|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   atopy patch test
24.6.2010 8:57:29   
plavka
Eto radili smo i taj alergo test....
Za ovako male bebače ljepe veliki flaster na leđa sa 5-6 test supstanca i onda očitavaju reakciju nakon 48h pa nakon 72h....
Nažalost kod nas je test ispao pozitivan na kravlje mlijeko i sojino brašno.....
Nemoram vam govorit da smo krenuli od prvih dana sa alergijom na pkm ali preventive radi po preporuci gastričke morali smo zaobići i sojino mlijeko što je drugima bilo čudno user posted image user posted image user posted image a na kraju dobro da i jesmo jer po ovom testu je bila jača reakcija na soju pa da nepovijeruješ ( a nje fala bogu ima isto svugdje)...
Još uvijek čekamo krvne nalaze i pitam se dali ćemo iči na provokaciju ili ćemo morati sve to odgoditi!!!
Moja D. mi raste te će u subotu imat 1 rođendan sa težinom od 9kg, sad kad bi trebala sve više papati i upoznavati hranu nama se smanjuje izbor te više neznam kaj da joj dam papati za doručak, međuobrok, užineuser posted image user posted image user posted image ... Jeli vi imate koju ideju!!???

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
24.6.2010 9:27:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: atopy patch test
24.6.2010 9:36:10   
plavka
već sam se počela susretat sa komentarima i nutkanjima sredine....
Sad je teško a biti će mi još i teže jer startam raditi od 01.07 te za promjenu muž preuzima brigu a ja moram sve pripremit prije i poslije posla!!!
Jel uopće smije koju salamicu probat??? Znam da nisu zdrave ali može probat valjda???!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
24.6.2010 9:37:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: atopy patch test
24.6.2010 9:45:41   
plavka

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ne.Koliko sam ja gledala u svim salamama i hrenovkama imaš soje. Možeš naći tko radi domaće kobasice pa tražiti da ti napravi neku ne ljutu. Domaću slaninu isto smije,krvavicu,sve što znaš da nema soje niti mlijeka. Mislim da u svim industrijskim(osim slanine)imaš soju.

Zaboravila sam napisati da moja obožava sataraš sa rižom, paradajz sos,..morat ćeš kuhati navečer za ujutro.


Baš sam i ja gledala te soje ima svugdje.... Mislim da bi mogala možda jedino šunkericu a to moram provijeriti!!!
Biti će teško ali što se mora, mora se!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: atopy patch test
24.6.2010 9:56:47   
Ninaa
Draga  nadam se da ćete se nekako snaći i možda prođe s  vremenom. Ja sam imala alergijsku astmu i povukla se s pubertetom. Nećak mi je alergičar (jaje i kravlje mlijeko) i znam da ti nije lako. Morat ćeš biti disciplinirana i jednostavno kad negdje idete se postaviti da dijete to ne smije i da ju ne nutkaju s onim kaj nesmije. Naš Andrija je bio discipliniran ali ponekad mi se srce kidalo kad je onak molećivim glasom znao pitati a kaj ja to ne smijem. Nekako smo svi naučili kaj smije i ostalo nismo ni stavljali kad je bio kod nas. Držite se!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
24.6.2010 10:02:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: atopy patch test
24.6.2010 15:32:37   
dikac
joj koma, teško je kada moraš izbaciti kravlje mlijeko i soju, dobro je da ne moraš i jaje. ostaje ti rižino mlijeko koje je tako tako, ali može proći. nekako će se muž snaći za ujutro, čokolino na rižinom mlijeku, griz, jaja za doručak (ako je probala), onda joj može dati voćnu kašicu, za ručak juhicu u kojoj je lešo meso i povrće, a popodnevna užina može također biti neko voće. snaći ćeš se, a početak će vam biti najteži, poslije kad se organizirate, neće biti problema. imam puno frendica čija djeca imaju takve i slične probleme, da, početak im je težak, a poslije se naviknu na posebnu kuhinju.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: atopy patch test
24.6.2010 16:09:10   
Duve
IZVORNA PORUKA: plavka

