|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   lišaj na licu
22.8.2009 16:00:28   
elle1
  Noa mi ima okrugli hrapavi crveni  lisaj na licu,mazala sam nekim kramicama al mu ne prolazi
ima ga vec nekih 10-ak dana,trebam li ga voditi pedijatrici...dajte neki savjetuser posted image user posted image user posted image


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lišaj na licu
22.8.2009 16:32:50   
Zvonki
Imali smo i mi to. To je neki početni dermatitis. Najbolje da kupiš u ljekarni neku kremicu za taj problem. Svi jako hvale Mustelinu kremu ali nama nije pomogla i jako se teško razmazuje. Ja sam zatražila par uzoraka pa sam na taj način pronašla odgovarajuću. Inače, pedijatrica nam je dala smućkanu otopinu s kojom smo tri dana mazali i povuklo se ali smo nastavili mazati s tom kremom. I kažu da to zna ostati cijeli život ali nama se negdje sa 5-6 mjeseci skroz povuklo i od tada nemamo. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lišaj na licu
22.8.2009 17:01:47   
Monica
Upravo sam i ja to pitanje imala prije 2goduser posted image
išli pedici i kaže ona meni ma to je lišaj mažite melemom kada meni kažu curke  sa jednog foruma to ti je dermatitis ja odmah kod pedice i kaže ona da mogao bi biti i dala nam je isto tu kremu što se radi.
samo s njom ti ne preporučam mazati više puta na isto mjesto jer ima kortikosteroide,kažu dr da djeci daju lagane ali svejedno nemoj to može istanjiti kožu,ja sam mazala dva dana,to se povuklo i onda sam nastavila mazati sa losionom od a-derme,to je bilo zimsko vrijeme kada je nosio štramplice pa je imao malo i po nogicama ali sada je to prošlo,ponekada se javi mali lišaj ali je u redu,kažu da to zna biti dojenački dermatitis koji prolazi oko treće godine
Nadam se da će i vama proćiuser posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lišaj na licu
22.8.2009 17:09:18   
Nika 24052006
I mi smo to imali,išli doktoru,dermatitis,dobili elocom kremu(ta što ju smućkaju u ljekarni),rekli da mažemo 5 dana,pa 3 dana pauza,i tako,ali nama nije pomoglo,pa smo onda dobili mustellinu kremicu i super nam je pomogla.Isto smo posljie još mazali a-derma kremom.Sad više nema problema.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lišaj na licu
22.8.2009 17:38:28   
Zvonki
I nama je krema A-derma pomogla user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lišaj na licu
22.8.2009 20:23:18   
elle1
a ja mislila to nesto prolaznouser posted image user posted image user posted image user posted image ,sad sam se pravo prepala,krivo mi sto ga nisam odmah vodila doktoriciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!sutra nedjelja pa mi pedijatrica ne radi al u ponedjeljak ujutro ga obavezno vodim,hvala vam curke puno...javim vam dijagnozu

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lišaj na licu
22.8.2009 20:28:42   
Nika 24052006
Ne brini ništa,odvest ćeš ga lijepo,dobiti kremicu,i to će proći...Nama se to nekoliko puta pojavilo,negdje di druge godine,i onda je prestalo...user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: lišaj na licu
22.8.2009 21:30:04   
elle1
hvala nikice,,,a valjda ce biti dobro,nadam se...user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: lišaj na licu
22.8.2009 23:10:10   
Snješka
Probaj Belobazu u ljekarni na recept. Neutralna krema baš za to. Moja Lana je tako imala sa 10mj ali smo morali mazati i sa elocomom. Ništa strašno možda reakcija na nešto.

_____________________________

Največa ljubav si mi Ti...
Največu sreču vidim u Tebi...
Ti si veselje svakoga dana,
a moj život zove se...Lana

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: lišaj na licu
23.8.2009 0:06:29   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Snješka

Probaj Belobazu u ljekarni na recept. Neutralna krema baš za to.


