|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako ih nije sram
23.9.2009 17:15:42   
natalijax
dogovaramo u resstoranu za krstitke i kaze kuharica,kako samo krste prvu nedjelju u mjesecu,kako ih nije sram,od kad si to daju za pravo da crkva vodi svoje zakone
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:17:06   
FIONA
svašta...mi smo zver krstili u subotu kad sam ja htjela...i datum kad sam htjela...koje su to idijotarije...nazovi Kaptol...da vidiš kak bude krštenje svaki dan...mislim..ne kužim...to je do popa!!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:18:26   
natalijax
to je po novom kaze,sad treba krstit jedna zena i reko im je na same sisvete ce krstit,muz je poludio kaze ak bude fantaziro ide u đakovo na razgovor

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:21:18   
FIONA
Natić...lijepo nazovi duhovni stol i pitaj kako crkva može određivati takve stvari i uvjetovati roditelje...i ako može zašto...

Mi smo imali slučaj ada svećenik nije dozvolio krizmu jednom dečku jel nije išao na vjeronauk u crkvi več samo u školi...Nazvali su i znam da je svećenik dobio jezikovu juhu...kako je moguće da mali ima pet iz vjeronauka gdje je pola nastave bilo priprema za krizmu a ne može ići...tako da znaš da nekada svečenici sami donose pravila ne bi li si olakšali neke stvari koje im se ne daju!!!!...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:22:54   
bomboncic02
O Bože dragi, na što sve neće spast predstavnici naše vjere!!
Mi smo krstili Luku petkom, oko 17h mislim..ali petak je bio!!
Stajao nam je svećenik na raspolaganju kad god mi želimo tako.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:23:58   
natalijax
daj broj fiona ako imas

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:25:45   
FIONA
nemam...pitaj Mariachi...ili prosurfaj na netu...oni su na Kaptolu!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:26:08   
natalijax
ok hvala

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:27:19   
FIONA
IZVORNA PORUKA: bombončić02

O Bože dragi, na što sve neće spast predstavnici naše vjere!!
Mi smo krstili Luku petkom, oko 17h mislim..ali petak je bio!!
Stajao nam je svećenik na raspolaganju kad god mi želimo tako.



ma normalno...kakve su to idijotarije da se može samo jedna nedjlja u mjesecu...zakaj bi djete maltertirala perd svim ljudima na dugoj misi...mi smo imali lijepi obred samo za obitelj i bilo je baš super jel je zver svećenika vukla za rukav!!!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:28:56   
natalijax
evo nasla broj,sutra cu zvat,rade do 16h

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 17:31:50   
FIONA
ajd sretno i javi!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 18:21:13   
Thea
IZVORNA PORUKA: FIONA



bilo je baš super jel je zver svećenika vukla za rukav!!!user posted image



I naš zvjerko je čopio onaj kalež sa vodom za ručku i nije puštao nego se još sam poljevao......
Ma počeli su si previše slobode uzimati neki svećenici.......Samo ti malo zaprijeti njemu sa Kaptolom pa bude slušao....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 19:32:30   
Anoniman
Pitaj Mariachi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

OKuser posted image

Nato, ako si ti tamo iz đakovačke biskupije, onda ti je biskup Marin Srakić nadležan, (on je trenutno predsjednik Hrvatske biskupske konferencije, pa dalje od njega ne moraš ić) al najprije bi trebalo upitati gospona župnika zakaj on krsti samo jednu nedjelju u mjesecu? Jel to zato što možda nema koga? Ili je to zbog vlastitog konfora... Možda se može dogovoriti s njim... onak, ljudski, ne?user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 19:55:02   
natalijax
tako je on odlucio,ljudi poludili kazu nece pop odlucivat,valjda roditelji odlucuju kad ce krstit,ima njih cjeli samostan tako da ima ko krstit

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 20:30:34   
BUMBIKA
Draga moja i kod nas ti je tako..krštenje je samo prvu nedjelju u mjesecu...ma užas,ali nama je taman i to odgovaralo,pa se nisamo bunili..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 20:33:31   
ninishka
cula sam za to, ali kod nas toga nema...krsti kad mi hocemo i to bez problema...mi krstili maloga u subotu u 17h...jos nas je zupnik pitao kad nam odgovara...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 21:06:29   
Anoniman
Ti imaš pravo tražiti dozvolu da se dijete krsti negdje drugdje, ako ti tako bolje paše... samo moraš znati gdje i tko će krstiti prije nego pitaš župnika...
(mislim, ak ti to nije prekompliciranouser posted image )

(Odgovor članu ninishka)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 21:14:08   
karoca
To mi je prvo čut....mi smo Maru i Katarinu krstili kad smo mi odredili datum i to u drugoj župi bez problema jer muž pjeva u tom zboru, naravno bila je nedjelja i još je cijeli njegov zbor pjevo na krštenju poslije mise....baš je bilo lijepo i svečano...ha..ha..nitko nije imao takvu privilegijuuser posted image user posted image .

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako ih nije sram
23.9.2009 22:02:03   
lavica81
e stvarno svašta. ovo još nisam čulauser posted image , ćuj krsti samo prvu nedjelju, pa gdje to ima? ne znm što bi rekla. pojedinci sebi stvarno previše dopuštaju

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako ih nije sram
24.9.2009 13:13:50   
inna
glupost...svaka crkva ima svoja pravila Mi smo Domija krstili u drugoj župi i nismo trebali ništa od papira osim Domijev rodni list. Čak ni potvrde kumova ili nas da smo obavili sve sakramente.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kako ih nije sram
29.9.2009 15:39:37   
natalijax
bio muz i dogovaro krstitke,rekao je da je to fizicki nemoguce krstit kad ko hoce,i ni cut u mjesnoj crkvi,svast mu je naviko,i sad ja drage moje ostala sama na trazenju svecenika,ma poludit cu

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kako ih nije sram
30.9.2009 15:01:48   
natalijax
danas je zvao muz .đakovo i dobio odgovor,da oni sebi sami odlucuju kad ima stima za krstenje,i u filijalama se nemogu krstit samo u župi,ma sram ih moze bit ,gamad ,jel narod zbog njih tu ili su oni tu zbog naroda,samo kad su novci u pitanju onda si dobar,Sramota za cjelu vjeru,kako ih nije sram stid i strah pred Bogom o kojem pricaju,vidit ce on kad dode svetit kuce,dobit ce odgovor,DANAS MI NESTIMA SVETIT KUCU SAMO PRVU NEDJELJU U MJESECU

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kako ih nije sram
30.9.2009 15:04:38   
ejmama
IZVORNA PORUKA: natalijax

,DANAS MI NESTIMA SVETIT KUCU SAMO PRVU NEDJELJU U MJESECU


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kako ih nije sram
2.10.2009 12:44:14   
natalijax
muz je danas bio u drugoj zupi,svecenik je na svom mjestu,kaze on da kakvu to sramotu rade od crkve,rekao je da biramo datum i vrijeme,kaze on ocete u deset ujutro u podne u sedam navece,pod misom poslije mise,stvarno je ok

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kako ih nije sram
2.10.2009 12:59:27   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: natalijax

muz je danas bio u drugoj zupi,svecenik je na svom mjestu,kaze on da kakvu to sramotu rade od crkve,rekao je da biramo datum i vrijeme,kaze on ocete u deset ujutro u podne u sedam navece,pod misom poslije mise,stvarno je ok

user posted image user posted image user posted image

ipak ste uspijeli

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!