|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   alergija na blitvu???
3.5.2010 14:19:18   
Sagem
Jučer sam prvi put dala blitvice mišiću. Pedijatrica mi je rekla blitvicu iz vrta operem i na padelu par minuta sa žličicom maslinovog ulja i tako sam napravila i još uz to pire krumpir napravila.
Pojeo je par žličica i nakon toga sam prestala davati jer vidim da se ručkić ohladio, pa sam mu napravila rižine pahuljice.

Nakon 10 min oko usta i brade je izbilo crvenilo i bijele flekice i natečena usnica.user posted image
Odmah sam mu dala vode i stavljala oblogiće i naravno spremna da idem na hitnu. ALi to se nasreću kroz par minuta povuklo.

I sad još uvijek ima zeleno-plavi jezik (središnji dio jezika). Nema temp. Nije plačljiv, mislilm da ga ništa ne boli...
Je li to boja od blitvice? Pa kad će mu proći? Pokušala sma gazom umočenu u ovdu i nejde dolje ???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: alergija na blitvu???
3.5.2010 14:22:36   
ejmama
Malo mi je čudno da je na blitvu, baš nemam savjet, kako si pire napravila?

Ja ti napravim blitvu i u onu istu vodu ubacim krumpirić pa to ona zgnječim i stavim maslinovog.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: alergija na blitvu???
3.5.2010 14:24:25   
marija0
možda si stavila puno maslinova ulja ili mu je od mlika iz pireauser posted image

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: alergija na blitvu???
3.5.2010 14:36:59   
Sagem
kuhani krumoir sam zdrobila vilicom,samo to,bez soli i ulja i mlijeka. a u blitvici je bilo svega 3 kapića ulja.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: alergija na blitvu???
3.5.2010 14:41:00   
marija0
a negdi sam pročitala da su dica imala neke prištiće od metalnih žličicauser posted image -možda je to..  probaj mu dat malo blitve bez maslinovog ulja- mome je to smetalo jer je dosta jako

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: alergija na blitvu???
3.5.2010 14:41:06   
ejmama
Da mi sad ne pametujemo, možeš nazvati na ovaj broj 336-046
Savjetovalište za prehranu dojenčadi


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: alergija na blitvu???
3.5.2010 15:27:36   
ninolina
a negdi sam pročitala da su dica imala neke prištiće od metalnih žličicauser posted image -možda je to.. probaj mu dat malo blitve bez maslinovog ulja- mome je to smetalo jer je dosta jako

da moja je imala takav osip od hrane...ali smo primjeitli da kad ju hranim plastičniom da je ok...
možda ne mora biti alergija, ako ti slini...kad dođe u kontakt sa hranom djetetu nadraži ličeko...nama je najčešče bilo tamo kud sam ja povukla žličicom...probaj mu za dan dva dati ponovo


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!