|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gdje štediti
13.7.2009 11:49:48   
MILLA
našem malom želimo dječji stavljati u štednju,tako da jednog dana ima koju kintu za -daj bože-školovanje il nešto. pa razmišljamo di ,u koju kuču štedit da sutra ne bude neka patka. rekli su nam za wustenrot pa sad ne znam. daju poticaj na godinu(ne znam koliko) kao,ok. je . pa ovi drugi govore raifajzen banka... imate li preporuku?user posted image ...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gdje štediti
13.7.2009 13:45:56   
mlada mama
a medo štedo?? erste banka, nekako mi se ćini da je ona dobrostojeća banka i da nebi trebalo imati nekakvih problema.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gdje štediti
13.7.2009 14:36:06   
maja
Mi smo Noi uzeli životno osiguranje u Merkuru s tim da te novce dobije kad osiguranje završi, mislim da smo uzeli na 19 godina!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gdje štediti
13.7.2009 19:19:00   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: mlada mama

a medo štedo?? erste banka,
[/quote


po meni medo štedo NE VALJA-razlog je taj što dobiješ jaaaaako male kamate.samo nekih 3 % na godinu dana štednje,a ne stambenoj štednji(bilo koje banke) imaš poticaj od 15% ili maksimum 750kn na godinu dana.......

mi za zvrkića imamo u raifeisen st.štednju i zadovoljna sam a i tamo mi radi sestrična tako da ako se šta počne suškati da ne valja ima mi tko javiti i dati lovu lakše''vani''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!