|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   band preporuke
9.8.2010 8:51:04   
Sagem
Curke jel znate nekog tko zna svirati klavijature treba mi za vjenčanje. To će biti malo vjenčanje sa cca 30 ljudi, pa bi band sa 3-4 člana bio previše za takvo okupljanje. I naravno da je više manje povoljan user posted image

Vjenčanje bi bilo u Rijeci. Ma može i na pp

Hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: band preporuke
9.8.2010 8:53:53   
Točkica28
a koju bi ti vrstu glazbe

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: band preporuke
9.8.2010 8:56:36   
Domy
ja znam al dečko nije iz Rijeke..

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: band preporuke
9.8.2010 9:34:13   
Sagem
pa ono što se svira inače na vjenčanjima, red starih pjesama npr. magazina, pa onda nina, toni, severina, pa red starih stranih pjesama i tako... ma svi koji su makar jednom svirali na nekom piru znaju što se više manje traži od njih. Sigurna sam da nebi cajke user posted image
Sad napamet ne znam koje sve pjesme ali bi se dogovorila sa tim koji bi nam svirao.

Ma nije mi bitno da to bude neka poznata grupa, može i neki manje poznati one man band, samo da zna svirat i pjevat naravno.

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: band preporuke
9.8.2010 13:19:27   
nemammaste
Ja ti mogu pogledati da li još imam brojeve bendova što smo tražili za naš pir,pa da recimo nazoveš i pitaš njih da li ti mogu nekoga preporučiti.Tako smo mi našli super duo gitara-harmonika za domjenak prije vjenčanja.Ako treba pošalji pp pa ti vidim da li još šta imam od tih brojeva

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: band preporuke
9.8.2010 13:37:07   
njanja
joj, ja sam bila na 1 djevojackoj gdje je bio 1 band, 3 decka, strava su bili, odlicni zabavljaci...kao twe zanima, saznam ti o kome se radi, javi mi na pp..a i bila sma na 1 vjencanju gdje je bio 1 na kalvijaturama +1 na gitari...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: band preporuke
24.8.2010 11:40:36   
Prskalica
Cao, mozes meni poslati broj od ovog dua gitara i harmonika, tako nesto i ja trazim za pir ali mi bas i ne uspijeva...hvala

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: band preporuke
24.8.2010 11:47:57   
nemammaste
Kad sam tražila za Sagem sam skužila da sam sve te brojeve izbrisala da se ni ne sjećam.Idem probati zvati mm da li on možda zna tko nam ih je uopće preporučio pa ti pošaljem na pp ako što iskopam.Inače,dečki su iz Kraljevice

(Odgovor članu Prskalica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: band preporuke
24.8.2010 11:59:09   
nemammaste
Evo šaljem pp

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: band preporuke
24.8.2010 14:49:22   
njanja
i ja došla do kontakta, cure šaljem na pp

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!