|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   caffe aparat
1.8.2010 15:06:57   
mlada mama
Hej cure, kupujemo  aparat za kavicuuser posted image zanima me ima li koja iskustva s ovim http://www.prodaja-ponuda.com/aparat-za-kavu-gaggia-syncrony-logic/640078/mali-kucanski-aparati/ 
meni se cini jako dobar,ali voljela bih cuti,ako ga netko ima kakav je?
I jos jedno pod pitanje (za one koji imaju caffe aparat kod kuce) koju kavu koristite??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: caffe aparat
1.8.2010 15:07:31   
mlada mama
http://www.prodaja-ponuda.com/aparat-za-kavu-gaggia-syncrony-logic/640078/mali-kucanski-aparati/

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: caffe aparat
1.8.2010 16:58:10   
BUMBI
Ja nemam pojma,a i baš ne vidim razloga za kupovinu toga...sorry

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: caffe aparat
1.8.2010 17:55:20   
Duve
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Ja nemam pojma,a i baš ne vidim razloga za kupovinu toga...sorry


Isto, cifra mi je stvarno prevelika


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: caffe aparat
1.8.2010 18:20:57   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Duve

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Ja nemam pojma,a i baš ne vidim razloga za kupovinu toga...sorry


Isto, cifra mi je stvarno prevelika



A zašto ne,ako si mogu priuštiti?,a i obožavam kavu iz caffe aparata,ali nije to bilo pitanje user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
1.8.2010 18:51:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mlada mama)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: caffe aparat
1.8.2010 19:09:23   
leilany
ja nis ne mislimuser posted image ...samo znam da za 3,5 soma kuna mora kava bit dobra....
...ja u svoj aparat koji je btw 100x jeftiniji od ovog na sliciuser posted image stavljam illy kavu i kava mi je ko iz birca....
..posto kazes da imas lovu onda si ga kupi....user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: caffe aparat
1.8.2010 19:27:52   
mlada mama
Ma prihvacam ja i druge prijedloge user posted image user posted image user posted image leilany kakav ti imas cafe aparat?? nisam ja rekla da to mora biti baš ovaj ovaj,ali ovaj mi se svidio,a nisam sad htjela ici kupiti nesta jeftino pa da nevalja, zato i pitam iskustva!!! 

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:12:59   
dami
Iz iskustva znam da je to aparat na visokoj razini kvalitete i vjerojatno zato drži tu cijenu. Lavazza ti isto ima dobru kavu .Uzmeš za smješnu cifru njihov aparat stim da si obavezan koristiti samo njihovu kavu. Nešto kao najam. Moždaš imaš još takvih proizvođača ,ali tebi naravno na volju.
Mm ima aparat gagga i nikad mu se nije pokvario a ima ve 20-ak godina.

< Poruku je uredio dami -- 1.8.2010 22:13:22 >


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
1.8.2010 22:13:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dami)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:17:41   
dami
Pa zato i kažem. mi imamo sad lavazzu a nekad milman... To je jeftinija verzija.
Sad ćemo curu samo zbuniti..user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:26:00   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: dami

Iz iskustva znam da je to aparat na visokoj razini kvalitete i vjerojatno zato drži tu cijenu. Lavazza ti isto ima dobru kavu .Uzmeš za smješnu cifru njihov aparat stim da si obavezan koristiti samo njihovu kavu. Nešto kao najam. Moždaš imaš još takvih proizvođača ,ali tebi naravno na volju.
Mm ima aparat gagga i nikad mu se nije pokvario a ima ve 20-ak godina.


nemoj se srditi... al struka su mi aparati za kavu... i fakat za ovakav slučaj nisam čul...
baš me interesira o kojem se modelu radi...
il je u pitanju...ne kuham kavu - pa se i ne kvari...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:28:27   
dami
Nemam pojma koji je model jer nemamo je tu gdje živimo ali kava je super . Znam da se nikad nije pokvario aparat a za ostalo me ne pitaj ipak sam ja laik za neke tehn. podatke.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:28:42   
mlada mama
zg_cinik,a ti nećeš s nama podjeliti svoje mišljenje???