Eto radili smo i taj alergo test....
Za ovako male bebače ljepe veliki flaster na leđa sa 5-6 test supstanca i onda očitavaju reakciju nakon 48h pa nakon 72h....
Nažalost kod nas je test ispao pozitivan na kravlje mlijeko i sojino brašno.....
Nemoram vam govorit da smo krenuli od prvih dana sa alergijom na pkm ali preventive radi po preporuci gastričke morali smo zaobići i sojino mlijeko što je drugima bilo čudno user posted image user posted image user posted image a na kraju dobro da i jesmo jer po ovom testu je bila jača reakcija na soju pa da nepovijeruješ ( a nje fala bogu ima isto svugdje)...
Još uvijek čekamo krvne nalaze i pitam se dali ćemo iči na provokaciju ili ćemo morati sve to odgoditi!!!
Moja D. mi raste te će u subotu imat 1 rođendan sa težinom od 9kg, sad kad bi trebala sve više papati i upoznavati hranu nama se smanjuje izbor te više neznam kaj da joj dam papati za doručak, međuobrok, užineuser posted image user posted image user posted image ... Jeli vi imate koju ideju!!???


Koje je simptome imala, mislim kak je došlo do toga da idete na testiranja? Moj Karlo je alergičan samo na grinje, dobio par puta bronhitis pa se išli testirati..


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: atopy patch test
29.11.2010 9:22:08   
plavka
evo mene opet da ne otvaram novu temu... danas idemo ponovo na atophy patch test u Vinogradsku s nadom da smo se bar nećega riješili!!! držite nam fige......

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: atopy patch test
29.11.2010 9:28:07   
pticica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzim fige da sve bude ok

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: atopy patch test
29.11.2010 9:34:09   
ZVRK
sretno plavka

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: atopy patch test
29.11.2010 9:39:33   
cuba
Držimo fige ~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: atopy patch test
29.11.2010 9:53:36   
mala pcelica
sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: atopy patch test
29.11.2010 10:48:28   
Irena
sretno....

_____________________________

10.09.2009 Gabrijela

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: atopy patch test
29.11.2010 10:57:27   
maja
sretno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: atopy patch test
29.11.2010 13:50:20   
novamama
je li alergična i na zob? ja oliveru dajem samo zobeno mlijeko, to mutim sa raznim kašicama...rozi dajem rižino mlijeko za kašice, miješam ga i sa voćem...
probaj to...
od salama biraj samo one čiste (i najbolje suuser posted image ) - šunka, buđola, pršut (mada je još mala za to slano, ali šunka je ok)

ništa joj neće biti ako ne koristite mlijeko, oli nije alergičan i niš mu ne fali bez toga...
malo teže će ti biti sa kolačima, pudinzima, ali vjerujem da ima dosta proizvoda koji ne sadrže mlijeko ni soju, pogotovo u dm-... sretnouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: atopy patch test
5.12.2010 17:16:54   
dalila
trebam malo informacija o alergotestovima. Moja mala je sad 9 mjeseci, s obzirom da je imala urtikarije sa 6mj. gastroent. je rekao vjerojatno je km u pitanju izbaciti ga i soju, uvesti allernovu i hranu izmjeniti. Sad se je situacija smirila ali ja bih voljela napraviti test međutim on kaže da je test krvi najsigurniji ali jako skup za zdravstvo te da nije potrebno. ima netko nekih informacija, što, kako?!?

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: atopy patch test
5.12.2010 20:15:47   
plavka
Mi sa VELIKIM VESELJEM možemo reči da nam je atophy patch test NEGATIVAN !!! Te ćemo idući tjedan vidjeti sa gastričkom dal ćemo ići na provokaciju što bi znaćilo da će morat ostati jedan dan u bolnici!!!

Dalila probaj tražit ovo testiranje, mislim da im flasteri sa koncetratima nisu skupi što je uopče pre sramotno komentirati!!! Ja bih tvoju dok.zadavila :-(


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu dalila)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!