Ima Belobaza sa maslinovim uljem, oliva se zove i super je! Pitaj pedićku za nju, a nema kortikosteroida.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Snješka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: lišaj na licu
24.8.2009 14:02:46   
elle1
evo mene od pedijatrice,dala mi je nekakvu mast da se napravi u apoteki(bas kao sto ste i rekle).trebam mu mazati 3 dana pa na kontrolu,ako ne pomogne propisat ce mi neku jacu
sve u svemu kaze da nije nista strasno Bogu hvala!user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: lišaj na licu
24.8.2009 15:17:47   
inna
nama je pomogla eucerin krema

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: lišaj na licu
24.8.2009 15:21:18   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: elle1

evo mene od pedijatrice,dala mi je nekakvu mast da se napravi u apoteki(bas kao sto ste i rekle).trebam mu mazati 3 dana pa na kontrolu,ako ne pomogne propisat ce mi neku jacu
sve u svemu kaze da nije nista strasno Bogu hvala!user posted image user posted image user posted image





Bravo! Za to služimo mi (skromna sam ha? user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: lišaj na licu
11.9.2009 12:36:13   
elle1
evo mene opet na ovoj temi...user posted image
nakon sto sam mu mazala kremom sto su mi je pravili u apoteci i nije bas pomoglo...pedijatrica nas poslala dermatologu i on mu propisao geokorton,koristio ga tjedan dana jer se ne smije duze,nije bas ni ta mast pomogla(malo bude bolje pa sutradan opet isto)
ponovo kod dermatologa i on mu dao da ujutro mazem garamicin masti a navecer canesten kremom,i sad mu moram time mazati dva tjednauser posted image
ni sama ne znam sta je vise,kazu da moze biti od pasa ili macke ali nije bas u doticaju s njima pa ne znam,imamo psa ali je svezan vani i ne ide njemu skoro nikako,a u mame ima isto pas i dvije macke ali nije tamo cesto...
sto je jos gore jos mu se vise prosirilo,sad je velicine ljesnjakauser posted image
sve u svemu sad ga nikako necu voditi kod mame a vani oko kuce isto takouser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: lišaj na licu
11.9.2009 12:49:49   
Zvonki
A moguće onda da je zbilja neko gljivično oboljenje. Svakako maži kako ti je propisano jer se te gljivice jako brzo razmnožavaju ako se ne tretiraju.

E sad opet...user posted image Imala je moja mala nešto slično na trbuhu u vrijeme kad je mm imao po cijelome trupu. Naravno, prvo nam je palo na pamet da je od mačke jer je baš prije nego će dobiti to bio na selu u doticaju s mačkom. Negova dr. je rekla da je to zbilja to od mačke i dala mu mast. Međutim, kako sam primjetila to kod bebe odvela sam je njenoj pedijatrici. Ona kad je to vidjela rekla je da je to nekakav "Žilbertov znak"user posted image (moguće da sam krivo rekla) i da se može po cijelome tijelu rasprostriti. Zatim je mm pokazao svoj trup i rekla je da je to to, da nije to ništa od mačke. To od mačke se ne prenosi sa čovjeka na čovjeka, već samo s životinje na čovjeka. I da se to povuče nakon dva-tri tjedna mazali mi to ili ne. Naravno, muž je prestao mazati i zbilja, nakon 3 tjedna se sve povuklo. I njemu i bebi. user posted image
Pa sad ti budi pametan?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: lišaj na licu
11.9.2009 12:53:19   
elle1
a ne znam vise stvarno,skroz mu crveno i veliko pa me najvise strah da mu ne ostane...jer nema drugih nuspojava,tako da nije alrrgija.ima samo to na licu i nigdje drugdje na tijelu

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: lišaj na licu
10.1.2010 15:40:32   
silvija018
za sve vrte lišajeva melem je najbolje rješenje!!!

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!