|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr branko radakovic
12.8.2010 22:04:35   
cele
pozdrav cure.molim pomoc gdje radi privatno prof.branko radakovic i kakva su vasa iskustva...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr branko radakovic
3.9.2010 23:11:10   
Gogule
a tko je on i u kojem si gradu?

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu cele)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr branko radakovic
25.11.2010 14:55:09   
bubi
Pozdrav! dr.Radaković mi je vodio drugu trudnoću i porodio me. Ja sam njime oduševljena!
što se tiče umjetne oplodnje u bolnici sam provela dosta vremena s puno cura koje su kod njega bile na um.opl. i vrlo uspješnoj, vodio im je trudnoću i sve su bile jako zadovoljne.
ako bih nekome preporučila kakvog dr. preporučila bih od srca dr.Radakovića.
radi u Petrovoj bolnici.

(Odgovor članu cele)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

pomoć?
turići

koje vam je lipše?

niko (41%)

petar (59%)


Broj svih glasova: 140

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!