|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   evo dekoracije sa vjenčanja
28.9.2010 14:34:01   
lema
joj nemojte se ljutiti ali neznam kako poslat poruku kad napravim album da ga pogledate  user posted image pa evo ovako! Evo vjenćanje je bilo u subotu ja sam se potrudila i ovako je to izgledalo još moram dobit slike od auta i vjenćani buket pa budem i to ubacila!Ljudi su bili oduševljeni jednostavnošću i profinjenosti sale ništa natrpano a opet tako ljepo!! One ružice za tortu što su me toliko mućile nakraju su ispale bomba mlada je riknula kad je vidjela tortu!!!!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 28.9.2010 15:02:50 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: evo dekoracije sa vjenćanja
28.9.2010 14:51:51   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
super je,meni se jako svidja.obozavam crvenu boju i boju sampanjca user posted image
jednostavno a ostavlja dobar utisak. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: evo dekoracije sa vjenčanja
28.9.2010 15:00:19   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 28.9.2010 15:03:09 >


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: evo dekoracije sa vjenčanja
28.9.2010 15:09:38   
uspavana
user posted image user posted image user posted image user posted image

prekrasno!


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: evo dekoracije sa vjenčanja
28.9.2010 15:21:49   
lema
Da stvarno ljepa konbinacija i njena vjenćanica je bila boje šampajca a buket boja krvi! Evo cure za vjenćanje znate kome se obratit hahahauser posted image user posted image  Stvarno bez zezanja tu sam za šta god zatreba!! Cijena je pristupaćna a ljepota i elegancija zajamćena !!!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!