|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krštenje i ostalo...
12.4.2012 14:26:39   
Vjeverica ST
Hej!
zanima me , vi koji ste doma radili krštenje što ste kuhali i radili za jest?

a što ste obukle? nam je u 5. mj pa se mislim...nekakvu tuniku, ili odjlce....ili košulju i one hlače što se nose uz struk,mislim, imaju visoki astruk, do prsiju? di to ima kupit? kako imam dvoje malenih doma,, u zadnje vrime i ne znam di šta ima kupit....

ljudi nas pitaju šta za poklon....od prvog djetea imamo gotovo sve pa tih stvari ne fali.....

što ste vi dobivali?
evo ja imam i sad neko krštenje pa se mislim....novac mi je glupo, bolje da je uspomena nekakva..... mi smo npr dobili sliku....

ali, nije mi sve na dohvat ruke pa me zanimaju vaša iskustva???

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krštenje i ostalo...
12.4.2012 14:37:59   
ruwenzor
mi smo imali u restoranu, ispalo je jeftinije neg da sam radila doma i nisam se htjela zafrkavati sa ljudima u kući
dobila je uglavnom nakit i lovu, a oduševila me biblija za djecu s ilustracijama. moram spomenuti i da je kuma naručila premedenu user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krštenje i ostalo...
12.4.2012 15:05:45   
pincirotvajler
od kumova hranilicu i tortu
u restaču samo ručak bio nas 8
obukla crne hlače i bluzu ništ posebno,kod nas sve ležerno

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krštenje i ostalo...
12.4.2012 15:09:52   
mariwa
Hej.. mi smo doma napravili malu fešticu za trideset_ak ljudi, samo najuža rodbina. Bio je 9mj i još uvijek je bilo jako toplo tako da smo bili na terasi i bilo je odlično. Kad su se svi skupili ponudili smo im najprije piće a onda nareske i razne salate a kasnije pečenog janjca i odojak sa krumpirima i različitim prilozima i na kraju torta. Cijelo vrijeme su bili i kolači na stolu.. Bebač je dobio svašta, svak je dao lovu i poklon. Od kumova zlatni lančić i privjesak, hranilicu, odjelce, svakakve igračke.. Muž je bio u odijelu a ja u crnim hlačama i plavoj tuniki, ništa specijalno..

< Poruku je uredio mariwa -- 12.4.2012 15:10:58 >


_____________________________

Karlo 6.7.2011.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krštenje i ostalo...
12.4.2012 16:26:49   
ucitelj
mi smo pravili doma ali hranu narucili iz restorana osim juhe to sam ja radila
rucku bilo juha leso janjetina krumpir ispod peke razne kiflice meza kruh ispod saca kolaci torta
svasta dobili jer nam je prvo kum donio brevi vrtic zvecke trenerku pape zlatni lancic i kriz tortu korpu s vocem i slatkisima posteljinu za bebe uf i svasta jos
obukla crnr ctikle i crnu haljinu koja je sakrila sve stoo joj je bilo u mogucnosti
a da i nase je krstenje bilo u 9 mj bilo vruce pa sve bilo na terasiuser posted image bilo oko80ljudi i to samo susjedi i moji i njeovi (bez djece tj nji nismo racunali s djecom oko100)

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mariwa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krštenje i ostalo...
12.4.2012 18:05:17   
Vjeverica ST
hm....ovo s dječjom biblijom zvuči dobro....i posteljina....
puno korisnih informacija!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krštenje i ostalo...
12.4.2012 21:53:10   
lilia
I mi smo dobili djecju bibliju od svecenika u crkvi, poslije smo imali rucak u restoranu za nas 20-ak. Bilo je super.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krštenje i ostalo...
12.4.2012 22:15:06   
Nika 24052006
Kod nas je za oba krštenja bilo podjednako,dakle,oko 80 ljudi,kuhali smo juhu,kuhano meso,paradajz sos,sarmu,odojak i salate,i naravno,kolači i torte.Cure su svašta dobile,od zlata,igračaka,radosnice,do love...Ja sam obukla (kupila),ono u što sam mogla statiuser posted image ,uglavnom,ništa posebno,crne hlače,košulja,štikle....

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krštenje i ostalo...
12.4.2012 23:40:35   
maryann01
mi smo imali krštenje prošle godine u petom mjesecu i bilo je oblačno pa smo cijelo vrijeme bili u kući, na meniju su bili:juha,kuhano meso s hrenom,odojak,janjetina,vratina pod pekom s krumpirom,razne salate,kolači i torta. a od kumova je dobio svašta:auto sjedalicu,sve za krštenje,lančić s križićem,posteljinu,igračke,pelene košaru s kašicama i sokićima,paket kozmetike,kolače i tortu.od ostalih poklona bilo je svega i svačega,uglavnom novci,odjeća i razne potrepštine za bebu.meni je financijski bilo isplativije doma jer imam svoje meso pa nismo ni planirali neki restoran.ja sam obukla crne hlače i šarenu tuniku,a mm hlače i košulju ništa posebno.

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krštenje i ostalo...
13.4.2012 11:51:40   
Ninaa
Mi smo prvi puta imali u restoranu bilo nas je oko 70 (najbliža rodbina i prijatelji) dobila je dosta zlata većinom naušnice, sliku Majke Božje od kamenitih vrata na čiji se blagdan krstila, od kumova hrpu toga, a od ostalih gostiju novce, robicu i naušnice. Na meniju su bili nareski, poslije plata s miješanim mesom i prilozima, salate, kasnije odojak i janjetina, na kraju torta i kava. Sad ćemo krstiti u 5 mjesecu nadamo se lijepom vremenu kak doma imamo sjenicu budemo uzeli šator da se zatvori i naručit ćemo catering isto planiramo oko 80 ljudi. Moj bebač je sad dobio kutiju s imenom i unutra pišu njegove mjere i težina na rođenju, stvarno prekrasno, imaš i prekrasnih okvira s imenom koje radi naša jedna forumašica meni su to super pokloni i orginalni.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krštenje i ostalo...
13.4.2012 12:02:15   
olivija
Mi imamo u 5. mj krštenje našeg sina, a od curice krštenje smo slavili doma...dobila je od kume ogrlicu i tortu,a od ostale rodbine puno zlata...ručak-pršut,sir,francuska,punjena jaja,paštete,masline ,krastavci,pite slane...juha,lešo meso,pašticada i njoki,rižot teleći i crni,pečena tuka,kolači,torta,kava....i tako ćemo isto za sina...

_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!