|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kamear za kompijuter
11.2.2010 11:07:55   
mama mery
mm ima puno rodbine u australiji cesto se cujeno preko fejsa
sad me zanima koliko se krecu cijene kamera i koji program moram imati da bi ih mogli malo i vidjeti

_____________________________



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 11:09:27   
leilany
ma to ti je bagatela sada imas od 100kn na dalje...one kvalitetnije su ti naravno i skuplje....
a sve dobis uz cam dok kupis..instalacijski cd i to je to
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 11:10:32   
mama mery
jel to trosi puno prometa jer ja imam ograniceno 3 gb mjececno

_____________________________




(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 11:48:50   
plavka
mi imamo logitech kameru koja je koštala oko cca 150-200 kn i mm je instalirao skype te znamo sa frendovima čavrljat preko njega i naravno pogledat se!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 11:50:51   
mama mery
ja skype nemogu skinuti s net odmah mi se kom resetira

kod kupim kameru zvat cu tipa sto mi je stavljao programe da mi to sredi svejedno mi treba antivirus

_____________________________




(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 11:51:24   
ejmama
Mi smo svoju jako jeftino platili, ne znam točno koliko. Ja imam i Msn i Skype, redovito koristim, jer imam rodbine posvuda, ne troši ti promet.

Veza s Australijom je puno bolja ako ne koristiš video poziv, nego obični npr. moja teta čim upali svoju kameru, veza se čuje sa zakašnjenjem, a kad je izgasi odmah je puno bolja.


< Poruku je uredio ejmama -- 11.2.2010 11:53:03 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 11:55:41   
Domy
mama mery ako želiš ja ču ti poklonit kameru imam dvije a ova mi samo skuplja prašinu....

mi ti imamo instaliran skype ..skineš si taj program..e da jedino moraš kupit mikrofon

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 11:58:48   
CallamityJane
ne znam cure ali ona ima jako malo prometa i cam skida jer cim ti gledas nekoga pravi ti download a i obratno ako neko tebe gleda....
ali da je odlicna stvar jeste, a imas i za pedeset kuna mama mery i meni je ta bolja nego ova sto sad imam od 250kn, na onoj od 50kn bar sam mogla zumirati a ova ne moze user posted image
mi godinama koristimo msn i ne znam da li bih mogla bez njega to mi je osnovni oblik komunikacije

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:05:14   
mama mery
da imam mali prometa a 1gb kad pređem to mi je 200kn nije mi pretplata toliko ta ova triuser posted image

ali zato cemo kad nam istekne ugovor s vipom uzeti max-tv i flet sad koji je to komplet neznam
ugovor nam istjece za god dana_ nacekat cemo se



_____________________________




(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:16:22   
Bebys
ja imam STRASNO ISKUSTVA S TIME...pa evo ovakokamera bilo koja uopce nema veze nemora biti skupa...moras je PRVO INSTALIRATI PREKO CD koji dobijes sljedi upute i onda ju tek ustekaj jer ako ju prvo  ukljucis NECE TI VESE RADITI...pazi na to..onda slusalice i microfon...tj. neke kamere imaju svoj micro zavisi kaku kupis...a program...TOPLO PREPORUCAM SKYPE...nema na hr. ima na engleski..NAJBOLJI JE ZA RAZGOVOR I BESPLATAN...ja ga koristim...gotovo svaki dan...skini ga sa googla...upisi skype i to je to...nova verzija je najbolja..inace ljudi koriste MSN...ali je jako los pada program i on mi je vise za djecu...a ako imas na googlu adresu sad po novom sa adrese isto mozes vidjeti se i cuti...ima sve ali druga osoba mora isto imati ISTI PROGRAM KAO I TI NARAVNO..moras se dogovoriti s osobama s kojima se zelis cuti KOJI PROGRAM CETE ZAJEDNO KROSTITI...moja preporuka je SKYPE the best of je stvarno...¨sretno

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:16:54   
CallamityJane
mi 200 kuna placamo 10giga i nikada ne potrosim do kraja, bar kada mm nije tu user posted image
on gore ima flat sva sreca jer da je ovde sa ovih jadnih 10giga ne bi nas oprala ministarska plata user posted image
eh da i mi jedva cekamo da nam izadje ugovor sa vipom i imamo duze cekati nego vi user posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:17:20   
Bebys
razgovor SE NEPLACA...to je gratis kao i SURFANJE PO NETU...samo SKIDANJE SE NAPLACUJE...sretno

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:19:03   
Bebys
IZVORNA PORUKA: mama mery

ja skype nemogu skinuti s net odmah mi se kom resetira

kod kupim kameru zvat cu tipa sto mi je stavljao programe da mi to sredi svejedno mi treba antivirus
  ako neide skype...imas MSN MESSINGER...malo je spor ALI JE ISTO ODLICAN..imas google adrese email isto osoba mora imati isti program kao i ti ako se zelite cuti..za googlu adresu TI JE NAJBOLJE I NAJJEDNOSTAVNIJE SADA IMAJU VIDEO I CHAT I RAZGOVOR...superuser posted image

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:21:34   
Bebys
msn messinger i googlu imas na hrvatski cak

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:24:18   
ejmama
http://windowslive.com/Desktop/messenger

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:24:18   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: mama mery

ja skype nemogu skinuti s net odmah mi se kom resetira

kod kupim kameru zvat cu tipa sto mi je stavljao programe da mi to sredi svejedno mi treba antivirus
  ako neide skype...imas MSN MESSINGER...malo je spor ALI JE ISTO ODLICAN..imas google adrese email isto osoba mora imati isti program kao i ti ako se zelite cuti..za googlu adresu TI JE NAJBOLJE I NAJJEDNOSTAVNIJE SADA IMAJU VIDEO I CHAT I RAZGOVOR...superuser posted image

zar nisi sad napisala da je msn za djecu user posted image ?

