|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: grčevi
12.11.2009 13:34:04   
martina87
mozda je jos prerano za sirup??cekat cu da navrsi 1 mj pa cu onda probati.jel ovo je grozno dan i noc skoro ima grceve.spava i place.a pazim na prehranu striktno..jojuser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: grčevi
12.11.2009 13:35:21   
dominik
siruo ide od mj dana a mala joj nema jos mj dana ...ja bi pricekala sa time

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: grčevi
12.11.2009 13:38:17   
Marta j
Mislila sam tek kada prode mjesec prije ne sirup ja sam i napisala da smo mi kada mu je proslo mjesec dana davali sirup i vise nije bilo grceva.

Znam kako ti je nama je Mate isto imao jake grceve plakao je pola noci kako su ga mucili.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: grčevi
12.11.2009 13:39:24   
martina87
hvala vam cure,izdrzat cemo jos nekako tjedan i pol pa cu uzeti taj sirup i probati.nadam se da ce pomoci.zao mi ju je gledati kako se pati,placem skupa s njom.user posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: grčevi
12.11.2009 13:42:18   
dominik
ja sam mislila nikad kraja...probala sve i svasta i dok crijeva nisu sazrijela nije prestajalo plakanje

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: grčevi
1.12.2009 23:04:51   
irinabobi
posle cicanja beba da uzdrigne a kad ima jake grceve probaj da je legnes na trbuh i da je tapses u predelu kicme i guzice.pozdravuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: grčevi
2.12.2009 10:21:13   
mariola
Mislim da je Toni sinoć imao grčeve. Plakao mi je dva-tri sata. Duša moja. Srce mi se raspadalo.
Zapravo  ne znam šta mu je, jesu ili nisu grčevi jer nije mi se grčio, ono da stišće noge, samo ponekad bi to radio pa u plač, smiri se pa odjednom počne opet plakati. Jedva smo ga umirili. Namučio se jadničak i zaspao je oko 22 i jutros do 7 je spavao. I preksinoć je bio kenjcav ali mi nije tako puno plakao. Za to vrijeme plakanja, u te dvi-tri ure je i imao stolicu 3 puta. Stolica je normalna, isto izgleda kao i do sad kad. Jesu to grčići?Kolike?Help!

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu irinabobi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: grčevi
2.12.2009 10:36:04   
m600
IZVORNA PORUKA: mariola

Mislim da je Toni sinoć imao grčeve. Plakao mi je dva-tri sata. Duša moja. Srce mi se raspadalo.
Zapravo  ne znam šta mu je, jesu ili nisu grčevi jer nije mi se grčio, ono da stišće noge, samo ponekad bi to radio pa u plač, smiri se pa odjednom počne opet plakati. Jedva smo ga umirili. Namučio se jadničak i zaspao je oko 22 i jutros do 7 je spavao. I preksinoć je bio kenjcav ali mi nije tako puno plakao. Za to vrijeme plakanja, u te dvi-tri ure je i imao stolicu 3 puta. Stolica je normalna, isto izgleda kao i do sad kad. Jesu to grčići?Kolike?Help!


jel savija nogice i jel rukice skuplja? jel ti dojiš ili je on na adaptiranom??
mi se još uvijek patimo s grčevima user posted image nurse harveys nam je puno pomogao i čaj od komorača
mariola ako tako nastavi vjerovatno ima grčeve...kad tako plače onda ga uspravi i treskaj da se dobro ispodriguje
i obavezno kupi čaj od komorača  on je dobar i za bebe koje nemaju grčeve jer od njega se fino prduckauser posted image


< Poruku je uredio m600 -- 2.12.2009 10:46:12 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: grčevi
2.12.2009 11:00:06   
mariola
M 600 ja dojim. Do sad mi je super bio. Najede se, podrigne dobro, ne samo jednom nego i više puta. Spava 4 sata,redovna stolica. MA savršeno. Zadnja dva dana ne kaka preko dana nego tako navečer od 7-8 do deset plače, i u te tri ure se i pokaka tri puta. Probala sam mu sinoć dat čaj od komorača ali on jadan ne zna na dudu pa smo se mm i ja uz svu muku i nasmijali s njim.
Al ću mu probat davat taj čaj. Mislila sam mu to dati preko dana, pa da do na večer djeluje??? Ili??? Ako bude i večeras tako poslat ću mm-a u apoteku da nam nešto kupi. Sirup, čepići ili šta već?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: grčevi
2.12.2009 11:09:50   
MILLA
mariola..tvoj ne zna za dudu,baš kao ni moj...ni dan danas. u vrijeme grčeva smo mu davali na čašu ili žličicu....a grčevi se javljaju uvijek u isto vrijeme,uglavnom navečer. najbitnije da se uvijek podrigne,nakon svakog obroka. meme su čak učili da se između jedne i druge cice podrigne...uvijek je bio pun zraka pa ga je to mučilo. kako smo mi imali problema sa spavanjem,kad bi napokon zaspao na cici,muka mi ga bilo tapkazi da se podrigne da ga ne probudim..pa me med. sestra naučila podrignuti ga na polusjedeči položaj,laganim tapkanjem malo iznad sredine leđa...i nakon toga je spavao duže nego inače...a nama nisu pomogli nikakve kapi,ni čajevi...ništa. jednostavno je sa vremenom prošlo,nakon 4mj

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: grčevi
2.12.2009 11:32:36   
mariola
On meni super jede i podrigiva i ima stolicu redovno. Samo eto zadnja dva dana dobro jede, podrigne ali ne kaka nego ga na večer počne mučiti.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: grčevi
2.12.2009 11:37:39   
ninolina
a mišić mali, slobono mu daš čaja i preko dana, ali neznam koliko će pomoći

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: grčevi
2.12.2009 11:39:26   
ejmama
Mariola probaj mu dati čaja na žličicu, moja uživa kad joj tako dajem. i probaj ti piti čaj pa onda i njemu bude lakše.


