|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ljuta sam na usisavač
16.10.2009 11:34:55   
buduća mamica
grrrr, imam samsungov sa hepa filterom (dobila ga na poklon za vjenčanje) i sad sam jako ljuta na taj aparat, nikako ne vuče, star je svega par mjeseci i filteri se redovno peru i čiste, međutim on nikako ne vuče i dalje, ima li tko takav da mi da kakav savjet? vidjela sam da košta 900 kn, pitam se što to na njemu vrijedi tih novaca???user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 12:07:01   
mala pcelica
 muzmi čekić i razbij ga user posted image šalim se ,mozda se nesto u cijevi zastopalo pa ne vuče,provjeri cjevi....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 12:13:37   
Krky
Slažem se, usisavači su glupe naprave...niš sami ne rade. Srećom...imam dvoje velikih mališana, a oni svoje obaveze...
Vrlo vjerojatno ti je nešto u cijevi. Probaj je okrenut naopačke, a onaj dio na koji ide nastavak kratko začepi nečim i tako par puta. Ako nije to moguće da je nešto stvarno u predkrepajućem stanju...nama je izgorio mikrofilter i još nešto...usisavali smo "građevinsku" prašinu (gotovo prah)


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 12:16:03   
buduća mamica
CIJEVI SU ČISTE, to sam prvo mislila da je zaštopanouser posted image user posted image user posted image budem ja njega čekićem user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 12:17:01   
Bebys
uzim neko crijevo ili neku sajlu ak mos nac i probaj prociti crijevo od usisvaca...koliko ima wati...to je bitno....ako nema vise od 1000 to je slab usisavac placena ti je sam marka na njemu...i onda ti je zato slab...

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 12:17:51   
Bebys
onda vidi WATE...sigurno pise na njemu ....ako je malo manje od 1000 slab je radi toga...kupi si novi jaki. i nema frke...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 12:31:22   
natalijax
uf nebi znala nist o tom

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 12:52:14   
mišica 666
moj je danas  krepao pa se muž izvukao. (trebao je usisati cjelu kuću) user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 12:55:22   
Krky
I moj curićak želi smrt toj spravi...a dotičan je kupljen baš po njenoj volji.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 15:46:33   
tiha

IZVORNA PORUKA: buduća mamica

CIJEVI SU ČISTE, to sam prvo mislila da je zaštopanouser posted image user posted image user posted image budem ja njega čekićem user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image



_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 16:06:15   
BruMa
Imali smo i mi takav sličan s tim hepa filterom.Nije Samsung nego neki divlji.Isto je slabo vukao.
Nema vrećicu taj usisivač?Ima neku posudu?


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ljuta sam na usisavač
16.10.2009 22:19:26   
buduća mamica
tako je, ima posudu koja se prazni i ispod nje je filter (spužva) koji se pere, perem ga nakon svake druge upotrebe jer se mora sušiti minimalno 12 sati, uglavnom kakica zapakovana u ukrasni papir ako me kužite user posted image

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ljuta sam na usisavač
17.10.2009 14:29:03   
Kika83
Ma nevaljaju s tim filterima. Dobila ga za vjenčanje, 2g je trajao, živciralo me ono čiščenje filtera, bljak. Nikad više takav usivavačuser posted image

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ljuta sam na usisavač
17.10.2009 14:34:30   
buduća mamica
i ja sam ga dobila za vjenčanje, samo što moj nije durao 6 mjeseci...ja ne znam koji usisavač je danas dobaruser posted image user posted image user posted image

mama ima neki na vodeni filter, kupili su ga prije puno godina, bio je jako skup, ali dok ona njega očisti i opere i pripremi one vrečice i filtere, pa dok sipa vode u kanticu prođe je volja za usisavanjem, a da ne govorim da ako se odmah nakon upotrebe ne opere sve usmrdi se gore od farme svinja, to je užas

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
17.10.2009 15:18:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu buduća mamica)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ljuta sam na usisavač
17.10.2009 15:19:48   
buduća mamica
koliko love cvrči?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
17.10.2009 15:21:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu buduća mamica)
  Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!