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:25:07   
ejmama
IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: mama mery

ja skype nemogu skinuti s net odmah mi se kom resetira

kod kupim kameru zvat cu tipa sto mi je stavljao programe da mi to sredi svejedno mi treba antivirus
  ako neide skype...imas MSN MESSINGER...malo je spor ALI JE ISTO ODLICAN..imas google adrese email isto osoba mora imati isti program kao i ti ako se zelite cuti..za googlu adresu TI JE NAJBOLJE I NAJJEDNOSTAVNIJE SADA IMAJU VIDEO I CHAT I RAZGOVOR...superuser posted image

zar nisi sad napisala da je msn za djecu user posted image ?


user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je super


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:32:27   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: mama mery

ja skype nemogu skinuti s net odmah mi se kom resetira

kod kupim kameru zvat cu tipa sto mi je stavljao programe da mi to sredi svejedno mi treba antivirus
  ako neide skype...imas MSN MESSINGER...malo je spor ALI JE ISTO ODLICAN..imas google adrese email isto osoba mora imati isti program kao i ti ako se zelite cuti..za googlu adresu TI JE NAJBOLJE I NAJJEDNOSTAVNIJE SADA IMAJU VIDEO I CHAT I RAZGOVOR...superuser posted image

zar nisi sad napisala da je msn za djecu user posted image ?


user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je super


i meni je odlican koristim ga vec godinama

surfanje jeste gratis i skidanje kosta, to je tacno!
a sta ti je slanje i primanje videa na msn-u
to ti je download( primanje videa da gledas ) i upload(slanje slike) slanje slike da neko gleda tvoj video prenos? to kosta Bebys!

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:32:44   
natalijax
nemam pojma,ja sam dobila na lapu tak da neznamuser posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:33:45   
Bebys
ma joj VI UVIJEK HVATATE SLMKU NEKU U KOMUNIKACIJI...msn je sporiji ali je isto odlican..za djecu je jer ima TONA SMAILICA I SLICNIH STVARI...puno vise nego ostali programi...a ja ga isto imama ali meni je skype najbolji ako hoces BRZ I DOBAR RAZGOVOR BEZ STEKANJA...itd...svejedno je sta ce skinutimama mery VIDI OVAKO najjednostavnije ti je OTVORI EMAIL ADRESU NA GOOGLU...i kada ju otvoris sve je na hrvatski sto je jako dobro...imas POZOVI U CHAT..osobu koja naravno isto ima googlovu email adresu...i kada ti osoba prihvati chat...tada se MOZE AKTIVIRATI I VIDEO POZIV...to ti je ja mislim najbolje i najlakse...netrebas skidati nikakav program A TO TI JE SUPER...sretno mama mery

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:36:00   
Bebys
nikakvo slanje slike...to je FILES...ako zelis poslati...ovo je DIREKTAN RAZGOVOR koji se NE PLACA....osim ako imate neke nemam pojma kakve netove...moja mama i ja uhr. dok sam bila...imamo ADSL..i sve je BESPLATNO...tako da nemam pojma o cemu pricate...MOJA MAMA I DAN DANAS SAMNOM GRATIS RAZGOVARA...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:36:28   
CallamityJane
niko ne trazi slamku bebys ti si napisala i mi imamo pravo da komentarisemo ako smatram da si dala pogresnu informaciju user posted image
sta je lose u tome?ovo je forum

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:39:10   
Bebys
ma sve o.k. rekla sam vam sta je najbolje jer imam jako puno iskustva s time i u hrvatskoj i sada dan danas koristim jako puno razgovornih programa na sve moguce nacine...i znam da moja mama u hr nista ne placa.. 

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:39:51   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: Bebys

nikakvo slanje slike...to je FILES...ako zelis poslati...ovo je DIREKTAN RAZGOVOR koji se NE PLACA....osim ako imate neke nemam pojma kakve netove...moja mama i ja uhr. dok sam bila...imamo ADSL..i sve je BESPLATNO...tako da nemam pojma o cemu pricate...MOJA MAMA I DAN DANAS SAMNOM GRATIS RAZGOVARA...

mama ti sigurno ima flat, znaci placa istu cijenu bez obzira koliko je potrosila!
a ako nisi vidjela mama mery ima ogranicen promet i nju ce pojesti cam o cemu i je otvorena ova tema!
a niko ne govori o slanju slika nego o slanju videa! malo bolje procitaj moj post user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kamear za kompijuter
11.2.2010 12:40:35   
Bebys
uostalom taj ADSL je neogranicen ako uzmes opciju skidanja i sve ostalosada je mama rekla da je izislo NOVO OD OPTIMA TELOCOMA...ima telefon i internet i televizor SVE U PRETPLATI ZA 200 KN pa vam to preporucammama kaze moja da je ODLICNO i nema ogranicenja skidanja niti surfanja...ona ce to sada uzeti TAJ PAKET telefon, internet i tv...odlicno kaze da je...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!