< Poruku je uredio ejmama -- 2.12.2009 11:40:29 >


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: grčevi
5.12.2009 12:08:55   
JOSIPA22
Ovako mi smo počeli dohranjivati sad već 4. dan sa aptamilom comfort..dajemo ga dva puta dnevno uz dojenje jer nam je dijete samo uz dojenje imalo zelene stolice a to su stolice gladi pa smo odlučili dati taj "comformil" jer je i imalo grčeve.samo uz dojenje je imalo redovite stolice kod svako prematanja..a sad već 36 sati nakon 4. dana kako smo uveli comformil nema stolice i muku muči sa time jer vidim da tiska a nikako da stisne.povremeno ima vjetrove.sad više neznam šta da učinim jer bi taj comformil trebao bit baš za uravnoteženje probave,protiv grčeva i protiv zatvora a dijete mi baš sad to sve ima..dali netko ima takva iskustva i dali je to prolazno ili da prekinem sa tim "comformilon"?user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: grčevi
17.8.2010 19:14:03   
Wukovarka
Zar je moguće da baš cijeli dan ima grčeve???

Jadna premorena je....zaspi i za par minuta se počne derati, prdi kao luda...a smrdi kao mali tvor user posted image
Danas drugi dan tako....zaspala mi je sad na rukama, žao mi ju spuštati u krevet da ju opet ne uhvati.

(Odgovor članu JOSIPA22)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: grčevi
17.8.2010 19:17:07   
mišica 666
sumnjam da može trajati cjeli dan osim toga bolilo bi ju na rukama isto. mislim da joj je ljepše na rukama blizu mamice.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: grčevi
17.8.2010 19:27:03   
maja
a kad ti je kakala zadnji put...meni p. ne kaka po četiri dana pa onda kad krene isto prdi i smrdi dok ne izađe

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: grčevi
17.8.2010 19:55:10   
Wukovarka
Ima stolicu dva puta dnevno i to vrlo uredno u isto vrijeme.

Ali ovo prdenje traje cijeli dan i baš se vidi da ju muči

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: grčevi
17.8.2010 20:58:13   
L.P.
Nama je doktorica sa intenzivnog odjela pedijatrije rekla da neke bebe mogu imati grčeve poslije svakog hranjenja.I Ivan mi isto dosta plače,pogotovo navečer,ali treba prepoznati i kada se želi samo držati a on to jako voli pa se često umiri kad ga dignem,ako plače i kad ga držim onda znam da ga boli.A proći će i to.user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: grčevi
20.8.2010 12:31:16   
marta2
pozdrav!!!
ja sam majka bebice od mjesec i pol. nekoliko dana od 19-21h histerično plače(ja bi rekla čak vrišti),bez grčenja nogica, zagledana u jednu točku. nemamo mogućnosti dozvati ju, poljupcem smiriti, niti maženjem ublažiti plač. stane nekad nakon 5-10 min, nekad se plač ponovi još nekoliko puta u sat vremena, a nekad je kraj. što činiti i zbog čega uopće dolazi do tolikog nekontroliranog plača??

puno hvala, jel više ne mogu gledati i slušati ju kako plače, a ja sam potpuno nemočna


< Poruku je uredio troubled -- 20.8.2010 12:34:56 >

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 120
   RE: POMOĆ!!!
20.8.2010 12:35:21   
ninolina
ako se to javlja svaki dan u skoro istom vremenu to su sigurno grčevi...Daj joj malo čaja oza grčeve, kapi....iako nema tu puno pomoći...znam da ti je grozno slušati ali utješno da će skoro proči...

dobronam došla


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu marta2)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: grčevi
20.8.2010 12:36:01   
troubled
meni to sliči na grčeve...
znaju ih mučiti i bez da grče nogice...
dojiš li? smiri li se na prsima?
meni je magda jedino na prsima mirovala tih 15-ak dana dok je imala grčeve...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu marta2)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: grčevi
20.8.2010 12:38:05   
Imra
takodjer mislim da je o grcevima rijec, pokusaj je staviti preko nogu na stomak i maziti po ledjima, mozda ju smiri

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: grčevi
20.8.2010 13:06:54   
Wukovarka
Vezano za grčeve...jučer sam išla tražiti onaj sirup za koji me naša Fionita uputila...Nurse harvey's, ako se tak piše.
Uglavnom više se ne proizvodi, imaju nekakav Torminalis.
Čini mi se ok, jer mi Tena sinoć imala ofenzive sa prduckanjem.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: grčevi
20.8.2010 14:07:37   
marta2
hvala vam curke!!!
i ja se nadam da će skoro prestati.
al stvar je u tome što nikako ne prestaje s plačem, pa čak ni na prsima(samo sisa). nekad joj se javi i u samom tijeku sisanja.
nema pomoći ni pri okretanju na pupu.
zato me i plaši, što ama baš ničim i nikakvim položajem ne mogu ju umiriti.

nadam se da će proći kako je došlo, ma što god to bilo.



(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!