis!! ja sam se udala samo kod maticara i bila sam u vjencanici, a par prije nas mi je bio genijalan jer su oboje bili u onim odjelima, ali s frakom, ne znam kako se to tocno zove. kao dva dirignta su mi izgledali s tim da je mlada bila trudna do zubi i izgledala je FANTASTICNO. zbilja mozes obuci sto ti srce zeli! nemoj bas doci u traprericama i tenisicama, mora biti svecano, ali nema pravila ni po boji ni po kroju.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 9:58:51   
njanja
moja frendica se udavala kod matičara u totalno šik kompletu, suknja i gore neka košulja, ali to je bilo tako fino, a s druge strane ne uštogljeno....i naravno sva je bila u kobinaciji boja sa mužem.... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 10:02:21   
MaTana
ja sam imala bijelu haljinicu, vjenčali smo se u ponedjeljakuser posted image user posted image user posted image , prije dvije godine i jedan dan...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 10:03:26   
zaba
IZVORNA PORUKA: Brunina mama

Koji papiri trebaju i ostalo?Nismo još napravili datum,a planiramo se vjenčati u 6. mjesecu.
user posted image ,došeći do mene u banku,znaš da sam se ja udala u trapericama i bijeloj majici...?
prvi put je to bilo onako,u vjenčanici,a sad,ma molim te pusti me s dress codom


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 81
   [Obrisani korisnik]
27.5.2010 10:07:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 10:07:43   
mali_macic
bili smo samo kum, kuma mm i ja i slucajno se potrefilo da smo svi u crno obuceni (ne bi da idemo na spovod) i to u petak predvecer. mislim da je jos bila i vrijeme korisme a maticar kad smo dosli vice "dodjite brzo gore da to obavimo i da stignemo gledat utakmicu" ne znam vise koja je utakmica bila ali na nacin kako je to rekao bilo je to skroz simpa. a nama je to onako bilo cista formalnost nista posebno, tako da nije ni bilo briga koliko ce trajat.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 10:10:13   
zaba
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: zaba

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

Koji papiri trebaju i ostalo?Nismo još napravili datum,a planiramo se vjenčati u 6. mjesecu.
user posted image ,došeći do mene u banku,znaš da sam se ja udala u trapericama i bijeloj majici...?
prvi put je to bilo onako,u vjenčanici,a sad,ma molim te pusti me s dress codom



Ludnica! A zašto nisam vidjela slike?user posted image
da ih je ovaj papak od muža priredio - vidjela bih,ali niti ja nemam,sve kao bude,bude...a jednom valjda bude


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 10:11:03   
njanja
i mm i ja smo se neformalno oženili, u ponedjeljak, na grčkom otoku santoriniju s pogledom na vulkan i s grčkim matičarem Johanesom koji je FRST RID ON GRIK DEN TRANSLEJT ON INGLIŠ....ja sam bila obučena u pistacio zelenu haljinicu do ispod koljena, lepršavu s rozim cjetovima po njom (Iz Leonarde), a mm u laneno bež odijelo sa rozom košuljom koja je pasala s mojim ružamauser posted image  oboje smo na nogama imali japanke, on normalne, ja na štiklu....najljepše vjenčanje na kojem sam bila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 85
   [Obrisani korisnik]
27.5.2010 10:13:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 10:20:11   
lee
ja sam se udala u vjenčanici bjeloj kao krinolina..bila sam trudna..a da nisam udala bi se negdje na otoku kao ti njanja...mogu misliti kako je bilo to sa prevodjenjem..bravo za vjenčanje!!user posted image user posted image user posted image slike gdje su.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 10:22:55   
njanja
probati ću dignut koju u album....neki dan sam dizala slike iz Rastoka pa nisam uspijela zaboravila sam reći kako je to na grčkom zvučalo: PARAKALO MATAKALO PETEPALO...a onda na INGLIŠ jednako tako sa naznakom da neš i razumiješ....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 11:39:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: njanja

zaboravila sam reći kako je to na grčkom zvučalo: PARAKALO MATAKALO PETEPALO...a onda na INGLIŠ jednako tako sa naznakom da neš i razumiješ....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 11:41:43   
Anoniman
nemreš belivit, ja sam imala vjenčanicu na obadva vjenčanja, isto smo kao i ti Nikolina, čekali crkveno poništenje, došlo je 3 godine nakon civilnog vjenčanja.
za civilno sam si mislila, pa prvi put se udajem, pa kak ću nego u vjenčanicu, bila sam trudna i imala sam jednu lagano bež trudničku, bila mi je baš lijepa.
a za crkveno sam si mislila, pa kak ću uć u crkvu u ko  zna čemu, pa sam opet imala bež vjenčanicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - baš sam freak!user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 11:53:39   
njanja
IZVORNA PORUKA: Mariachi

ja sam imala vjenčanicu na obadva vjenčanja
 ma gdje je mani promaklo da si se ti 2 x udavala????  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 21:38:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: Mariachi

ja sam imala vjenčanicu na obadva vjenčanja
 ma gdje je mani promaklo da si se ti 2 x udavala????  


pa da - za istog muža, civilno i crkveno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
napisala sam gore da smo čekali njegovo poništenje braka...
ma već sam na nekoj temi davno i o tome pisala - on se oženio i bili na bračnom putovanju, kad su se vratili on je morao otić na službeni put, kad se vratio, ženi ni traga, otišla doma i nije se htjela vratiti. i niš, nakon par mj. on je tražio razvod, a onda i poništenje braka, jer su mu rekli fratri da to nije normalno...
nakon 7 godina smo se mi upoznali i hodali i čekali poništenje... htjeli smo se vjenčati kad to dođe, al onda nam se "zalomila" Paulina pak smo požurili user posted image

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vjenčanje kod matičara
27.5.2010 21:52:29   
njanja
marija;i, zakon prica, mislila sam da toga ima samo na filovima. Jadan tvoj muz, ali eto dobro da je pobjegla pa je upoznao tebe....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vjenčanje kod matičara
30.5.2010 17:58:21   
Nikolina22
hvala vam curke, baš ste mi pomogle...
budemo vidjeli, danas sam ga baš biola pitala kako si on to zamišlja, jer bi mi matičara k sebi pozvali, prije fešte user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!