|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jel moguce
24.6.2009 12:45:32   
ivanaa
cula sam da sada ako je dijete ucestalo bolesno i pohada jaslice majka moze od hyyoa dobivati 3000 kn i biti doma do 3 god zivota.nekako sam skepticna i nevjerujem bas u to??jel moguce??

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jel moguce
24.6.2009 12:46:51   
ivanaa
HZZO-A

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jel moguce
24.6.2009 12:47:51   
Florijan Jakov
dijete treba imati dijagnozu po kojoj se majci daje status njegovateljice - samo ne znam koje su to dijagnoze. i ja sam to čula

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jel moguce
24.6.2009 12:48:16   
Dajana
Ma daj, nemam pojma, to mi zvuči nekak SF za ovu banana državu.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jel moguce
24.6.2009 12:49:02   
ivanaa
navodno da moze i za ucestale prehlade

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jel moguce
24.6.2009 14:31:08   
Njofra
Mislim da bi onda puno njih trčalo da dobiju taj status a to je zbilja malo SF za kako je netko rekao ovu našu banana državu

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jel moguce
24.6.2009 14:37:31   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ivanaa

navodno da moze i za ucestale prehlade


sanjaj draga....šogi je dobila dva mjeseca duže porodiljni i na kućnu adresu poslali rješenje da bi joj oduzeli kao ipak zabuna!!!!..Sad se žalila ali kako kod nas birokracija brza ne bu dočelaka odgovor nego išla bu delat!!!...inače mala ima imunitet na nuli sad će na drugu kuru injekcija za povečanje imuniteta na šalatu, stalne upale zbog toga mokraćnih pueva i srednjeg uha i ima neurodermitis....po njima mala je sposobna za vrtić i nema poštede...mislim da je to sdamo za klince koji su trajni invalidi ili rođeni sa nekim hendikepom sa kojim nisu u mogućnosti samostalno funkcionirati kao ostali vršnjaci...znam da ona mama koja je rodila jednog bolesnog blizanca zbog liječničke ogreške a drugi je preminuo nakon duuugooo godina dobila status njegovateljice!!...čist sumnjam da bu prehlada bila razlog da ti daju staž!!!...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jel moguce
24.6.2009 14:43:50   
Njofra
Joj Fiona užas jedan kako se mučimo s tim klincima i sve je u banani ništa ne funkcionira kako treba. Eto primjer.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jel moguce
24.6.2009 14:50:30   
FIONA
Njofra zarto treba kako su naše bake!!!...što više da idemo unazad a ne u korak sa modernizacijom...ovo je užas!!!...stalno mi vele kaj kupuješ kinesko...poludim na to...pa aloooo...za jedan doček ja kupila istu majcu u konjščinskoj sa etiketom kinesko a frendica skuplje u importaneu kao talijansko...majke mi moje...kad smo bile u istoj majci krepale smo od smjeha ali smo se zgražale na razliku cjene!!!...inače moj kum je prije šivao traper i iz Turske naručivao etikete raznih marki i dilao po dućanima!!!...aloooo, kupiš Diesel a imaš šrot...pa niš nije kao prije, čak ni u original dućanu...kak se potrefi i kako koja serija...cipelice jedne su super duge koma...igračke isto tako...ja sam za pješčanik, dati klincu rajnglu i kuhaću nek nabija i slično...moja se zaigra sa najlon vrećocom bolje nego igračkom...tako da je to sve taaaak bezveze da mi je muka...i još k svemu tome kancerogeno...uuužaaasss!!!!...kakva bude to generacija kad odrastu sve me strah...životni vijek max.50 god....

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jel moguce
24.6.2009 14:53:06   
ivanaa
meni frendica jucer to reklauser posted image da nije nest novo

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jel moguce
24.6.2009 14:56:13   
FIONA
ma nažalost nije...da!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jel moguce
24.6.2009 14:57:57   
ivanaa
tak sam si i mislila

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jel moguce
24.6.2009 16:49:21   
mala pcelica
prosto ne vjerujem u to jer majke sa teško oboljelom djecom ne mogu da dobiju status njegovateljice, a da ih daju za djete koje je 5 puta godišnje prehladjeno...NEMA ŠANSE!!!

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!