|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hoču li biti sexy... nakon poroda
15.9.2008 13:52:46   
MILLA
ne bojim se poroda,ne smetaju mi kile,proljepšala sam se-tako mi govore-ali- ovih se dana dosta razmišljam... koliko ču se promjeniti nakon poroda-i kada se povratim na svoje kile i opet sama sebi budem ljepa... hoču li biti kao sada-da li ču izgubiti svoju sexualnost prema svom partneru... znala sam prije čuti kako j ogromna razlika između žne koja je rodila i one koja nije... hoču li biti manje privlačna i da li ču mom mužu zračiti sexy kao do sada... možda je sve ovo glupo ali o tome dosta razmišljam.. meni je sexualnost bitna u odnosu sa mojim mužem i posebno mu se sviđa što sam uska ... a kad rodim,hoče li ta razlika biti osjetna,da li če nam biti dobro kao i do sada?daleko od toga-on me voli,itd... ali za sada jako uživamo u sexu... jer znam što on voli i kako.. i ono što ga je do sada "palilo... hoče li se to promjeneti?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
15.9.2008 14:12:31   
tiha
milla nista se ti nebrini svaku prvorotkinnju sasiju malo iznutra ustvari pitat ce te dali zelis to je jedan sav i uopce ga ne osjetis jer je to skroz unutra u rodnici! naravno da ces biti sexy jos i vise pazi sta ti kazem! toga se uopce nemoj bojati...ja sam rodila dvoje i nisam ni jednom sivana a strasno sam uska sve to zavisi od tkiva sve se vrati na svoje mjesto tako da jednostavno nemas razloga za brigu. ako si sad uska bit ces i onda...user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
15.9.2008 14:18:01   
Florijan Jakov
Mislim da ne kažu bez veze "Sexy si onoliko koliko se sexy osjećaš". I stvarno vjerujem da je tako. TM i ti znate jedno drugome ugoditi u seksu, znate šta kome odgovara, kako se kome što sviđa i sl. Ne vidim razloga zašto bi se to promijenilo poslije poroda..možda će te još više paliti neke duge stvari, a njemu se možda počne sviđati neka nova poza, način maženja i dr. A što se tiče toga što si uska, tu ne bi trebalo biti problema, samo moraš vidjeti sa doktorom koji će te poroditi/šivati (ako bude potrebe) da te vrati u "prvobitno stanje"!  

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
15.9.2008 14:35:28   
Mrvna
Mene je jako brinulo na što će nam ličiti seksualni život tijekom trudnoće ali mm kaže da sam mu svaki dan sve više i više seksi. Ti tu i tamo radi Kegelove i ništa ne brini user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
15.9.2008 17:28:02   
anne
Slažem se sa curama Milla.
Nemoj zaboraviti što kažu - Ženi treba da se vrati u prošlo stanje koliko je i trajalo da u njega dođe - 9 mjeseci.
Ja sam si nakon poroda s Petrom bila stravično ružna - celulit, strije, trbuščić, sva naotečena - kao barokna slika. Sad sam si super - kg idu polako dolje, forma tijela se vraća i sad me to uopće ne dira.
S Petrom sam dosta popucala i šivana sam izvana i iznutra. Odnosi su me boljeli čak prvih par mjeseci pa nismo išli do kraja. Uspješno je bilo tek nakon 6 mjeseci. Nadam se da će sad taj dio trajati kraće. Ako i ne bude, malo ćemo se strpiti i to je to.
MM nisam ništa manje privlačna - dapaće popunila sam se u grudima i riti što mu paše. Već me sad gleda s sjajem u očima, no bu se još malo strpio.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
15.9.2008 17:38:04   
tiha
anne user posted image  user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
15.9.2008 17:46:11   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Mrvna

Mene je jako brinulo na što će nam ličiti seksualni život tijekom trudnoće ali mm kaže da sam mu svaki dan sve više i više seksi. Ti tu i tamo radi Kegelove i ništa ne brini user posted image





MM svaki dan po nekoliko puta kaze da ima najsexi zenu na svijetu... ja sebi i nisam sexi jer znam da sam puno bolje izgledala i da bi mogla jos bolje!!!
Moram priznati da se ne zamaram kak bum izgledala i da li cu biti ista jer dok god on mene pali i ja njega drugo mi nije vazno!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
15.9.2008 22:09:38   
troubled
kaže dragi da hoću user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
16.9.2008 9:28:48   
mirna
Što se tiče seksualnosti poslije poroda: nam je 100 puta bolje nego prije, kao da sam si aktivirala dole neke centre  s porodom...user posted image Vjerojatno sam mu i  sexy, ako nam je takav gušt..user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 16.9.2008 9:35:10 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
25.11.2008 12:39:44   
Wukovarka
Nadam se da cu mu biti sexy koliko sam sada, jer je nemoguc...
Sve ga pali. sve mu je dobro...mislim da bi mu bio melemem za oci kad bi cijeli dan hodala gola okolo user posted image

A ja sam sama sebi katastrofa, pravi mali user posted image


< Poruku je uredio Wukovarka -- 25.11.2008 12:40:17 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hoču li biti sexy... nakon poroda
21.2.2009 17:18:51   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

A ja sam sama sebi katastrofa, pravi mali user posted image



Nisam daleko od istine user posted image

MM je lud cim spomenem mlohavi trbuh i sve naslage skupljene u trudnoci...
Za njega kao da toga nema...a ja bas sve vidim

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!