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:31:45   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: mlada mama

Ma prihvacam ja i druge prijedloge user posted image user posted image user posted image leilany kakav ti imas cafe aparat?? nisam ja rekla da to mora biti baš ovaj ovaj,ali ovaj mi se svidio,a nisam sad htjela ici kupiti nesta jeftino pa da nevalja, zato i pitam iskustva!!! 


nebum ti rekel...bar ne javno, kaj da kupiš...
sam... razmisli...jel imaš servis za to u blizini...
aparat koji si pokazala...to ti je za max. 5-6 kava dnevno, ak hočeš da radi koju godinu...treba ga znat održavat...i ak se odlučiš za aparat, ne nužno taj...stavljaj u njega isključivo vodu iz "brite"


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:32:02   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: dami

Iz iskustva znam da je to aparat na visokoj razini kvalitete i vjerojatno zato drži tu cijenu. Lavazza ti isto ima dobru kavu .Uzmeš za smješnu cifru njihov aparat stim da si obavezan koristiti samo njihovu kavu. Nešto kao najam. Moždaš imaš još takvih proizvođača ,ali tebi naravno na volju.
Mm ima aparat gagga i nikad mu se nije pokvario a ima ve 20-ak godina.


Vidiš,a ne znam kome se javiti za taj najam, i ne znam kako to ide, tj. koliko količinski kave moraš uzimati od njih... sta oni znaju koliko mi pijemouser posted image
jer ako im je kava skupa, onda kroz neko vrijeme vjerujem i platiš puno više nego što bi iskeširao za aparat. Vidiš,vidiš, treba se raspitati malo

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:33:53   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: mlada mama

Ma prihvacam ja i druge prijedloge user posted image user posted image user posted image leilany kakav ti imas cafe aparat?? nisam ja rekla da to mora biti baš ovaj ovaj,ali ovaj mi se svidio,a nisam sad htjela ici kupiti nesta jeftino pa da nevalja, zato i pitam iskustva!!! 


nebum ti rekel...bar ne javno, kaj da kupiš...
sam... razmisli...jel imaš servis za to u blizini...
aparat koji si pokazala...to ti je za max. 5-6 kava dnevno, ak hočeš da radi koju godinu...treba ga znat održavat...i ak se odlučiš za aparat, ne nužno taj...stavljaj u njega isključivo vodu iz "brite"



Onda mi pošalji pp šta da kupim, neću nikom reći user posted image hehehe,a ovaj,ako je za samo 5-6 kava dnevno to nam je malo !!

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:40:01   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: mlada mama

zg_cinik,a ti nećeš s nama podjeliti svoje mišljenje???


nemam potrebu dijelit mišljenje...
ne mislim... nego znam...

za kupit aparat za kavu treba znati:

-kolko kava radim prosječno dnevno...
-kolko mi je bitno da ta kava bude kak treba...
-kolko imam smisla i volje za dnevno-tjedno održavat aparat...
-gdje ga mogu servisirati... i kolko to košta...

inače, vrsta aparata, tj, s mlincem i grupom za kavu, da kupujem i ja bi odabral...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:50:00   
mlada mama
dobro onda bar reci po ćemu ću znati koliko koji aparat može kava napraviti dnevno,rekao si da ovaj može 5-6 nama je to  malo!!
i bitno mi je da ta kava bude kako treba jer i muž i ja smo veeeliki kavoljupci user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: caffe aparat
1.8.2010 22:53:08   
zg_cinik
user posted image

ovo bi trebalo zadovoljiti...
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: caffe aparat
2.8.2010 7:39:51   
mariola
ja sam kupila onaj od 1200kn i za kućnu uporabu sasvim ok(vidim da je ovaj tvoj 3500kn). Pritisak za pjenu je malo slabiji nego na ovom ali se lijepa pjenica napravi. Kavu uvijek kupujem lavazzu jer je najbolja.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: caffe aparat
2.8.2010 8:51:52   
tita
http://alicia.delonghi.it/Mi koristimo ovako nešto i odlična stvar!!!!Pripremiš sve unaprijed namjestiš tajmer i kava te čeka ......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: caffe aparat
2.8.2010 8:56:32   
tita
http://alicia.delonghi.it/

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: caffe aparat
2.8.2010 15:15:07   
Nika 24052006
Ja imam ovakav saeco kao što je zg cinik stavio sliku.I kako on kaže,bitno ga je kvalitetno održavati i stavljati vodu profiltriranu u britti.Ja sam jako zadovoljna njime.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: caffe aparat
2.8.2010 15:22:04   
bomboncic02
Ja ga doma nemam, ne volim kavu iz njega niti bi ga kupila.
Na poslu imamo unajmljeni aparat od francka i naručujemo kavu od njih.
Dnevno se popije max 5 kava iz njega..
Vjerujem da se može nazvat telefonom pa se raspitat za najam aparata sve, pa tako i franck.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

ime za curicu
maya99



savka (26%)

moravka (8%)

pikola (34%)

vujica (6%)

milorada (6%)

kurkuma (21%)


Broj svih glasova: 157

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!