|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako ste se osjećale...
11.11.2008 9:17:45   
Florijan Jakov
..na dan vašeg vjenčanja???
Koji su osjećaji bili prisutni?? Jeste li bili nervozni ili ležerni?? Jeste li strahovali da netko neće biti zadovoljan muzikom, hranom...??

Osobno sam to dobro izgurala, ujutro uživala kod frizerke, kasnije došla šminkerica, cjeli dan laganini po kući hodala u trenirci, dočekivala i razgovarala s gostima, a u trenu mm-ova dolaska pred kuću još sam bila u trenirci user posted image ..uglavnom brzinsko oblačenje i isčekivanje da stanem pred mm-a, poljubim ga i zaplovim u bračne vode! 


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 9:20:16   
troubled
odlično user posted image
nikakve panike, nikakve nervoze...sve veselo i s osmijehom...
user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 9:21:36   
BUMBIKA
Mislim da sam dosta dobro podnijela,s obzirom da se inače uvijek rasplačem kad vidim mladu da izađe iz kuće...Vjerovatno mi je bio prevelik šok,pa se nisam rasplakalauser posted image
Malo me je bila panika do crkve,a kad smo došli u salu sve mi je bilo super...


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 9:45:29   
anne
Bila sam nervozna tek kad sam ih vidjela da dolaze do mene. A ja izgubila cipelu. Opća panika. Skoro sam se rasplakala. Puna soba cura, što očekivati?!user posted image
I bila sam jako uzbuđena.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 9:58:58   
tiha
cijelo prije podne sam bila kod frizera tocnije 3 i po sata a od toga 2 i po pod haubom i jos sat i pol kod kozmeticarke....i dosla doma prvo popravila malo sminku po svome pa docekivala goste u trenerci i s veom do guzice ahhahahaaa.....

ljudi su me cudno gledali! ali obukla sam se na vrijeme i bila sam totalno zbunjena kad sam izasla van i nisam smjela pogledat frendice jer su one cmizdrile kao bila sam im tako predivna! malo je falilo da se ne rasplacema li ostala sam ponosna i sva vazna izasla samo sa salom oko ramena na -10 stupnjeva i nije mi uopce bilo hladno dok su drugi bili u bundama! a sta ces ljubav grijeuser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 10:56:36   
Anoniman
moja dva vjenčanja s istim čovjekom....
cijeli dan sam bila na iglama, oba puta, a kad sam došla tam i rekla ono što je već trebalo, bila sam tak cool, ko da se ne udajem ja nego neko tam deseti...
u svakom slučaju, uživala sam. user posted image
Jednom s trbuhom, drugi put bez njega.

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 11:26:29   
Anoniman
ja sam bila cijelo jutro ful nervozna,padala je kiša i bila sam ljuta i plakala da se neču uspjet negdje vani uz more slikat.no,sve se promjenilo kad je moj dragi došo po mene,doveo je sunce,slikali smo se i nije bilo ni oblačkauser posted image  nakon toga sve ležerno i super.nikad nije sve savršeno ali bilo je sve u svemu ok.

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 11:28:40   
Puli
odlično
nikakve panike, nikakve nervoze...sve veselo i s osmijehom...


i ja tako
jedino još mogu dodati uzbuđenouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 11:30:59   
Florijan Jakov
sad sam se još sjetila...posebno sam uživala za vrijeme slikanja na balkonu, kod mojih, prepunom cvijeća...p.s. mami nikada poslije nije bilo tako lijepo cvijećeuser posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 12:14:34   
božica
IZVORNA PORUKA: Puli

odlično
nikakve panike, nikakve nervoze...sve veselo i s osmijehom...


i ja tako
jedino još mogu dodati uzbuđenouser posted image


gnjavili su me da ja moram kitice starcima staviti..e tu su me malouser posted image
kao da to baš mora mlADA

< Poruku je uredio božica -- 11.11.2008 12:21:02 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 12:19:12   
tonkica
Najljepši dan u životu (do tad!). Ni trunke treme, samo uzbuđenje, sreća, ushit i čista uživancija!!! user posted image Najljepši mi je osjećaj bio kad me mm vidio onak zbigecanu, jadan, nije se znao snać! user posted image Stalno me gnjavio pitanjima: kakva će ti bit frizura? Nisam mu htjela reč, totalno se iznenadio ukupnom slikom, da je ostao bez teksta!
Plakala nisam, iako mi je tata bio sav u suzama. Bila sam presretna!
I mama je zbog toga što sam ja bila sretna zaboravila na suze i skupa sa mnom uživala u mom danu. Ponovit ću se, ali fakat do Miinog rođenja mi je to bio najljepši dan u životu! I lijepo vrijeme, i svi sretni i nasmijani!!! Samo lijepe uspomene kad se sjetim tog dana!!! user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 12:26:54   
Dora04
Taj lipanj 2003. god. je bio pakleno vruć pa tako i 14, mislim da je bilo preko 35 stupnjeva.
Ja sam bila totalno cool, uopće me nije bilo briga što se oko mene dešava, fotograf mi je rekao "baš te briga za sve, ovo je tvoj dan" i tako je i bilo.
Jutro sam išla kod frizerke, poslije je vizažistica došla kod mene, došli su konobari i katering, a ja sam se zezala s gostima, kada je došao moj muž sam se počela oblačiti.
Poslje je sve bilo laganini, gosti su ispred hotela imali koktel a mi smo se išli slikat uz more.
Vjenčanje je bilo u Opatiji baš na dam grada i tamo je bio Mesić pa nam je i on čestitao kad smo ga sreli u parku ispred vile Angioline.
To mi je bilo baš fora.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 12:30:12   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: božica
gnjavili su me da ja moram kitice starcima staviti..e tu su me malouser posted image
kao da to baš mora mlADA


ja sam stavljala, ali samo mm-u i svojoj i njegovoj obitelji (roditelji i sestre) jer su oni imali drugačije kitice od ostalih...i takav je običaj kod nas


