|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   iskon
24.7.2010 21:47:39   
sirenas
dali netko od vas koristi iskon ,ja imam adsl,,i max tv ali čekam istek ugovora i mislila se na iskon prebaciti,ako tko koristi kakav signal oni imaju i dali se isplati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: iskon
25.7.2010 15:52:19   
njanja
mi imamo i iskon i ful smo zadovoljni, za 170 kn imamo flet rate internet, flet rate telefon (max 1500 min, ali to je jakooo puno) i skoro 50 programa...najbolje od svega je što je snimalica besplatna, zna biti tu i tamo i po par filmova u videoteci gratis + što ja najviše volim je da na hrt 1 i 2 i rtl i nova tv možeš pogledati navečer nešto što se prikazivalo u 13 h popodne....i tako do 2 dana unatrag što je meni najbolje....svakako preporučam

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: iskon
25.7.2010 16:27:54   
BUMBI
Mi isto imamo iskon trio start,mjesečno 210 kn...zadovoljni smo,samo sam malo i bila ljuta na njih jer su nas stalno bili zvali da pređemo na iskon i da ima akcija do 30.4 ko potpiše ima akcija uzmi trio plati duo..zvala nas je u par dana bar 10 puta(nebitno),mi smo svakako mislili preći na njih.
kad sam došla potpisati ugovor cura mi kaže dobijete i telefon gratis(za jednu kn) ja kaže ok,iako nam  i ne treba,ali nema veze.da bi nama došao račun slijedeći mjesec i nema nikgdje te akcijeuser posted image ...ja njih zovem i kaže mi da će poslati na reklamacije,pa će nam se javiti.Da bi mene tip nakon par dana zvao i kaže da smo mi imali mogućnost biranja između te akcije uzmi trio plati duo i telefonauser posted image i mi kao odabrali telefon...joj,ljudi moji bila sam bjesna ko pas
ja kažem i šta sad,a on meni mrtav ladan,pa ništauser posted image user posted image user posted image user posted image
Nije ni bitno,svejedno bi nakon 3 mj opet plačala 200 kn,ali sam bila ljuta jer su na stoliko zivkali i to nigdje ne piše šta je meni taj tip rekao,sto puta sam sve pregledala


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: iskon
25.7.2010 17:35:34   
sirenas
njanja u kom si ti djelu grada ,ja sma prigrad i neznam kakava im je pokrivenost

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: iskon
25.7.2010 18:29:22   
njanja
ja sam na rastocinama, mozes na njihovim stranicama upisat svoj broj kucnog tel pa ti odmah program izbaci da li su tamo pokriveni ili nisu

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: iskon
25.7.2010 19:03:04   
sirenas
ajde baš idem probatiuser posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: iskon
25.7.2010 19:08:47   
sirenas
upravo vidla nije dostupno ,grrr ,a ša mi preostaje ,neželim više biti na t-comu

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: iskon
25.7.2010 19:48:48   
zg_cinik
probaj s b-net... ili amis...
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio zg_cinik -- 25.7.2010 19:49:25 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!