|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 13:17:01   
mlada mama
Evo posto mi se blizi druga godisnjica braka,moram smisliti neko suuupeeer iznenadjenje za moga dragoga. Sto mi vi predlazete? imate li nekakvu super ideju? ili  ste i vi vase iznenadile na neki super nacin? pisite mi sve sto vam padne na pamet.Svaka ideja je dobro dosla!!!pozdrav
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 14:31:17   
koka
Ja sam sretna akom se sjetiuser posted image , sad sam se naučila pa mu ujutro pošaljem poruku '' dragi sretna ti godišnjica'' pa znam da ću dobiti buketić cvijećauser posted image . A ja ( ako mi djeca dopuste) uspavam Roka i pripremim atmosfericu i samo njegova samuser posted image . A sad je i Mila pa čemo vidjeti.........

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 14:49:57   
mariola
Ja sam zadnji put svog iznenadila tako što sam dok je on bio vani obaviti neki poslić ja pripremila jednu od omiljenih večera, aa dan prije napravila njegovu omiljenu tortu i to u obliku srca. Kad je on došao na stolu je bila večera, svijeće, vino i torta u obliku srca... Ne trebam naglašavati da se večera ohladila i svijeće izgorile dok smo se primili večere................user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 15:01:21   
mirna
mariola da sam muškarac ja bi se s tobom oženila..user posted image user posted image user posted image   Bolje da MM ne vidi tvoje poruke...user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 15:04:02   
koka
IZVORNA PORUKA: mirna

mariola da sam muškarac ja bi se s tobom oženila..user posted image user posted image user posted image   Bolje da MM ne vidi tvoje poruke...user posted image
Slažem se , bolje da to ne vidi user posted image user posted image user posted image (mislim na mog )

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 15:17:54   
tiha
moj ce meni dati otkaz ako to vidi!



ja jessam romanticna ali djeca su tu pa malo teze ali mm nije uopce!

e da romantican je bio za dan zena kad je reko otvori gepek ja otvorim a buket ruza unutra mislim romantika u pm!

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 15:48:39   
piggy
 tiha tiha baš si zločesta,pa bar se je sjetio i kupio ti buket ruža.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 16:27:01   
mlada mama
da bar se sjetio,kad sam ja isla kuci iz rodilista moj ti fino u cvjecarni narucio ruze i zaboravio otici po njih od uzbudjenja tek se sutra dan sjetio

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 16:40:52   
mrvicak
E meni je godisnjica 06.10.pa stvarno ne znam kako bih ga mogla iznenaditi...
Vecera i tako to je pomalo isfurano jer smo za godisnjice zabavljanja uglavnom tako to obiljezavali i uz to pokloncic kakav,a sad bih ga rado iznenadila necim drugacijim...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 16:45:08   
mlada mama
da tako je i kod mene i on sada misli da ce tako proci i ova,a ja mu nicim ne zelim dati doznanja da cu ga,ako nadjem dobru ideju iznenaditi,ali nesto cu ja vec smisliti

(Odgovor članu mrvicak)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 20:35:38   
Tata
Ja bih bio sretan kao malo prase da mi žena spremi protvan kakao šnita sa preljevom od čokolade i litra mljeka uz to.

(i da mi to servira obučena kao francuska sobarica user posted image )

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 21:38:23   
zg_cinik
iznenađenje dragom za godišnjicu...user posted image user posted image user posted image

jednostavno...user posted image

spakiraš klince starcima...(po mogučnosti da on nezna)...
zamotaš se z velkim mašlekom...
kad dojde...(ak odma ne padne na rit), zamoliš ga da otpakira poklon...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:00:26   
mlada mama
vidis to su jako dobre ideje ili su to tvoja skrivena mastanja??user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:05:58   
zg_cinik
skrivena maštanja...user posted image user posted image user posted image user posted image

pitala si kaj bi...
ja sam Ti probal dat ideju...
vjerujem da bolje mogu pogodit želje TM...
neg prosječni član RR...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:21:49   
mlada mama
ma bravouser posted image user posted image user posted image  i ja mislim da bi bio odusevljen samo ima jedan problem nemam kud s malim...