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 14:14:09   
Indy
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

IZVORNA PORUKA: božica
gnjavili su me da ja moram kitice starcima staviti..e tu su me malouser posted image
kao da to baš mora mlADA


ja sam stavljala, ali samo mm-u i svojoj i njegovoj obitelji (roditelji i sestre) jer su oni imali drugačije kitice od ostalih...i takav je običaj kod nas


I kod mene je takav običaj tako da sam to i ja radila, uz roditelje sam okitila djevere i djeveruše i naravno mm-a

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 15:15:47   
piggy
mi smo sve riješili prije,jedino sam na dan vjenčanja otišla na frizuru i po vjenčani buket.
sve je bilo laganiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 15:18:57   
mirna
bila sam nervozna i uzbudjena kao u transu, ali ipak ne toliko kao MM...user posted image

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako ste se osjećale...
11.11.2008 20:17:51   
njanja
IZVORNA PORUKA: troubled

odlično user posted image
nikakve panike, nikakve nervoze...sve veselo i s osmijehom...
user posted image
 kako smo bili na santoriniju, ujutro smo išli na razgledavanje, penjali se na ostatke neke tvrđave (Skaros), nakon toga vozikali se po otoku i kupali se (to je bio 6 mj i ujedno svj. nog prvenstvo pa nije bilo puno turista, bili sami samcati na plaži), došli do hotela, kupali se u bazenu i onda se išli spremiti....ispeglala sam si kosu, našminkala se, obukla se, uzela buket i krenuli smo.....Da se 100 puta ženim, sve bi isto ponovilauser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
21.2.2010 16:18:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako ste se osjećale...
21.2.2010 17:07:14   
pincirotvajler
osjećaj :daj, više da to završimo i idemo na medeno mjesecuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako ste se osjećale...
21.2.2010 17:09:05   
anuska08

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: troubled

odlično user posted image
nikakve panike, nikakve nervoze...sve veselo i s osmijehom...
user posted image


Isto tako, još sam sama sebe pitala "pa daj, gdje ti je uzbuđenje!!!!"
O, al već mm baš i nije bio smiren!!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kako ste se osjećale...
21.2.2010 17:40:28   
Lady3
Ja super,led ,mirna sve supač,muž blijed,izvan sebe ,pun straha i treme user posted image user posted image pobijelio od straha,eheheh...Morao malo gucnuti žesticu da dođe k sebi..user posted image Kad je sve bilo gotovo,živnuo ko mladić ..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kako ste se osjećale...
21.2.2010 17:43:16   
lee
ja sam bila trudna skoro7mj pa sam se osječala nekako čudno..ali sve je super prošlo i sad kad gledam slike zaplačem od sreče kako su savršeno ispale..a nigdje se ne vidi nervoza...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kako ste se osjećale...
21.2.2010 21:40:39   
novamama
dan prije sam imala temperaturu, zaprijetili mi inekcijama, pa sam se smirila...

kad se sjetim svog vjenčanja slabo mi dođe, i mm isto...šteta novaca...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kako ste se osjećale...
22.2.2010 0:03:07   
Ninaa
Ja sam inače trtarošica i ni dan danas ne mogu vjerovati kak je sve prošlo savršeno. Noćima nisam spavala od brige, mi htjeli malu svadbu, strarci veliku, oni plaćali pa se nismo mogli svađati, na kraju je bilo 350 ljudi i strašno sam se bojala kak će ispasti sve. Pa je par dana prije kiša padala, pa se na dan svadbe pokvario od mm auto. sve u svemu s kumom sam otišla kod frizera i na šminkanje, doma kad smo došle već su mama i od kume mama i moje frendice plakale, to se ponovilo još bar 3 puta. Kad sam vidjela mm kak ponosno korača s buketom cestom znala sam da je to to. Kad sam izašla tata me predao sav u suzama i svi okolo su plakali, jedva sam suspregnula suze a dalje je sve išlo savršeno i crkva i zabava. Bio je to naš dan i sve je prošlo kak treba, ko u bajci. Dok se nije moja ljepotica rodila bio mi je to najljepši dan u životu i gledam slike sa sjetom. Nakon svog tog živciranja otišli smo u Istru i pošteno se odmorili. 

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kako ste se osjećale...
22.2.2010 8:00:59   
boba125
ja inace panicarim oko svega pa sam tako i piz.... dan prije svadbe,samo bi se sa svima svadjala,mm mi je valjda 1000 puta rekao nek se smirim a ja jos vise na to user posted image
ali na dan vjencanja sam bila onak super,nikakve nervoze nije bilo
bas sam bila sretna user posted image

nazalost kobra je na kraju uspjela upropastit raspolozenje svima(da nabrojim kaj je sve napravila taj dan post bi bio jako dugacki, a cemu se prisjecati?!!)
ali nismo se ni mi dali,sto je njoj bilo koma
sve u svemu bio je to jedan lijepi,sretan dan za mm i mene

_____________________________




(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!