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:34:08   
njanja
ja i mm se već godinama ne iznenađujemo, nego dogovaramo pa se pravimo iznenađeni...za 1. godišnjicu braka smo se odlučili počastiti i otputovali u london....A za 2. nam je stigao jan...... Ali iznenađenje bi moglo biti neko jednodnevno putovanje, izlet...ručak....tamo možete i sa bebačem.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:40:27   
zg_cinik
mlada mama....
sigurno postoji rješenje...
znam da vam je mali najvažniji na svijetu...
al morate i jedno drugom pokazati da ste si najvažniji (Ti i TM)...
kolko god to zvučalo...kajjaznam...
morate bit i malo sami...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:44:12   
anne
IZVORNA PORUKA: mlada mama

da tako je i kod mene i on sada misli da ce tako proci i ova,a ja mu nicim ne zelim dati doznanja da cu ga,ako nadjem dobru ideju iznenaditi,ali nesto cu ja vec smisliti


A kud bi s malim. Za većinu toga on vam ne smeta.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:47:47   
mlada mama
da znam i ja to zelim,ali stvarno nemam kud s njim,moji su daleko,daleko,a njegovi "ne mogu" govore da je on pre ziv da su oni bolesni,da imaju posla...i da ga oni ne mogu cuvati,a posto ja nisam odavdje i te ljude sve bas i ne poznam,ne mogu ga nikom ni ostaviti,tj. pokusala sam jednoj prijateljici ostaviti malog,on se derao uzas 24h je sa mnom i jednostavno nece da ostane s nikim cak ni sa muzem dulje od 15min.

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:50:21   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: anne

A kud bi s malim. Za većinu toga on vam ne smeta.user posted image


ne smeta navikli smo sve raditi skupa,dobro za neke stvari ipak pricekamo da zaspeuser posted image user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:50:54   
anne
U restoran možete s njim. A navečer - pa mora mali jednom zaspati. Nemoj odustati od romantike - malo domišljatosti i moguće je.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
1.9.2008 22:52:06   
anne
IZVORNA PORUKA: mlada mama

IZVORNA PORUKA: anne

A kud bi s malim. Za većinu toga on vam ne smeta.user posted image


ne smeta navikli smo sve raditi skupa,dobro za neke stvari ipak pricekamo da zaspeuser posted image user posted image


Naravno. Ako se probudi, pričekati da zaspe i sve iz početka.user posted image

< Poruku je uredio anne -- 1.9.2008 22:54:13 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
2.9.2008 10:25:02   
FIONA
ej!!! ja imala jučer godišnjicu pa vam mogu reći najsvježije podatke....
Kak je mm ukočen ko letva jer ima problema sa kičmom a ne želi na terapije jer naravno to njemu ne bu pomoglo, uplatila sam mu masažu od 60 minuta...medicinsku naravno.... nadam se da ga bu stisnula neka jača baba user posted image user posted image user posted image user posted image ... obzirom da voli čokoladu kupila sam mu onu sa komadičima keksa, tu obožava... našla sam malu čestitku na kojoj je nacrtan mišek koji drži srce, miš je morao biti glavni lik jer se mi tak zovemo ...mišek daj ovo , mišek donesi ono..napisala sam jednu srcedrapajuču poruku... i to sam stavila na stol  da kad dođe s posla da vidi i proviri.... uz to naravno išao je malo bolji ručak ili rana večera obzirom da je s posla došao tek u šest... sve u svemu bilo nam je super...dokaz tome, jučer nisam stigla na rajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
9.9.2008 11:43:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 14:02:17   
mlada mama
tako ce biti i kod mene,tako mi je i prije rodjendana navjestao iznenadjenje,iznenadjenje....a na kraju rodjendan dosao ono nista,on spava,a u kuhinji mu zvoni podsjetnik da mi je rodjendan i onda mu ja fino odnjela mob. i rekla pise ti da mi ne zaboravis cestitatiuser posted image user posted image ali zato jucer bez ikakvog povoda,kad sam se vratila s kavice fino me na stolu docekalo rafaelo veliko njamiiiiii

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!